User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
54 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 2020'nin "En"leri...

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 Ocak 2020 arabamız pert oldu, tüm senenin boktan olacağı belliydi benim için...
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "bağcılar bile ferrariye biniyor."
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

yyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu adam bu aracı nasıl aldı halen anlamıyorum :/ 1,5 milyonluk adam :/
    Şüphe , tek gerçektir ...

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu adam bu aracı nasıl aldı halen anlamıyorum :/ 1,5 milyonluk adam :/
    Niye bu kadar şaşırdınız ki? Keriz silkelemeyi "cansın kardeşim" modeliyle yapıp üstüne bonus olarak "hayırlı cumalar" eklerseniz başarılı olma ihtimaliniz yüksek bu ülkede. Sadece bu adam değil, bunun gibi onlarca örnek bulabilirsiniz, saftirikleri güzel tokatlıyorlar. Yalansız dolansiz mümkün mü? Hiç değil bence.

Bu adam cin gibi akilli, toplumu okumasını çok iyi biliyor. Özellikle küçük yerlerde gençler acaip tanıyor ve seviyor bu adamı. Matah birşey sanıyorlar.
    Yaptığı arabalara markalı coilover alsa, jantlara dunya para harcasa sizce bu kadar izlenir mıydı? Tabii ki hayır, çünkü toplumda karşılığı yok. İnsanlar yapabildikleri seyleri yada hayallerini kendi eğitim ve refah seviyelerinde insanlardan gördüklerinde mutlu oluyorlar. Ne yazık ki bu da 50 liraya deli mavi 1 milyon kelvin sis lambası ile mümkün oluyor. Nabza göre şerbet olayını iyi biliyor.

Efendi adama işte yok, aşta yok. Forumda bile 2 posttan biri bile bu adam haline geldiyse takdir etmek lazım (yaptığı işin içeriğinden değil ilerlemesinden bahsediyorum)

uluckaban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit geri gelsin...

Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye bu kadar şaşırdınız ki? Keriz silkelemeyi "cansın kardeşim" modeliyle yapıp üstüne bonus olarak "hayırlı cumalar" eklerseniz başarılı olma ihtimaliniz yüksek bu ülkede. Sadece bu adam değil, bunun gibi onlarca örnek bulabilirsiniz, saftirikleri güzel tokatlıyorlar. Yalansız dolansiz mümkün mü? Hiç değil bence.

Bu adam cin gibi akilli, toplumu okumasını çok iyi biliyor. Özellikle küçük yerlerde gençler acaip tanıyor ve seviyor bu adamı. Matah birşey sanıyorlar.
    Yaptığı arabalara markalı coilover alsa, jantlara dunya para harcasa sizce bu kadar izlenir mıydı? Tabii ki hayır, çünkü toplumda karşılığı yok. İnsanlar yapabildikleri seyleri yada hayallerini kendi eğitim ve refah seviyelerinde insanlardan gördüklerinde mutlu oluyorlar. Ne yazık ki bu da 50 liraya deli mavi 1 milyon kelvin sis lambası ile mümkün oluyor. Nabza göre şerbet olayını iyi biliyor.

Efendi adama işte yok, aşta yok. Forumda bile 2 posttan biri bile bu adam haline geldiyse takdir etmek lazım (yaptığı işin içeriğinden değil ilerlemesinden bahsediyorum)
    Burada popülerliğiyle ilgili çok güzel özet geçilmiş, adam bu şekilde bir kitleye sahip oldu.. Gelelim ferrari konusuna 2 hafta önce instagram dan takip etmeye başladım, dün itibariyle başlatmış olduğu bir çekilişe denk geldim ve muhtemelen ben takip etmeden önce yine çekilişler yapıldı.. Çekilişe katılma zorunluluğu şu; "benim takip ettiğim kişileri takip edin." Takip ettiği 70 kişi var, kişi başı alınan para miktarı hiç abartmadan, birinci ağızdan duyduğum 7.000 TLx70 kişi ettimi sana 490.000 TL... Çekilişte araba veriyor, 50-60 bin araba diyelim geri kalan hediyeler muhtemelen yine sponsorlardan ama bu sponsorlardan para almayıp sadece hediye için anlaşma yaptığını düşünelim.. maksimum 100.000 gitsin. Geriye kalan para "" 1 haftada"" 330 bin.. diyeceklerim bu kadar.. Allah daha çok versin, gözümüz yok, yapabilene helal olsun

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

gecenlerde yazdığınıza benzer sekilde bir konuya yazmıstım tepki gelmisti. Bizim halka uygun bir onder. Bence de cok akıllı ve isini iyi yapıyor. Yaptıklarını begenmesemde helal olsun diyorum.
    eminim cok daha iyisini alacak parası var ama adım adım gidiyor ki potansiyel de bitmesin. Bu adam boyle araba alıp ırzına gectikce zevkten dört kose olan bir takipçi ordusu var. O da onlar sayesinde heybeyi dolduruyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu başlığını değiştirelim isterseniz Ü.T. yapalım?
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sene alım satım yapmayıp para kazanamayan kaç kişiyiz
    Barış

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu ülkedeki eğitim seviyesi ile ancak bu tip adamlar bir yere gelir,kolay para kazanır.Arkadaşların da söylemiş olduğu gibi ***** şahıs toplumu iyi süzmüş ve gerekeni yapıyor.
    Şirketlerde de g... yalayanlar aynı şekilde.Sinirlerimi bozmayı çoktan bıraktım artık.

Bana 2020'den önce işim kaynaklı "bir isteğiniz var mı?" diye soranlara "sağlığın iyi olsun" derdim..2020 en haklı çıktığım yıl oldu..

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağlık arkadaşlar sağlık sağlık gittimi gitti ben ki sporcu biriydim 2020 yılı
    Boşanma
    Deprem
    Yanlış tayin
    Pankreasta sorun
    Anksetiye bozukluğu
    2 omuz yırtığı
    Diz ödemi
    Ülser
    Hipertizemi
    Hepsi 1 yıl içinde oluştu para vs önemi yok sağlık elden gittimi gidiyor
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim için 2020 nin nasıl olacağı 2019 un son ayında belli etmişti kendini.. Bir turizmci olarak işlerimi de tahmin etmek zor olmasa gerek.. Ne olursa olsun oğlumun doğduğu yıl oldu.. 15-20 sene sonra t....k geçecek belki arkadaşları ama olsun.. bunun haricinde istediğim eğlencelik bir motor alabildim bu yıl olan bu..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle şişirme bi model. insanlar neyine tutluyor anlamak zor. yoklukta gider diye düşünenler varsa onlar bile yanılıyor bence yokluktada gitmez...
    Diyalogların hepsi aynı. Recep ivediğin törpülenmiş hali. Ses olsun diye açıyorum arada tebessüm ettiğim 1-2 sahne oluyor sadece.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle şişirme bi model. insanlar neyine tutluyor anlamak zor. yoklukta gider diye düşünenler varsa onlar bile yanılıyor bence yokluktada gitmez...
    Youtube'a telefondan ne zaman baksam sürekli önüme çıkıyordu ilgilenmiyorum diyerek bakmadan sıyrılıyordum. Burada da paylaşılınca herhalde birşey kaybettim diyerek biraz baktım ve kapadım. Affedersiniz ama oraya gidenlerde sıkıntılı. Fantezini ve .... hikayeni anlat diyor. Kendisinin yaptığı bir numara yok, kim balık gibi ortaya atlayıp kendini rezil etmek istiyorsa ona söz veriyor. Arada da anlatanlara iki küfür edip cevap veriyor olay bu.
    Videonun altındaki yorumlara baktım. Acun, exxen diye bir platform yapmış. Bu elemanda orada çıkacakmış. Birde sihirli annem dizisi orada yayınlanacakmış. Affedersiniz sihirli annem, çakmanın da çakması uyduruk bir dizi. Arada tv'de denk geliyorum en iyi oyuncunun bile dizideki oyunculuk yerlerde.
    TV8'e de ne zaman denk gelsem %99 hadioradanşef çıkıyor. Arada bir de ızdırap olan diziler denk geliyor. Bir tanesi neydi o doyduğun ev mi doğduğun ev mi ... ne zıkkımsa işte. Ne zaman denk gelse bir karakter var o hep aynı bakıyor, artık aşırı botox'dan mı öyle bakıyor mimik yapamıyor bilemedim

İşin özeti, ben bu sözde komedyeni almayayım alana da mani olmayayım.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    türkiyede yapılan en kalitesz işler artık şişirilip meşhur ediliyor farkındaysanz. bunun sebebi eğitim ve refah seviyesdir bence. yani ipin ucu gene iktidar......

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene alım satım yapmayıp para kazanamayan kaç kişiyiz
    2019 9. Aydan beri aynı arabaya biniyorum. Hatta en uzun süre bindiğim arabam oldu kendisi. ��
    Instagram: mutusgarage

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkes neden böyle bir kanada'da yaşıyor tribinde anlamadım ?
    orta doğuda yaşıyorsunuz beyler...

bu vasatlığa bu avamlığa bu varoşa alışın artık...
    yoksa kafayı kırarsınız..
    médiocrité partout

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RedEdition34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu senenin en favori adamı ÜNAL TURAN abimdir.

Hanginizin ferrarisi varda adamı bokluyonuz parası var cat diye aldı, caddelerde otobanda gazlama yerine bagcıların parke sokaklarında geziyor adam, bagcılarda evinin önüne park ediyor ferrariyi, hanginizde ferrari alacak para var Ünal abime laf yok modifiye baskanı o

Bende kendisini elma sekeri kırmızı degilde maymun qotu pembesi kaplanmıs sciroccomla takip ediyorum ve o ne yapıyorsa bende aracıma yapıyorum.

Kıskanmaya gerek yok sizde 107 bin liraya tofas alın toplayın sizinde ferrariniz olsun. adam acuna bile meydan okudu daha neyin kafasını yasıyorsunuz

bende maymun qotu pempe sikirokkomla kendisini sıkı takipi etmekteyim

Bence 2020'nin En'i bu post.
    123d

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RedEdition34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu senenin en favori adamı ÜNAL TURAN abimdir.

Hanginizin ferrarisi varda adamı bokluyonuz parası var cat diye aldı, caddelerde otobanda gazlama yerine bagcıların parke sokaklarında geziyor adam, bagcılarda evinin önüne park ediyor ferrariyi, hanginizde ferrari alacak para var Ünal abime laf yok modifiye baskanı o

Bende kendisini elma sekeri kırmızı degilde maymun qotu pembesi kaplanmıs sciroccomla takip ediyorum ve o ne yapıyorsa bende aracıma yapıyorum.

Kıskanmaya gerek yok sizde 107 bin liraya tofas alın toplayın sizinde ferrariniz olsun. adam acuna bile meydan okudu daha neyin kafasını yasıyorsunuz

bende maymun qotu pempe sikirokkomla kendisini sıkı takipi etmekteyim

Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler