User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: İngilizce Eğitim Kanalım

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İngilizce Eğitim Kanalım

Merhaba Tech ailesi. Uzun zamandır aklımda olan bir projeyi hayata geçirmeye karar verdim. ***** pandemi dolayısı ile okullarımızda yüz yüze eğitim veremiyoruz. Ben de bir İngilizce eğitim kanalı açmak istedim ve açtım. Sizlerin de desteklerini bekliyorum.

Saygılarımla.

Mustafa Onur Dikel - YouTube

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abone oldum. Musait oldukca videolari izlerim. Evde kaldik zaten birazda faydali seyler yapalim sayende. Tesekkurler
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abone oldum. Musait oldukca videolari izlerim. Evde kaldik zaten birazda faydali seyler yapalim sayende. Tesekkurler
    Çok teşekkkür ederim

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başarılar hocam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılar hocam
    Çok teşekkürler Umarım faydalı olabilirim

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şuanda tam ihtiyacım olan şey hemen abone oluyorum ve seri layklıyorum
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Basarilar hocam kayit oldum.

Bi yandan ingilizce bi yandan almanca. Coronada ilim irfan yuvasina döndü ev ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuanda tam ihtiyacım olan şey hemen abone oluyorum ve seri layklıyorum
    Alıntı Rockford Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basarilar hocam kayit oldum.

Bi yandan ingilizce bi yandan almanca. Coronada ilim irfan yuvasina döndü ev ��
    Çok teşekkür ederim, hazır karantina var iken güzel değerlendirmek lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deyimler dil yetkinliği için oldukça önemlidir. Vidoyu dikkatli izlemenizi tavsiye ederim

GIDA İLE İLGİLİ 8 İNGİLİZCE DEYİM | İNGİLİZCE DEYİMLER #1 - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu vesile ile, 6 sene önce İngilizce'de hello bile diyemeyen birisi olarak şu an yurtdışında yaşıyorum(iş ile geldim), anadilim İngilizce ve Türkçe diyebilirim ve hayatımın %95'i ingilizce geçiyor. Günlük görüştüğüm arkadaşlarım hep yabancı ve B2B satış yapıyorum. (yazili, sözlü)

Yurtdışında iş bulmak, yaşamak için Ingilizce öğrenmek isteyen arkadaşlara nacizane tavsiyelerimi vermek isterim.

Ben hiç bir ekstra kurs almadım, koleje gitmedim, Özyeğin Üni mezunuyum ve sadece üniversitenin hazırlığını geçtim. Bol bol Netflix izledim, insanlarla konuştum(hata yapa yapa) ve yazıştım. Kendiliğinden gelişti.

1- Öncelikle, 5 cümlede anlatabileceğiniz derdinizi 1 cümleye sığdırabiliyorsanız ingilizceniz iyidir. Yani uzun, anlamsız ve kompleks cümleler kurmaktan kaçının. Sadelik zerafettir.

2- Grammer konusunda aşırı takık birisi olamadım ve üniversite yabancı bir ekiple sürekli takıldım, speakingimi geliştirmek için. Kesinlikle söylüyorum, konuşmadan bu dil gelişmiyor, unutuluyor.

3-Iş hayatına başladığımda görece iyi bir ingilizcem vardı ama hayatımın %10 ingilizce, %90'ı türkçe idi. Ekip arkadaşlarımın tamamının yabancı olması ve yabancı kız arkadaşım olduğu için bu oranı arttırdım ve ingilizce konusunda ana-dil seviyesine 6 ayda geldim. (Extra bir eforum olmadı, sadece konuşarak ve yazışarak)

Yani burada ingilizce konuşmak, öğrenmek isteyener var ise, bir yerden başlayın ve grammeri bile tamamlamadan konuşun, yazışısın insanlarla, altyazılı Netflix izleyin. Benim tek avantajım yabancılardan oluşan bir çevremin olmasıydı.

Kurslara para vermeyin, yabancı arkadaş edinin, youtube'dan ilginize göre ingilizce video izleyin, netflix izleyin.

Grammeriniz kendisini düzeltecek, siz konuştukça, öğrendikçe. Çünkü yazarken kulağınıza hoş gelmeyecek o cümle ve doğru grammeri bulacaksınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu vesile ile, 6 sene önce İngilizce'de hello bile diyemeyen birisi olarak şu an yurtdışında yaşıyorum(iş ile geldim), anadilim İngilizce ve Türkçe diyebilirim ve hayatımın %95'i ingilizce geçiyor. Günlük görüştüğüm arkadaşlarım hep yabancı ve B2B satış yapıyorum. (yazili, sözlü)

Yurtdışında iş bulmak, yaşamak için Ingilizce öğrenmek isteyen arkadaşlara nacizane tavsiyelerimi vermek isterim.

Ben hiç bir ekstra kurs almadım, koleje gitmedim, Özyeğin Üni mezunuyum ve sadece üniversitenin hazırlığını geçtim. Bol bol Netflix izledim, insanlarla konuştum(hata yapa yapa) ve yazıştım. Kendiliğinden gelişti.

1- Öncelikle, 5 cümlede anlatabileceğiniz derdinizi 1 cümleye sığdırabiliyorsanız ingilizceniz iyidir. Yani uzun, anlamsız ve kompleks cümleler kurmaktan kaçının. Sadelik zerafettir.

2- Grammer konusunda aşırı takık birisi olamadım ve üniversite yabancı bir ekiple sürekli takıldım, speakingimi geliştirmek için. Kesinlikle söylüyorum, konuşmadan bu dil gelişmiyor, unutuluyor.

3-Iş hayatına başladığımda görece iyi bir ingilizcem vardı ama hayatımın %10 ingilizce, %90'ı türkçe idi. Ekip arkadaşlarımın tamamının yabancı olması ve yabancı kız arkadaşım olduğu için bu oranı arttırdım ve ingilizce konusunda ana-dil seviyesine 6 ayda geldim. (Extra bir eforum olmadı, sadece konuşarak ve yazışarak)

Yani burada ingilizce konuşmak, öğrenmek isteyener var ise, bir yerden başlayın ve grammeri bile tamamlamadan konuşun, yazışısın insanlarla, altyazılı Netflix izleyin. Benim tek avantajım yabancılardan oluşan bir çevremin olmasıydı.

Kurslara para vermeyin, yabancı arkadaş edinin, youtube'dan ilginize göre ingilizce video izleyin, netflix izleyin.

Grammeriniz kendisini düzeltecek, siz konuştukça, öğrendikçe. Çünkü yazarken kulağınıza hoş gelmeyecek o cümle ve doğru grammeri bulacaksınız.

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abone oldum. Kolay gelsin
    .

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende abone oldum.
    İlk fırsatta izlemeye başlayacağım.

mturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abone oldum, hayırlı olsun kanalınız.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abone oldum faydalı bilgilerin peşinden gideriz herzaman başarılar diliyorum
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Güzel öneriler fakat ***** herkesin yabancı arkadaş ortamı olmayabiliyor. Bende bundan dolayı Cambly'e kayıt oldum. 3 ay oldu iyi gidiyor şimdilik. indirim dönemleri oluyor, ozaman üye olmak daha mantıklı.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abone oldum, gramerden başladım izlemeye. Başarılar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Çok sağolun Güzel videolar geliyor. Ben de grammar değil de daha çok konuşma kalıpları ve doğru-akıcı telafuz öğretimi yapmayı düşünüyorum. Grammar dediler dediler, ömrümüzü yediler. Umarım bir şeyleri değiştirebilir, faydalı olabilirim.

Tekrar çok teşekkürler

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @FreeCaptiv3

Eğitim kanalı olduğu için ihtiyacım olmasada destek veriyorum.

Bilgi paylaşıldıkça güzel. Vakit bulabilsem matematik ve temel fizik için ücretsiz bir kaynak oluşturmak istiyorum.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler