User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
77 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: EXXEN (Yerli Nekşfliş)

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İptal edilemiyor, iptal butonu yok vs. gibi bir tivit gördüm. İptal etmeyi denediniz mi ?
    O konuyu da tam çözemedim hesabı silince iptal edilecek diyen bir iki kişi var gerçi bunu diyen Acun fanboy bir tip
    Samara 2109

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir platform deneme için bile kredi kartı bilgileri istiyorsa sıkıntı vardır... kendine güveniyorsan açarsın 5 gün, 6. gün 'kredi kartı bilgilerini girin!' dersin devam ettirirsin çok zor bir şey değil, girmezse kredi kartı bilgilerini kapatırsın bir daha da deneme sürümü açmazsın ona...

Acun TV8 i aldığında bilmem ne kadar zarar ettiğini söylüyordu hatta satacak dendi şimdi 1 milyar tl yatırım yapıyor??? sene sonra Katarlıara satmak üzere altyapıyı oluşturuyor olmasın? Youtube dan zaten izlediğimiz tiplere şimdi program yaptırıp paralı izletiyor, yerli dizi bile izlemeyenlere ise saçma sapan diziler koymuş... madem iddialısın yap kardeşim Ezel III, Bizimkiler 2021, Cüneyt Özdemir'le gün ortası, NFL2021 sezonu vs vs... bence satmak üzere altyapısı yapılmaya çalışılan bir düzen...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir platform deneme için bile kredi kartı bilgileri istiyorsa sıkıntı vardır... kendine güveniyorsan açarsın 5 gün, 6. gün 'kredi kartı bilgilerini girin!' dersin devam ettirirsin çok zor bir şey değil, girmezse kredi kartı bilgilerini kapatırsın bir daha da deneme sürümü açmazsın ona...
    Hemen hemen bütün uygulamalar kart bilgilerini girdikten sonra deneme sürümünü açar. Bazı haklı sebepleri de var.
    1) Kart bilgilerini girdikten sonra insanlar genelde iptal etmeye üşeniyor ya da arka planda sabit ücret çekildiği için kullanıcının gözüne batmadığından abone olmaya devam ediyor. Her ay elden ücret alsalar ciddi abone sayısı düşer(Her platform için)

2) Kart bilgilerini girince kullanıcıyı da ayırt etme şansı var. Yanı kartı giren kişiye tekrar deneme sürümü açmaz.

3) Yanlış değilsem Netflix dünya'nın çoğu ülkesinde da deneme sürümü verirken Türkiye'de kaldırdı. Sebebi insanların sürekli mail hesabı açıp ücretsiz üyelikle kullanıyor olmasıydı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemen hemen bütün uygulamalar kart bilgilerini girdikten sonra deneme sürümünü açar. Bazı haklı sebepleri de var.
    1) Kart bilgilerini girdikten sonra insanlar genelde iptal etmeye üşeniyor ya da arka planda sabit ücret çekildiği için kullanıcının gözüne batmadığından abone olmaya devam ediyor. Her ay elden ücret alsalar ciddi abone sayısı düşer(Her platform için)

2) Kart bilgilerini girince kullanıcıyı da ayırt etme şansı var. Yanı kartı giren kişiye tekrar deneme sürümü açmaz.

3) Yanlış değilsem Netflix dünya'nın çoğu ülkesinde da deneme sürümü verirken Türkiye'de kaldırdı. Sebebi insanların sürekli mail hesabı açıp ücretsiz üyelikle kullanıyor olmasıydı.
    hemen hemen hepsi bu şekilde açıyor evet, sadece exxen değil herhangi bir deneme sürümü kredi kartı istediği anda uzaklaşıyorum... benim de haklı sebeplerim var, kredi kartını sisteme tanımlayarak iptal edilemediği durumlarda karşıya çekme yetkisi veriyorsun en başında, kredi kart bilgilerin otomatik ödemeye dönüyor, sonra uğraş dur... kendine güvenen uygulama bunu yapmamalı, yani '%20 iptali zorlaştırdığımız zorla para aldığımız izleyici kitlesi' arayışında olmamalı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Netflix ilk ay ücretsiz bildiğim.
    Hatta ben en ucuz paketi almıştım, ilk ay hediye, 1 ay bitince mail attılar HD paketi size alt paket fiyatından 1 ay veriyoruz diye.
    Ben sanal kartımı girdim ödeme için. Ayrılırken sorun çıkarsa sanal kartı iptal edip, yeni kart numarası almak kolay.
    Okumadan imzalamam.....

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu anda denedim edilebiliyor. Hesap ayarlarından. Dolandırıcılık gibi bir hadise kesinlikle söz konusu değil ama çok amatörce olmuş. 2 içerik harici gerisi fasafiso.Hasancan izlemek için de ayda 10 lira verir miyim düşündürücü

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Netflix i Netflix yapan sadece içerik değil. kullanışlı ve kolay arayüz. kitlenmeyen oynatma becerileri. Alt yapısı çok sağlam. Bizim Türkiyenin internet altyapısında bile, ara sıra kalite düşsede donmadan çalışıyor.

Netflix özünde bir teknoloji firması. Acunn Medya bunu Tv işletmek gibi olacak sandı muhtemelen. Lise öğrencisi bile şuan internet kullanımının büyük çoğunluğunun telefonlar üzerinden yapıldığını bilir. Apple Android Appleri olmadan. Ekrana yansıtma özelliği olmadan hayatta kalması çok zor. istediği kadar içerik güzel olsun.

TV her ne kadar çokça izlense bile, spesifik bir kesim izliyor. Kırsal da yaşayan ve düşük gelirliler. Satın alma alışkanlıkları harcayacakları miktarlar bambaşka.

Netflix gibi online da vakit geçirenler ise bambaşka bir kesim. Muhtemelen bu kesime ulaşamadığını düşünüp çok hızlı bir şekilde bu işe girmeye çalıştı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profilimi sil diye bir kısım var. Oradan sanırım üyelik iptali. Ben şu anda 2 tane program buldum konuşanlar ve tolgshow.Gerisi fasa fiso.
    Sadece profilim siliniyor. Ayarlara girdiğimde kart bilgilerim olduğu gibi duruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit :

Şimdi hesabımı silebildim. Üyeliğimi iptal et diye bir seçenek gelmiş

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merakımdan google exxen yazdım, 2.sayfanın sonlarına doğru çıktı sitesi
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendisini yıllardır taşıyan yarışma programlarını platforma taşırsa bu sefer de TV8 i öldürür, ben zaten izlemiyorum da gördüğüm kadarıyla başka bir numarası yok TV8 in...

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beş para etmez bir uygulama bana göre.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Buradan karlı çıkan yüksek ücretlerle şu ilk etapta buraya içerik üretecek vatandaşlar olacaktır.

Yoksa başarıya ulaşacağını bu kadar kalitesiz ve özensiz içerik ile sanmam. Ama unutmayalım ki halkın büyük bir yüzdesi bu adamın ve medyasının müşterisi o yüzden belli de olmaz...
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradan karlı çıkan yüksek ücretlerle şu ilk etapta buraya içerik üretecek vatandaşlar olacaktır.

Yoksa başarıya ulaşacağını bu kadar kalitesiz ve özensiz içerik ile sanmam. Ama unutmayalım ki halkın büyük bir yüzdesi bu adamın ve medyasının müşterisi o yüzden belli de olmaz...
    yerli oto yerli suv u ballandıra ballandıra anlatanlar mı mesela?

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    acunn.com'un arayüzünden anlaşılacağı gibi web işinden anlamıyor acun sadece tv'de iş yapsın bence web işleri ona göre değil pek çok yolu varda daha
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi ip tvden baktım biraz.. Acun ayda 20 tl verirse Garaj ve konuşanları izleyebilirim..

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsmi de petrol devi "Exxon"dan çalmışlar anlaşılan. Ben olsam dava açarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Netflix neden şu arayüzünü kolaylaştırmıyor fikrin var mı? Deli ediyor beni bir şeyler ararken. Ne filtreleme var, ne menü, ne doğru düzgün sıralama. İstediği filmleri mi izletmek için böyle yapıyor acaba? Şöyle imdb puanına göre sıralama olsa, yaş etiketine göre filtreleme, eski izlenenlerin bir kategorisi falan çok iyi olurdu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmettatar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Netflix neden şu arayüzünü kolaylaştırmıyor fikrin var mı? Deli ediyor beni bir şeyler ararken. Ne filtreleme var, ne menü, ne doğru düzgün sıralama. İstediği filmleri mi izletmek için böyle yapıyor acaba? Şöyle imdb puanına göre sıralama olsa, yaş etiketine göre filtreleme, eski izlenenlerin bir kategorisi falan çok iyi olurdu.
    Arama ekranı var. Harf harf yazıyorsun.
    Sesli arama çalışıyor mu denemedim, bende mi box var.
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler