User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
77 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: EXXEN (Yerli Nekşfliş)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsimle arama yapabiliyorsun onda sorun yok ama mesela ne izleyeceğini bilmezken filtreleyerek bir şey aramak çok zor

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmettatar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsimle arama yapabiliyorsun onda sorun yok ama mesela ne izleyeceğini bilmezken filtreleyerek bir şey aramak çok zor
    aynen bende katılıyorum son eklenenler diyor ayrıca kendi klasörlemiş ama giriyosun parça parça atmış içine bazıları en altta denk geliyor bazıları en üstte basir bir sıralama olsa en son eklenene göre sırala falan süper olur
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İptv lere yakında içerikler düşer

Acunnnn paracıklarını yerizzz
    exxenbox diye bir yere düşmüş zaten tüm içerik diyorlar ilk sayfada yazılmıştı sanki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Site altyapısı güvenlik açıkları, arayüz hataları, veritabanı sorunları ile dolu..

Çok amatörce hatalar, eksiklikler, hatalar var. Label lar textfield lar türkçe karakter desteklemiyor zaman zaman.. Gidip geliyor.. DB kararsızlığı..
    Google Analytics kodu bile iki farklı hesap ile ilişkilendirilmiş alt alta.. Yalapşap iş..
    Ödemeler PAYTR üzerinden alınıyor.
    Site yazılım dili Lua+Java
    Çok daha kararlı olan scriptler varken neden Lua? Vardır bir sebebi ama keyfi olarak Lua ise macera olmuş, patlamış..

Tüm kapılar ardına kadar açık..

Tüm içeriklerin kaynağı erstream üzerinden yayınlanıyor. Paylaşım yaptığınız zaman URL'ler 401 Authorization Required ile başlayan bir link oluyor. Subdomainde Demo account düzeltilmemiş daha, ayıp.. Bu account ile nasıl canlıya geçersiniz.. Nasıl bir hatadır bu..

Her bir içeriğin kaynak koduna girdiğinizde publicKey ler gizlenmemiş, her şey ortada.. O key i kullanarak heryerde erstream üzerinden o içeriği akıtırsınız..

Bunu düzeltilmezse, kapatmazlarsa iPTv arayüzünü yazan vasat bir coder bu publicKey'leri kullanıp exxen in tüm içeriğini kendi listelerine ekleyebilir.
    Siteye müdehale olmazsa iptv ye girmesi ay sonunu bulmaz.. Bu kadar yatırıma yazık..

Bu yazdıklarım "olabilir yea" hataları değil.. Çok basit, çok acemice, disiplinsizce yapılan hatalar..
    Site yapım ekibi doğru ekip gibi görünmüyor. Belki de stream ile ilgili ilk projeleridir ama tecrübeli bir ekip yapmalıydı bu projeyi.. Böyle büyük projeler canlıya alındığında, kullanıcıya bu şekilde baştan savma hissettirmemeli.. Bir anda her şey çöp olur, dükkanı kapatırsın.. Böyle projeleri yapan proje yöneticilerinin yaptıkları, çıkardıkları işlerine saygısı olması lazım.. Kızıyorum bu tip örneklerle karşılaşınca.. Relax herifler.. Bunların hepsi gömecek beni zaten bu rahatlıkları sebepli..

Neyse..
    Üye olacaksanız, arka tarafın biraz toparlanmasını bekleyin.. Acele etmeyin..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı misery1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    exxenbox diye bir yere düşmüş zaten tüm içerik diyorlar ilk sayfada yazılmıştı sanki.
    Tahminimden daha erken düşmüş Kapılar bu kadar ardına kadar açıkken çok normal.. Netflix i oralara düşüren düzen, exxen e neler yapmaz

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende ilk gün aldım maksat yerli yatırımcıya destek olmak.

Selamun aleykum gadrdaş dedim girdim içeri pandemideki kapanan restoranlar gibi içerde kimse yok bir kaç youtapiri koymuslar izle diyorlar yahu ben dogan kabak videolarını izleyecek olsam youtube da zibil var. Sonra hemen üyelik iptali ile cemaatten ayrıldım.

Birde şunu anlamadım Doğan Kabak, Orkun Işıtmak gibi adamlar içeriklerini silmedi bizim Hasan Can satmam etmem dedi bütün içeriğini sildi gitti. Bana bunu birisi anlatabilirmi?
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı melihyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ilk gün aldım maksat yerli yatırımcıya destek olmak.

Selamun aleykum gadrdaş dedim girdim içeri pandemideki kapanan restoranlar gibi içerde kimse yok bir kaç youtapiri koymuslar izle diyorlar yahu ben dogan kabak videolarını izleyecek olsam youtube da zibil var. Sonra hemen üyelik iptali ile cemaatten ayrıldım.

Birde şunu anlamadım Doğan Kabak, Orkun Işıtmak gibi adamlar içeriklerini silmedi bizim Hasan Can satmam etmem dedi bütün içeriğini sildi gitti. Bana bunu birisi anlatabilirmi?
    karakter bebiş karakter
    acun 3 kuruş daha fazla vermiştir
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Şu eksenboxtan Ferhat Başkan ve Kabaklı vatandaşın programına bakayım dedim. 27dk. 2 arabayı üstünkörü anlatıp iki de drag yapmışlar atlaya atlaya toplam 15dk izlemişimdir.

Carwow videoları ve dragları bile bunları 10'a katlar 5 e böler. Yazık yani. Bir şeyi de profesyonelce yapın.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içerikler zaten googleden aratınca saolsun herkes heryere yüklemiş bedava izlediğim şeyi para verip neden izliyim keza içerikte yok zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim anlamadığım dizibox'ta filan reklama basmamak için 40 takla atarken bunlarda ne reklam var ne bir şey. İzin verilen reklam tarzı bir sistem gibime bile gelmeye başladı. Bağlananların IP'lerini log'layıp siteyi kapatınca kaçı üyelik alacak diye bir test filan mı yapıyor diye bir komplo teorisi sıkasım gelmedi değil

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam tv8 de şu Meşhur hasancan vardı.eşime dedim böyle böyle youtubeda parladı.Biraz dinledi buna gülen salak dedi kanalı değişti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam tv8 de şu Meşhur hasancan vardı.eşime dedim böyle böyle youtubeda parladı.Biraz dinledi buna gülen salak dedi kanalı değişti
    tvde bişi yapamaz zaten bel altı muhabbetle eğlenceli oluyordu tvde sansürden 3-5 programa patlar
    bende biraz baktım sonra geçtim
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Site altyapısı güvenlik açıkları, arayüz hataları, veritabanı sorunları ile dolu..

Çok amatörce hatalar, eksiklikler, hatalar var. Label lar textfield lar türkçe karakter desteklemiyor zaman zaman.. Gidip geliyor.. DB kararsızlığı..
    Google Analytics kodu bile iki farklı hesap ile ilişkilendirilmiş alt alta.. Yalapşap iş..
    Ödemeler PAYTR üzerinden alınıyor.
    Site yazılım dili Lua+Java
    Çok daha kararlı olan scriptler varken neden Lua? Vardır bir sebebi ama keyfi olarak Lua ise macera olmuş, patlamış..

Tüm kapılar ardına kadar açık..

Tüm içeriklerin kaynağı erstream üzerinden yayınlanıyor. Paylaşım yaptığınız zaman URL'ler 401 Authorization Required ile başlayan bir link oluyor. Subdomainde Demo account düzeltilmemiş daha, ayıp.. Bu account ile nasıl canlıya geçersiniz.. Nasıl bir hatadır bu..

Her bir içeriğin kaynak koduna girdiğinizde publicKey ler gizlenmemiş, her şey ortada.. O key i kullanarak heryerde erstream üzerinden o içeriği akıtırsınız..

Bunu düzeltilmezse, kapatmazlarsa iPTv arayüzünü yazan vasat bir coder bu publicKey'leri kullanıp exxen in tüm içeriğini kendi listelerine ekleyebilir.
    Siteye müdehale olmazsa iptv ye girmesi ay sonunu bulmaz.. Bu kadar yatırıma yazık..

Bu yazdıklarım "olabilir yea" hataları değil.. Çok basit, çok acemice, disiplinsizce yapılan hatalar..
    Site yapım ekibi doğru ekip gibi görünmüyor. Belki de stream ile ilgili ilk projeleridir ama tecrübeli bir ekip yapmalıydı bu projeyi.. Böyle büyük projeler canlıya alındığında, kullanıcıya bu şekilde baştan savma hissettirmemeli.. Bir anda her şey çöp olur, dükkanı kapatırsın.. Böyle projeleri yapan proje yöneticilerinin yaptıkları, çıkardıkları işlerine saygısı olması lazım.. Kızıyorum bu tip örneklerle karşılaşınca.. Relax herifler.. Bunların hepsi gömecek beni zaten bu rahatlıkları sebepli..

Neyse..
    Üye olacaksanız, arka tarafın biraz toparlanmasını bekleyin.. Acele etmeyin..
    Şu bilgi bende olsa acuna ulaşır aktarırdım, işe ihtiyaç var yok bilmem ama bu tür bir şeyi aktaran adama ben sahip çıkar al düzelt derdim.

Hem iş düzgün olurdu hem de ek fayda sağlardım kendime.

Mailin yarısını da anlamadım zaten

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu bilgi bende olsa acuna ulaşır aktarırdım, işe ihtiyaç var yok bilmem ama bu tür bir şeyi aktaran adama ben sahip çıkar al düzelt derdim.

Hem iş düzgün olurdu hem de ek fayda sağlardım kendime.

Mailin yarısını da anlamadım zaten
    Abi günlerdir platformu kurcalayan tüm geliştiriciler hemen hemen aynı eksikleri yazıyor zaten.
    123d

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi günlerdir platformu kurcalayan tüm geliştiriciler hemen hemen aynı eksikleri yazıyor zaten.
    Edit: zaten Quantum abi kendisi de mesajın sonunda hataların disiplinsizlikten olduğunu belirtmiş.

Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok basit, çok acemice, disiplinsizce yapılan hatalar..
    Şahsi kanaatim ne iş yapsak tutuyor mantığı ile müşteriyi ve kitleyi salak yerine koyarak yapılmış bir yatırım. Sadece platformun dandikliği değil, ücretsiz YouTube içeriklerini para ile izletmeye çalışmakta aynı şekilde müşteriyi salak yerine koymaya dahil bence. Tabi ki müşteriye lafım yok, seven beğenen istediği gibi kullanır.
    123d

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tvde bişi yapamaz zaten bel altı muhabbetle eğlenceli oluyordu tvde sansürden 3-5 programa patlar
    bende biraz baktım sonra geçtim
    artık küfürlü mizahla eğlenir olduk, recep ivedik, cmylmz, ata demirer.. bir şey anlatırken koyuyor yerleştiriyor vs vs biz de gülüyoruz.. ben de dahil
    Ne mutlu Türküm diyene

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üyelik 10 TL , Reklamsız üyelik 20 TL gibi birşey duydum. Aslı astarı var mı?

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı alper_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    marka ismi sonuna box kelimesini ekleyip birde .com yaparsanız içerikleri beleşe izleyebilirsiniz
    Bugun patlamis bu
    "Wagen"thusiast

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Patlamak ne kelime abi resmi siteye yönlendiriyor

Oğuzhan Uğur'un son pinç'te tv'lere de gelicez dedi, uygulamalar gelecek demekki akıllı tv'lere de.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler