User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
80 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Yeni is kurma sorunsali

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çalışan masrafı olmaması demek sanıyorum paketi siz göndermeyeceksiniz evlere ?? insanlar gelip alıcak.
    öyle olursa kuytudaki dükkan batar.
    siz gönderirseniz de servis elemanı alacaksınız işe , ee gene işçi masrafı..

benim aklımdada o paket servisi yapan motorcu olmak var
    inanın motorcu mekancıdan fazla kazanır hale gelmiş.
    ataşehir abbas waffle benim 20 yıllık arkadaşımın , herif pandemi boyunca sadece motorculara çalışıyorum diyor.

kısaca 2 ucu b*klu değnek...

bu devirede paran varsa yatır bakmaya bekle , hiçbişe yapmaya değmez.
    bi inovasyon yapamıyorsunuz amerikanın tekrar keşfine gerek yok.

programala dilinden anlamasam bugun ilk iş "harbi yerli mesajlaşma programı" işine girerdim.
    hazır whatsaptan ortam gergingen..
    Yerli mesajalaşma uygulamasına hiç gerek yok.

1-2 arkadaşıma söyledim ama dinlemediler.En güzeli tavla okey oyunu yapmak.açılışda bide arada sırada reklam çıksın yeter.

zamanında bir abimiz ios'da youtube arkaplanda çalışması için bir uygulama yapmış.allah bereket versin mutfak masrafı çıkıyor diyordu.

ciddi olarak programcılık bilsem en güzeli oyun yazmak.reklam gelirleri yeter.
    Seat IBIZA FR

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerli mesajalaşma uygulamasına hiç gerek yok.

1-2 arkadaşıma söyledim ama dinlemediler.En güzeli tavla okey oyunu yapmak.açılışda bide arada sırada reklam çıksın yeter.

zamanında bir abimiz ios'da youtube arkaplanda çalışması için bir uygulama yapmış.allah bereket versin mutfak masrafı çıkıyor diyordu.

ciddi olarak programcılık bilsem en güzeli oyun yazmak.reklam gelirleri yeter.
    aynen öyle abi , para artık digital ortamda..
    bende bu işi bilmeyi, okulu okumayı çok isterdim...
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen keşke bende bilsem diye çok dövünüyorum.iyi programcılık bilen arkadaşlara söylüyorum kulak arkası yapıyor.diyorum ne yazcan yok firma crm yazılımı.yok kafelere paket servis programı.abi gerek yok onlara bir sürü var.sen git bak oyun yaz diyorum yok dinleyen.bide örneklerde var türkiyedeki 2-3 tane oyun firması milyon dolarlara satıldı yurtdışına yada ortak aldılar.bu kadar büyük düşünmeyede gerek yok.

En güzeli okey programı oyun açılırken 1tane reklam bide oyun sırasında yukardan reklam mis.40-50 yaş üstü amcalara teyzeler yükler mis gibi reklamlardan damlaya damlaya göl olur.
    Seat IBIZA FR

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.

Kanada hayallerimiz gerceklesecek gibi durmuyor,elimizde 2 ortak 500.000 gibi bir sermaye var ve gunluk akari olan bir is yapmayi dusunuyoruz. Aklimizda tekel tobacco shop acmak var ama sizlerin de dusuncelerinizi duymak isterim. Bu ortamda zarar olsa da kar edemesekte iflas edilmeyecek ne tur isler yapmali.
    Tekel & Tobacco shop ile ilgili konu vardı, baya baya sosyal hayatı bitirmen gerekli.
    Al sat yapılabilir, ebay'in bu tarz eğitimleri var.
    Ebay üzerinden iş yapabilirsin, ürün alıp aracı olarak satabilirsin.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Paket servis işi çözülürse yemek
    Sağlıklı, doğal, organik paketlenmiş gıda
    Sağlıklı, doğal, organik kozmetik ürünler
    Kamp ile ilgili ürünler
    Bebek ve çocuklara yönelik ürünler
    Takı
    Becerilebilirse alkol sepeti benzeri bir organizasyon

Bu sektörler yatırdığının karşılığını fazlasıyla alabileceğin potansiyele sahip hala. 2,3,4,5 ile ilgili 2020’de bir kaç firmayla iş yaptım rakamlar çok iyi.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Oznc35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekel & Tobacco shop ile ilgili konu vardı, baya baya sosyal hayatı bitirmen gerekli.
    Al sat yapılabilir, ebay'in bu tarz eğitimleri var.
    Ebay üzerinden iş yapabilirsin, ürün alıp aracı olarak satabilirsin.
    bu olayı bi kaç kere bende gördüm duydum bizde ki simsar olayının dijital versiyonu gibi sanırım araştırıp tam öğrenemedim ama örnek veriyorum kanada da satılan malı misal tayland pazarına kârını koyup ilan açıyormuşsun gibi bişey ama net bilmiyorum mantıklı geliyor stok yok kira yok evden halledilir sanki böyle birşeyse

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çalışan masrafı olmaması demek sanıyorum paketi siz göndermeyeceksiniz evlere ?? insanlar gelip alıcak.
    öyle olursa kuytudaki dükkan batar.
    siz gönderirseniz de servis elemanı alacaksınız işe , ee gene işçi masrafı..

benim aklımdada o paket servisi yapan motorcu olmak var
    inanın motorcu mekancıdan fazla kazanır hale gelmiş.
    ataşehir abbas waffle benim 20 yıllık arkadaşımın , herif pandemi boyunca sadece motorculara çalışıyorum diyor.

kısaca 2 ucu b*klu değnek...

bu devirede paran varsa yatır bakmaya bekle , hiçbişe yapmaya değmez.
    bi inovasyon yapamıyorsunuz amerikanın tekrar keşfine gerek yok.

programala dilinden anlamasam bugun ilk iş "harbi yerli mesajlaşma programı" işine girerdim.
    hazır whatsaptan ortam gergingen..
    Anlaşılır yazmamışım tam. Çalışan derken oturmalı düzen olmadığı için garsonu komisi vs gerekmiyor. 2 kişi dükkan içinde yeterli oluyor. Paket işi evet kuryeler paket başı bir fiyat istiyor yada yemeksepeti vale hizmeti ile anlaşılıyor. Vale işi daha makul bence şuan. Adamlar yarım gün çalışıp bırakıyo yoksa gerçekten. O yüzden servis kısmına hiç bulaşmadan dükkanı minimum maliyetle işletip ys vale ile anlaşmak makul duruyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen keşke bende bilsem diye çok dövünüyorum.iyi programcılık bilen arkadaşlara söylüyorum kulak arkası yapıyor.diyorum ne yazcan yok firma crm yazılımı.yok kafelere paket servis programı.abi gerek yok onlara bir sürü var.sen git bak oyun yaz diyorum yok dinleyen.bide örneklerde var türkiyedeki 2-3 tane oyun firması milyon dolarlara satıldı yurtdışına yada ortak aldılar.bu kadar büyük düşünmeyede gerek yok.

En güzeli okey programı oyun açılırken 1tane reklam bide oyun sırasında yukardan reklam mis.40-50 yaş üstü amcalara teyzeler yükler mis gibi reklamlardan damlaya damlaya göl olur.
    bu saatten sonra bu iş şöyle basic bi şekilde öğreticek bir kurum yada yada biri varmıdır acap ?
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznc35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu olayı bi kaç kere bende gördüm duydum bizde ki simsar olayının dijital versiyonu gibi sanırım araştırıp tam öğrenemedim ama örnek veriyorum kanada da satılan malı misal tayland pazarına kârını koyup ilan açıyormuşsun gibi bişey ama net bilmiyorum mantıklı geliyor stok yok kira yok evden halledilir sanki böyle birşeyse
    olayın adı dropship.
    yapmayan yada yapmaya çalışmayan kalmadı...
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Fikriniz varsa" yazılım işi uygun, kod yazmak-yazdırmak 2. partını oluşturuyor.
    Bir çok bankaya ve telekomünikasyon firmasına yazılım işi yapan sektörde adı bilinen bir firmada iş analistiyim, iş analisti müşteriden gelen talebi evirip çevirip olabilecek kıvamda daha kullanışlı ve yaşam döngüsünde sürdürülebilir hale getiren kişi diyebilirim..
    Yazılım sektörüne yeni girecekseniz, hangi alanda olursa olsun bir yenilik katmanız gerekir. Yapılmış olanı yapmak size ve cebinize çok bir şey katmayacaktır. Düzgün bir tezgahınız olursa zarar etmezsiniz o ayrı..
    Yazılım için isteğiniz varsa öncesinde bir çok arkadaşın belirttiği gibi bankada faizde durması mantıklı. Udemy'de ara ara kurslar çok uyguna gelebiliyor ben de alıyorum kod geliştirme ile alakalı geçmişim olmamasına rağmen. ( Bir çok yazılımcı arkadaşın önerisi üzerine Engin Demiroğ'un 100+ saatlik kursunu indirimli almıştım geçen ay)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    + Olarak, Taksimde biri şarküteri biri tekel shop 2 dükkanı olan arkadaşım var. Son 2 yılda düşük olan satışlar pandemiyle durdugunu söylemişti, kii bakkal marketler açıkken tekel dükkanları haftasonu kapalı. Yasaklı saatlerde alkol satışı yapmanın cezası da katlanarak gidiyor,(320.000tl) ne hikmetse dükkan kapama cezası yok.
    En azından pandemi süreci bitmeden tekel açmak kafaya namluyu dayamakla eş değer bana göre.

sportinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dükkan al kiraya ver!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu saatten sonra bu iş şöyle basic bi şekilde öğreticek bir kurum yada yada biri varmıdır acap ?
    ya kurslar var.ama yazılım işinde şöyle bir durum var.bu pandemi döneminde benim kendi işimle ilgili bir kaç ufak yazılım işi vardı visual basic youtube tutorial videolarından ufakdan başladım öğrendim.

yazılımı yaparken şunu anladım zamanında niye başlamadığımı çok deli kafa patlatmak gerek.yaşlar olmuş 35 bu saaten sonra kendimde o gücü göremedim.

(2 tane çok iyi yazılımcı tanıdığım abim var matematikleri on nuamra istatistik falan çok iyi onlar hemen yeni bir dil programlama çözüyor.herşey yaşında güzelmiş 15-16 yaşında başlamam gerekirmiş en azından benim için)
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Udemyde var bunun üzerine eğitim verenler mesela atıl samancioglu bu dijital eğitimlerde çok iyi programa bir çok alanında eğitimi var

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takıntılarınız yoksa; ben olsam parayı bankaya atarım net para alırım her ay. Bu devirde herşey ciddi risk. 2.el piyasası bile durdu şu an yani o hale geldi piyasa
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznc35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle, ebay sana bu konuda yardım ediyor ama en son 1k dolarlardaydı eğitimi, sonrasında da aylık senden para alıyor.
    Abd kıtasında iş yaparsan eğer, senin adına faturayı da kesiyor, ürünü depoluyor sen sadece aracısın.
    Bu işe kafa yatırılıp yapılabilir. ki bir de abd de ayak bulursan cidden yürürsün.
    Ebay sana hangi ürünlerin sattığını, satacağını bile söylüyor.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle, ebay sana bu konuda yardım ediyor ama en son 1k dolarlardaydı eğitimi, sonrasında da aylık senden para alıyor.
    Abd kıtasında iş yaparsan eğer, senin adına faturayı da kesiyor, ürünü depoluyor sen sadece aracısın.
    Bu işe kafa yatırılıp yapılabilir. ki bir de abd de ayak bulursan cidden yürürsün.
    Ebay sana hangi ürünlerin sattığını, satacağını bile söylüyor.
    onunla ilgili araştırma yapabileceğimiz bir yer varmıdır? bir ara bende düşünmüştüm

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amazon üzerinden dropshipping daha mantıklı. Eğerki dropshipping yapma niyetiniz varsa.
    Amazon’un mevcut sistemi çok güzel şu an.
    Ben ebay üzerinden yaptım zamanında. Kendi imkanlarımla sıfır bilgi ile başladım hiç eğitim almadan bir tane bile video izlemeden
    Aliexpressten satıcıyı bağlayıp ebay’de sattım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amazon üzerinden dropshipping daha mantıklı. Eğerki dropshipping yapma niyetiniz varsa.
    Amazon’un mevcut sistemi çok güzel şu an.
    Ben ebay üzerinden yaptım zamanında. Kendi imkanlarımla sıfır bilgi ile başladım hiç eğitim almadan bir tane bile video izlemeden
    Aliexpressten satıcıyı bağlayıp ebay’de sattım.
    sanıyorum bu iş artık mümkün değil , ***** paypal TR'den gittiği için ?
    médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler