User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
80 sonuçtan 77 ile 80 arası

Konu: Yeni is kurma sorunsali

Emre-U - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer yapabilirim diyorsanız. Tarım sektörü hepsinden daha iyi bilinçli üretici her zaman kazanır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim çalıştığım fabrikada modelhane şefi 28 yaşında. 2 sene önce başladığımda zar zor geçiniyordu. Bir yandan büyük baş hayvancılığa başladı. Şu anda Çaycuma merkezde ev aldı haftasonları gitmek için , 0 Egea aldı 50 hayvanlık baraka yaptırıyor köyde bahçesine. Arı gibi çalışıyor. Sürekli hayvan alıp satıyor. Şimdi 20 tane düve alıp onlara 1 sene bakıp hem üretecek hem de satacak. Elinde şu anda 18 büyük baş var 20 tane daha alacak. Yazın boş vaktinde yonca ekip biçmekle uğraşıyor hayvan barınağını temizliyor falan. 2 senede milyonluk oldu adam.
    IN BOOST WE TRUST

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim çalıştığım fabrikada modelhane şefi 28 yaşında. 2 sene önce başladığımda zar zor geçiniyordu. Bir yandan büyük baş hayvancılığa başladı. Şu anda Çaycuma merkezde ev aldı haftasonları gitmek için , 0 Egea aldı 50 hayvanlık baraka yaptırıyor köyde bahçesine. Arı gibi çalışıyor. Sürekli hayvan alıp satıyor. Şimdi 20 tane düve alıp onlara 1 sene bakıp hem üretecek hem de satacak. Elinde şu anda 18 büyük baş var 20 tane daha alacak. Yazın boş vaktinde yonca ekip biçmekle uğraşıyor hayvan barınağını temizliyor falan. 2 senede milyonluk oldu adam.

Çalışana ekmek bol bu ülkede.
    Tebrik ettim

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim de yakin gelecekte ayni konu ile ilgili sorularim olacak, ben de bu konudan devam edeyim dedim.

Bu donem tabii biraz kıt bir dönem ancak kendim turizmciyim ve kısa çalışma ödeneğinin de kesilmesi ile birlikte (önümüzdeki hafta 2 ay daha uzayabileceğine dair bir haber aldım Ankara'dan) çalıştığımız şirketten aldığımız paralar artık hiç oldu ve yakın zamanda düzelecek gibi de değil, bu şekilde de hala şirket bizden bir şeyler beklediği için çok da sıkılmış durumdayız.

Bir aile ferdimiz de gel bir iş açalım diye bir teklifte bulundu, fikir makul oldukca sermayeyi genişletebiliriz, o yüzden sizden de fikirler almak istedim.

Önerilerinize açığız.
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler