User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: Kaza ve sigorta şirketi icra takibi

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun. düzgün bir avukat bulmanız bence şart gibi.

şahsen hiç bir aracıma kaskosuz binmiyorum kasko yaptırmayan arkadaşlara da çok cesaretli gözüyle bakıyorum. kaskolar 150bin imm koyuyor sanırım geçen sene 2 katını yaptırmıştım imm için araç fiyatları bu kadar uçmamıştı kasko zamanı geldiğinde rakama göre yine yükseltmeden yapamam herhalde.

olcay_bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gelen icra kağıdında 40bin küsürün yaralanan tır şöförüne ödendiği yazıyor. diyelim tüm kusurlu ben çıktım. plaka sorgulama ile tırın kaza gunu olan hasarını ogrendim 19bin çıkıyor. bacagı kırıldı devlet hastanesinde alçıya aldılar. hadi diyelim bin lira tutmuş olsa 20bin yapar. M.... sigorta tarafından yaralanan kişiye neden 40bin küsür ödeme yapıyorlar bu da kafamı karıştırdı. avukatla çözcem bu işi ama cidden sigorta şirketlerine guvenmemek lazımmış duyulmuş firma diye seçtim fos çıktı

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı olcay_bora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelen icra kağıdında 40bin küsürün yaralanan tır şöförüne ödendiği yazıyor. diyelim tüm kusurlu ben çıktım. plaka sorgulama ile tırın kaza gunu olan hasarını ogrendim 19bin çıkıyor. bacagı kırıldı devlet hastanesinde alçıya aldılar. hadi diyelim bin lira tutmuş olsa 20bin yapar. M.... sigorta tarafından yaralanan kişiye neden 40bin küsür ödeme yapıyorlar bu da kafamı karıştırdı. avukatla çözcem bu işi ama cidden sigorta şirketlerine guvenmemek lazımmış duyulmuş firma diye seçtim fos çıktı
    İş kaybı olabilir. En nihayetinde yaralanan kişi şöför ve bu kaza nedeniyle işini bir süre yerine getiremeyecek.
    Instagram: mutusgarage

olcay_bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş kaybı olabilir. En nihayetinde yaralanan kişi şöför ve bu kaza nedeniyle işini bir süre yerine getiremeyecek.
    şöför 9 ay tedavi gördü lakin bu masraflarıda sigorta şirketinin karşılaması gerekmiyor mu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En güzeli poliçeni özel bilgilerini kapatıp, klozların rahatça görüleceği şekilde paylaşman. Bu detayları bilmeden yapacağımız tüm yorumlar falcılık tadında.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler