User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Onyx boox note 3 e-kitap okuyucu fiyat karmaşası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Onyx boox note 3 e-kitap okuyucu fiyat karmaşası

Merhaba Dostlar,

Bir arkadaşım için onyx boox note 3 siyah e kitap okuyucu alacağız. Piyasada en ucuz 5.849 Lira. Şurda:

Onyx Boox Note 3 Siyah E-Kitap Okuyucu Fiyatı ve Ozellikleri - GittiGidiyor

Ancak kendi sitesi olarak görünen aşağıdaki sitede 4.999 Lira:

Note 3 | Verimli A5 Ekranlı E-kitap Okuyucu | Onyx Boox Turkiye

ama bu site, ucuz ürün bulucu sitelerde çıkmıyor. Sahte midir, gerçekten bu fiyata mı veriyorlar yoksa yukarıdakinden farklı ya da eksik özellikleri mi var anlayamadım. Akıl verirseniz sevinirim, teşekkürler.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cimri akakce yada epeyde ana siteler harici trafiği fazla olmayan siteler nedense cıkmıyor.
    cok uzun zamandır karşılaştığım bir durum.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cimri akakce yada epeyde ana siteler harici trafiği fazla olmayan siteler nedense cıkmıyor.
    cok uzun zamandır karşılaştığım bir durum.
    Teşekkürler.

Siteyi doğrulamanın yolu var mı yani gerçekten ürünün asli satıcısı olup olmadıklarını nasıl anlarım?

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.

Siteyi doğrulamanın yolu var mı yani gerçekten ürünün asli satıcısı olup olmadıklarını nasıl anlarım?
    iletişim kısmında numaraları var ama bakkal nosu gibi ; +90 (552) 711 3620

bana biraz naylon geldi..

adrese yakın bir forumcu arkadaş gidip bakıp yardımcı olabilir , mebla büyük

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. 287. Sok. No:7 Golden Tower İş Merkezi Kat:5 Daire:25, 06200 Yenimahalle/Ankara
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iletişim kısmında numaraları var ama bakkal nosu gibi ; +90 (552) 711 3620

bana biraz naylon geldi..

adrese yakın bir forumcu arkadaş gidip bakıp yardımcı olabilir , mebla büyük

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. 287. Sok. No:7 Golden Tower İş Merkezi Kat:5 Daire:25, 06200 Yenimahalle/Ankara
    Teşekkür ederim, bu soğukta kimseden isteyemem bunu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Numarayı aradım, açmadılar, öğleye doğru dönüş yaptılar, açamadım dersteydim. Gittigidiyor'dan almıştım zaten o aralıkta.
    Herkese teşekkür ederim.

teggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten ucuz urun bulma sitelerinin olayi bu. Buyuk tedarikcilerle calisiyorlar ve fiyatlari aslinda en ucuz olmuyor. Kendi aralarinda sen sunu daha ucuza sat ben bunu daha ucuza satayim oluyor. Ucuz urun bulma sitesi de bu tedarikcileri birbirine kirdiriyormus gibi onune fiyat siralamasi cikartiyor... En ucuzu almis olmuyorsun yani, danisikli dovus

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Numarayı aradım, açmadılar, öğleye doğru dönüş yaptılar, açamadım dersteydim. Gittigidiyor'dan almıştım zaten o aralıkta.
    Herkese teşekkür ederim.
    Hayırlı olsun . Aklında olsun, geçen sene fotoğraf makinası bakarken bende o sitelere bakmıştım. Sonra, canon'un İstanbul'daki tüm bayilerini tek tek arayıp istediğim ürüne o sözde en uygunu gösteren sitelerden daha uyguna almıştım. Aldığım bayinin kendi sayfası da vardı, aldığım ürün o sayfada mevcuttu ama uygun fiyatı gösteren sitelerin hiçbirinde bayinin web adresi bile gözükmüyordu.
    Bu memleket böyle, bir ürün almadan önce iyice araştırmak hatta pazarlık mümkünse pazarlık bile yapmak lazım.
    Yazının önermesi, sen yine birşey almadan önce o web sitelerine bak ama ne almaya niyet ettiysen onun distribütörü, bayisi...vs'ne mutlaka ulaşmaya çalış

P.S:Canon bayisi mi diye sorguladığım adamları canon distribütörüne sormuştum. Onlar asla kendileri ithal etmezler, sahte ürün de satmazlar demişlerdi. Ürünü almadan önce de fotoğraflarını bile istemiştim

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun . Aklında olsun, geçen sene fotoğraf makinası bakarken bende o sitelere bakmıştım. Sonra, canon'un İstanbul'daki tüm bayilerini tek tek arayıp istediğim ürüne o sözde en uygunu gösteren sitelerden daha uyguna almıştım. Aldığım bayinin kendi sayfası da vardı, aldığım ürün o sayfada mevcuttu ama uygun fiyatı gösteren sitelerin hiçbirinde bayinin web adresi bile gözükmüyordu.
    Bu memleket böyle, bir ürün almadan önce iyice araştırmak hatta pazarlık mümkünse pazarlık bile yapmak lazım.
    Yazının önermesi, sen yine birşey almadan önce o web sitelerine bak ama ne almaya niyet ettiysen onun distribütörü, bayisi...vs'ne mutlaka ulaşmaya çalış

P.S:Canon bayisi mi diye sorguladığım adamları canon distribütörüne sormuştum. Onlar asla kendileri ithal etmezler, sahte ürün de satmazlar demişlerdi. Ürünü almadan önce de fotoğraflarını bile istemiştim
    abi o sözde en ucuzu bulan siteler kim daha çok para verirse onun linkini en üste koyuyor zaten.
    o "en ucuzunu bulun" sitelerine hiç bakmayın bile zaman kaybı.
    médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler