User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
39 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Rakibinden.com

Vuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ee otomobiller hala aynı fiyatta nasıl olacak bu işler

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam da " gel bana dava aç " tarzı site olmuş, hep isim arak, hem de " get" koymuşlar. Sağlam para alınır bence

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baya ilan veren olmuş diye düşüdüm, alfa romeo 6 ilan görünüyor, sayfaya girince 2 ilan çıkıyor. sayıları da sallamışlar

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam da " gel bana dava aç " tarzı site olmuş, hep isim arak, hem de " get" koymuşlar. Sağlam para alınır bence
    eğer bu sitesinin bu şekli template olarak satılıyorsa dava açamazlar. Aklıma o geldi ilk. O kadar düşünmeden hareket etmiş olamazlar sanmam. Yine de çok riskli oraya koskoca tarcanlar yazısını koymuşsun, e diyelim girdim ford kısmına mondeo var bağcılardan xx galeriden, kazasız değişensiz lokal boyalı, gittim aldı adam, tarcanlar adına güvendi, araç pert çıktı, dolandırıldım, o zaman demez mi bu tarcanlar dolandırıcı diye... Tabi ki tarcanlar ile alakası yok ama sen oraya adını koyup tüketiciye güven veriyorsun amacın o, o zaman üstleneceksin böyle durumlarda. Ya da ismin hiç geçmeyecek.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mahkemeden celp ulaşması an meselesi olur
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sahibinden yazınca bir şey olmuyor ***** m a l u m falan neden peki hala
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rakibinden ne aq vizyonsuzu

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dövüş sitesi mi... rakibinden ile araç satmanın ne alakası var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Esnaf kafasıyla yapılan bir iş olmuş. Kim ne derse desin, TR'de az biraz büyüyen herkes, esnaf kafasıyla büyümeye devam etmeye çalışıyor.

Yapılacak çok basitti, güzel bir pr ajansı ile çalışıp, özgün bir web-sayfası yapılacaktı daha sonrası çorap söküğü gibi gelirdi.

Köfteci Yusuf'un büyümesi bütün esnaflara örnek olması gerekiyor. Sanırım 5-6 yıl önce bir röportajında, "Köfteci Yusuf artık gökyüzündeki bir uçak gibi ama ben uçak kullanmayı bilmiyorum, o yüzden pilotlara işi teslim edeceğiz" demişti ve bütün üst yönetimi piyasının en tecrübeli insanlarından bir araya getirip, işi onlara bıraktı ve şu an Türkiye'nin en hızlı büyüyen markalarından bir tanesi.

Aynı şekilde LCW'nin de üst yönetimi, marketing departmanları hep sektörün işi bilen insanları o yüzden buralardalar.

ByKazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esnaf kafasıyla yapılan bir iş olmuş. Kim ne derse desin, TR'de az biraz büyüyen herkes, esnaf kafasıyla büyümeye devam etmeye çalışıyor.

Yapılacak çok basitti, güzel bir pr ajansı ile çalışıp, özgün bir web-sayfası yapılacaktı daha sonrası çorap söküğü gibi gelirdi.

Köfteci Yusuf'un büyümesi bütün esnaflara örnek olması gerekiyor. Sanırım 5-6 yıl önce bir röportajında, "Köfteci Yusuf artık gökyüzündeki bir uçak gibi ama ben uçak kullanmayı bilmiyorum, o yüzden pilotlara işi teslim edeceğiz" demişti ve bütün üst yönetimi piyasının en tecrübeli insanlarından bir araya getirip, işi onlara bıraktı ve şu an Türkiye'nin en hızlı büyüyen markalarından bir tanesi.

Aynı şekilde LCW'nin de üst yönetimi, marketing departmanları hep sektörün işi bilen insanları o yüzden buralardalar.
    Köfteci Yusuf Bursa-İstanbul feribotlarında servise başlamış. Geçen hafta bizzat kendisi müşterilere servis yapıyordu. Çok şaşırmıştım

Site berbat olmuş.

erturul çiçek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşım araba alırken ve satarken bunlara eksper yaptırdı.Alırken hatasıza yakındı satarken 6 parça boyalı çıktı. Çokta büyütmemek gerekiyor aslında.

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tipleri bizim cahil halkimiz buyuttu ne yazikki , sanki ulkede sadece bu adam anliyor arac ekspertizinden. Adam 3 senede 1 arac alani kekliyor sadece kendisi biliyormus gibi. Youtube instagram sacma sapan basliklarla belli bi kitleye ulaş sonra kendini bi *** zannet boyle cakma cakma isler yapmaya calis. Ulan su forumda 10 kisiden 4 u zaten bu adamin ekspertizde gordukleri gorur. Insanlara uzuluyorum, gercekten kalkip sirf bu keko ekspertiz yapicak diye arabaya kilometre yaptiran varmdiir diye

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çakmanın da bu kadarı pes.

Kendi saygınlıklarını yitirecekler yazık.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tipleri bizim cahil halkimiz buyuttu ne yazikki , sanki ulkede sadece bu adam anliyor arac ekspertizinden. Adam 3 senede 1 arac alani kekliyor sadece kendisi biliyormus gibi. Youtube instagram sacma sapan basliklarla belli bi kitleye ulaş sonra kendini bi *** zannet boyle cakma cakma isler yapmaya calis. Ulan su forumda 10 kisiden 4 u zaten bu adamin ekspertizde gordukleri gorur. Insanlara uzuluyorum, gercekten kalkip sirf bu keko ekspertiz yapicak diye arabaya kilometre yaptiran varmdiir diye
    Bu forumda bile yarım günlük yola git-gel yapma fikrini okumuştum.

Satıcı müsait midir, tüm gününü kıytırık bir araç satışına ayırabilir mi diye düşünen yok.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tasarımın değişeceğini söyledi zaman alıyor dedi. Makul fiyatlara ilan koyulacak diyor. Umarım dişli bir rakip olurda rekabet olur 180 tl ilan fiyatı az bir para değil. Üstelik saçma sapan ilanlar onaylanıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ByKazim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Köfteci Yusuf Bursa-İstanbul feribotlarında servise başlamış. Geçen hafta bizzat kendisi müşterilere servis yapıyordu. Çok şaşırmıştım

Site berbat olmuş.
    Tamamen PR. Güzel hareket yalnız feribotlarda yer almak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sahibinden e devlet el atmadığı sürece, istersen özsahibinden acsınlar. Alan adına hostinge verdikleri paralarla kalırlar.

Bu ülkede arabam.com bile iş yapmıyor. Rakibinden kim babacım ya
    #KGdetanirlar

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tasarımın değişeceğini söyledi zaman alıyor dedi. Makul fiyatlara ilan koyulacak diyor. Umarım dişli bir rakip olurda rekabet olur 180 tl ilan fiyatı az bir para değil. Üstelik saçma sapan ilanlar onaylanıyor
    Bilmem kaç milyonluk sitelerin (arabam.com vs.) ücretsiz yapamadığını ''makul'' ücretle yapacak kadar ne zannediyorlar kendilerini acaba. sahibinden ve diğer siteler o listeleme rakamlarına ulaşmak için deli para harcıyor.

Bugün sıradan bir facebook grubunda ya da letgo'da bile çok daha rahat araç satarsınız. Böyle uyduruk oluşumlara sırf sahibinden tekelini kıracak diye prim vermeyin. Değil ''rakip'' olmak, bir tüy dahi koparamazlar.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mevzu site değil ki. Mevzu halkımızın kafa yapısı 99 tane site de olsa fiyatlar güncellenmeyecek. SAdece 1-2 si tutulursa, hiti fazla olsa rekabet sayesinde sitenin alacağı ücretler aşağı hareketlenir belki. Çok tasarrım kasılmasına gerek yok yani. Craiglist gibi basit bir arayüzle dahi satış yapabiliriz, fiyatlar düzelsin de.

Ben ilan parasına alınan paraların daha da yükseltilmesi gerektiğini düşünüyorum ayrıca. 1000-2000 tl olsun, keyfe kederciler, satmayı "düşünmediği" aracına satmayacağını bildiği rakama koyup piyasasının annesini gondiklememiş olur.
    Instagram: mutusgarage

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler