User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: Octavia 1.5 tsi jant-yay ve ufak modlamalar için tavsiyeniz nedir?

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vogland ve eibach için bildiğim distribütör var ama eibach için tedarikçi biliyor musunuz hocam?
    eibach'ın distiribütörü DP Tuning. Birkaç kez yay aldım TAVSİYE ETMİYORUM. Araba ve motora birebir uyumlu yay getirmiyolar. mesela , w213 yay'ı yolladılar bana 2 takım. ( 2 defa ödeme yapıp aldım ) benim araç 2016 e220d , w213 için genel bir yay getirmişler. Oluyormu oluyor , düşüyormu düşüyor. ama gel gelelim orantılı düşmedi , araba sağ tarafa doğru 1 cm yatık oldu iki yayda da. Arabanın orjinali öyledir dediler. Bende orjinal yayları geri taktım ölçtüm öyle bir fark söz konusu değildi. Çok firmadan mal aldım , en memnun kaldığım KA STYLE firması oldu. HR getiriyorlar ve direk modele motora uygun getiriyolar. Soner bey çok ilgili. En azından motora uygun değilse yay açık açık söylüyolar. HR'da öyle bahsedildiği gibi aşırı sert değil. LOW versiyonları araca göre sert olabiliyor. Mesela M sport süspansiyonlu arabaya LOW yay takınca aşırı sert oluyor gibi.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tiMachine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HR ve Vogtland icin Yavuz abi @Dragger yardımcı olacaktır eğer ilgilenirsen
    Yavuz abinin forumdaki postunu da gördüm,numarayı aradım ama açmadı sanırım ofis telefonu. Teşekkürler bilgilendirme için

Alıntı 01ayk01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eibach'ın distiribütörü DP Tuning. Birkaç kez yay aldım TAVSİYE ETMİYORUM. Araba ve motora birebir uyumlu yay getirmiyolar. mesela , w213 yay'ı yolladılar bana 2 takım. ( 2 defa ödeme yapıp aldım ) benim araç 2016 e220d , w213 için genel bir yay getirmişler. Oluyormu oluyor , düşüyormu düşüyor. ama gel gelelim orantılı düşmedi , araba sağ tarafa doğru 1 cm yatık oldu iki yayda da. Arabanın orjinali öyledir dediler. Bende orjinal yayları geri taktım ölçtüm öyle bir fark söz konusu değildi. Çok firmadan mal aldım , en memnun kaldığım KA STYLE firması oldu. HR getiriyorlar ve direk modele motora uygun getiriyolar. Soner bey çok ilgili. En azından motora uygun değilse yay açık açık söylüyolar. HR'da öyle bahsedildiği gibi aşırı sert değil. LOW versiyonları araca göre sert olabiliyor. Mesela M sport süspansiyonlu arabaya LOW yay takınca aşırı sert oluyor gibi.
    Dediğiniz durum cidden sıkıntı octaviada bende 1.5 tsi için yay bulamıyorum. Genel anlamda hepsi vag grubu olduğu için sanırım golf yada leon un 1.5 tsi için üretilen yayı benim araca da olacaktır. Benim araçta da spor süspansiyon var normale göre biraz daha sert ama çok bi düşüklük istemediğim için 3.5-4cm de sanırım geneli aynı histe olacaktır. Teşekkürler bilgiler için
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler