User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Anahtar kaybı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Anahtar kaybı

Bir salaklık yapıp arabanın anahtarını sileceğin üzerinde unutmuşum. Anahtarsız çalıştırma olduğu için araba o şekilde çalıştı ve 30-40 km yol yaptım. Taki arabanın stop etmediğini farkedene kadar

Bir ihtimal kaputun içinden çamurluk iç tarafına düşme ihtimalide var. Sökme takma yapmadan anahtarin orada olup olmadığını bulma imkanı varmıdır?(sinyal vs.)
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun. Araba şuanda anahtarı algılayıp çalışıyor mu ? Aracın içine düştüyse bir şekilde algılıyordur diye düşündüm.

Bir de silecek tarafına koyduysanız anahtarı, motor tarafına da gitmiş olabilir. Eğer kaputu açıp fener vs yardımıyla göremiyorsanız bir de lifte kaldırıp alttan bakmak işe yarayabilir.

Ama yolculuk sırasında düştüyse ona yapacak pek bir şey yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Algilamiyor malesef. Zaten kaput altindan algilamasini beklemiyorum. İlk calistirmada silecek tarafinda oldugu icin algiladi.

Kaput altina gidebilecegi yerlere baktim, en mantikli yer davlumbaz tarafi geldi ama acip bakmak lazim. Onun yerine bi cihazla falan sinyal aliyormu o kisimdan diye bakilabilir mi diye fikir yuruttum. Teknik olarak mumkun mu bilmiyorum.
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anahtarcılarda imoblazer kodu öğrenme cihazı var ama temas ederek okuyor oda işinize yararmı bilmem.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler