User Tag List

Sayfa 8/102 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
1924 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: 0 km Araç satış danışmanları

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyatı da güzel, araba da güzel. Tanıtımı da iyi yaptılar pistte youtuberlarla, 8 aydır bekliyor insanlar...

Son senelerde bu tarz arabalar pek üretilmediği için, üretilse de ülkemize gelmediği için i20n'e talep çok oldu. Yaris GR hacimden gol yedi, vergi sistemi düzgün olsa o da peynir ekmek gibi satardı.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende neredeyse tüm bayileri aradım N20 için ama hepsi satılmış

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    i20 N için bir bayiye kapora vermeye çalışıyorum, Bir yakınım için alacağım, o almaktan vazgeçerse yazarım buradana
    Yazarsanız sevinirim

Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toplamda 35 araç vardı test arabasıyla beraber. Hepsi satıldı.

Mayısta gelecek aynen, dün birkaç tanıdık aldı ilk partiden.
    Test araçlarını almak istemezdim şahsen

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i20 N için sarı sitede görürüz ilanlarını.700 800 yazarlar herhalde.
    Seat IBIZA FR

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerinde kalmamış ama İstanbuk bayilerinde bulur dedi

tek araç için filo indirimi girdirsin dedi. 335.000 TL dedi
    Kendisiyle baya detayli gorustuk,

Orda araba zaten yokmus, olsada orda indirim giremiyorlarmis,

Elinde uygun meganeler varmis 500bin civari onlarda bitmis,

Istanbulda 2 tane eski faturali arac vardi onlarada bayii 360 ve ustu fiyat istiyor,
    Suan pendik reno da arac var hatta 1 ay once gelmis ama herseyi denedi genede o fiyata indiremiyor.
    Mayista gelecek arabalarda zaten indirim soz konusu degil ama bosta araba yok.

Anca kredisi cikmaz vs olursa durumu var onda bile en az 3 rzerve var

Kendisini kaydettim temmuzdan sonra gelecek arabalar icin o gunku kosullarda yardimci olacak

onurgoyunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana da bayilere 25 adet araç geldiğini ve satıldığı söylendi. Genel merkezle konuştum, stokları göremiyorlar. Bayiye adınızı bırakın arasınlar yaklaşımındalar.

Beni rahatsız eden nokta bayiler instagramda araç varmış gibi takılıyor ama sorunca araç yok. Ne zaman gelir belli değil, kapora vereyim olmaz. E ben son kullanıcı olarak bu araca nasıl ulaşacağım?

Ortada olmayan bir ürünün çok iyi reklamını yaptı Hyundai, kendini konuşturttu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i20N süreci şeffaf yönetilmedi bence. Biz 3-4 ay öncesinde bayilerle görüştüğümüzde hiç bir şey belli değil diyorlardı. Gün geçti, lansman tarihi belli oldu önceden gittik dedik biz almak istiyoruz, her şey lansman günü belli olacak o yüzden bilgi veremeyiz, işlem de yapamayız, lansman günü gelin konuşalım dediler. Lansman günü oldu gittik, biz 7-8 ay öncesinden sattık, bir sonraki araç ne zaman gelecek belli değil, kapora alıp sıraya da sokamıyoruz çünkü tedarik sorunları var dediler. Bütün Türkiye'deki bayileri aradık hepsinde aynı hikaye, araçları tanıdığa önden sattılar yine. Tedarik sıkıntısı vs diye de zırvalayıp bir sonraki araçları 650 den getirirler artık.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    i20N +700k'dan rahat ilana düşer.

Arkadaşım Hyundai bayide. Gçen haftaya kadar ne fiyat bilgileri ne de ne zaman geleceği hakkında bilgileri vardı. Araç bi anda bayiye geldi

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hyundai bu kafayla ikinci bir genesis coupe hezimeti daha yaratır.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    i20N +700k'dan rahat ilana düşer.

Arkadaşım Hyundai bayide. Gçen haftaya kadar ne fiyat bilgileri ne de ne zaman geleceği hakkında bilgileri vardı. Araç bi anda bayiye geldi
    Bayi aracı çekmeden aracın gelmesi imkansız gibi.
    Sınırlı sayıda bayiye gelmiş, bugün biri daha teslim alıyordu aracını.
    Satış temsilcisi ilk sırada olduğumu söyledi ama bakalım. Önümüzdeki ay göreceğiz

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın bir arkadaşım bayi çalışanı onlara bile gelmeden genel merkezden isimli olarak geldi bize sadece satışları evrak işlerini bayi yaptı dedi. Personel olsan alamayacağın bir araç şuan için bide bu yıl 100 tane gelecek diyerek galericilerin ekmeğine yağ sürüldü. Bende ilk sıradayım bakalım. Zor işler. güzel araba yapmışlar fiyatta şuanki şartlarda uygun hayırlısı.
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dirk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın bir arkadaşım bayi çalışanı onlara bile gelmeden genel merkezden isimli olarak geldi bize sadece satışları evrak işlerini bayi yaptı dedi. Personel olsan alamayacağın bir araç şuan için bide bu yıl 100 tane gelecek diyerek galericilerin ekmeğine yağ sürüldü. Bende ilk sıradayım bakalım. Zor işler. güzel araba yapmışlar fiyatta şuanki şartlarda uygun hayırlısı.

Elinde fabia var mı hacı abi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yamaha motosiklet bayisinde tanıdığı olan var mıdır?
    MT-25'ten MT-07'ye tüm motorlarda ya hiç sıraya yazmıyorlar ya aylarca sıra var diyorlar nasıl bir iş anlamadım. Yamaha'yı aradım, nisandan sonra gelecek motorlar dediler de bilmiyoruz ne zaman gelecek tabi.
    Sahibindende de liste fiyatı 102 olan motora 115-120 yazmışlar sağolsunlar.
    Serbest piyasa...

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı misery1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yamaha motosiklet bayisinde tanıdığı olan var mıdır?
    MT-25'ten MT-07'ye tüm motorlarda ya hiç sıraya yazmıyorlar ya aylarca sıra var diyorlar nasıl bir iş anlamadım. Yamaha'yı aradım, nisandan sonra gelecek motorlar dediler de bilmiyoruz ne zaman gelecek tabi.
    Sahibindende de liste fiyatı 102 olan motora 115-120 yazmışlar sağolsunlar.
    Serbest piyasa...
    Var abi. Hangi motor lazım.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sıraya yazılan arkadaşlara beni yanlış anlamayacaklarını umarak bir sorum olacak,

neden sıraya giriyorsunuz?

alternatifi olmayan bir mal mı, başka marka/model/yaşta bir araba da mı yok, kullandınız deneyimlediniz ve resmen aşık oldunuz gözünüz bundan başkasını göremiyor mu?

müşteri olarak ödemesi yapılan veya ödemesine razı olunan bir malın üretim/nakliye süreçleri dışında beklemek oldum olası bana çok uzak geldiği için soruyorum bunu.

bu arabaya ilk binenlerden olayım piyasada konuşulayım veya alıp 2 gün binip üstüne koyup satayım diyecek olana saygı duyarım bunlar da bakış açısıdır.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıraya yazılan arkadaşlara beni yanlış anlamayacaklarını umarak bir sorum olacak,

alternatifi olmayan bir mal mı, başka marka/model/yaşta bir araba da mı yok, kullandınız deneyimlediniz ve resmen aşık oldunuz gözünüz bundan başkasını göremiyor mu?

müşteri olarak ödemesi yapılan veya ödemesine razı olunan bir malın üretim/nakliye süreçleri dışında beklemek oldum olası bana çok uzak geldiği için soruyorum bunu.

bu arabaya ilk binenlerden olayım piyasada konuşulayım veya alıp 2 gün binip üstüne koyup satayım diyecek olana saygı duyarım bunlar da bakış açısıdır.
    Sıraya yazılmadığım için sadece bu kısma yazayım, sıfır ya da sıfıra yakın olarak evet. Kalanına yazılan varsa yazabilir.
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benim ilk aklıma gelen (Hyundai'nin hothatch olarak ve TR piyasasına en iyi hitap edecek tarzdakiİLK aracı), i20N'in rağbet göre(bile)ceği gerçeği ve bu sebeple de ekmek yenebilecek olması gerçeği.

Kullanım zevki, vb. benim nazarımda kesinlikle sonra gelen hususlardır. Tahminim bu yönde..

Bilindik VW grubu bu tarz araçların üzerine ilave yeni bi icat ya da kayda değer bi katkı olsaydı bendeki algı farklı olurdu mesela. Sallıyorum, mesela bi Polo GTI'a 8R'daki gibi benzer bi arkadan çekiş opsiyonunun eklenmesi falan filan gibi..
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim merak ettigim bir konu var, bu ulkede yillardir hothatchler az satar ve genelde 1-2 sene bayilerde yatar. i20N B sinifi oldugu icin b sinifi hothatchler uzerinden gidelim, en son gelen B sinifi hothatch Fiesta ST idi ve 2 senede max 4 tane satabildi, hatta bayide 1 yil yatan, satilmayi bekleyen bile vardi. 208 GTI 5 senede max 50-60 tane satmistir. Bayilerde 1 yil satilmayi bekleyen araclar vardi. Clio RS 2 tane satildi. Eski kasa Fiesta ST belki 5-6 tane satmistir. 2 sene bayide yatan bile vardi diye hatirliyorum. Eger ki i20N yil sonuna kadar 100 adet satabilirse , Hyundai ayakta alkislamak lazim. Buyuk basari. Sanirim Hyundai cok iyi reklam yapti ondan kaynaklaniyor.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MotorsportTurkey grubunda alıp, gazlama videoları atılmaya başlanmış bile. Bir kullanıcı bir abimiz 2 tane aldı vs yazmış hatta yoruma. İlginç olaylar var yine herhalde millet bir tane bulamazken
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler