User Tag List

Sayfa 31/102 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
1924 sonuçtan 571 ile 589 arası

Konu: 0 km Araç satış danışmanları

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Golf 8R 20. yıl Özel serisi gelecek mi acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golf 8R 20. yıl Özel serisi gelecek mi acaba?
    Seneye bütçelenmiş gti var ancak R yoktu en son. Senelik kotasını bile alamadı Doğuş. O yüzden 20. yıl veya opsiyon sorunca yüzlerde minik bir tebessüm oluyor marka tarafında

Bunun yanı sıra 20. yıl bi tık daily drive dan uzak olabilir. Teknik anlamda 2-3 ufak güncelleme harici sıradışı özel bir durumu yok.

Burada direkt birinci ağızdan güzel bilgiler bulunan iki video var.

Tech Tuesday: Golf R „20 Years“ Special Edition Part 1 | Volkswagen R - YouTube

Tech Tuesday: Golf R „20 Years“ Special Edition Part 2 | Volkswagen R - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seneye bütçelenmiş gti var ancak R yoktu en son. Senelik kotasını bile alamadı Doğuş. O yüzden 20. yıl veya opsiyon sorunca yüzlerde minik bir tebessüm oluyor marka tarafında

Bunun yanı sıra 20. yıl bi tık daily drive dan uzak olabilir. Teknik anlamda 2-3 ufak güncelleme harici sıradışı özel bir durumu yok.

Burada direkt birinci ağızdan güzel bilgiler bulunan iki video var.

Tech Tuesday: Golf R „20 Years“ Special Edition Part 1 | Volkswagen R - YouTube

Tech Tuesday: Golf R „20 Years“ Special Edition Part 2 | Volkswagen R - YouTube
    zaten 8R içim çok gereksiz konforlu diyorlar biraz sertleşebilir
    20. yıl gelse güzel olurdu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki özel sipariş vs oluşturma işine de girmiyorlar değil mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten 8R içim çok gereksiz konforlu diyorlar biraz sertleşebilir
    20. yıl gelse güzel olurdu
    Race in üzerinde 3 kademe daha sertlik ayarı var. Henüz deneyesim gelmedi açıkcası. Zaten daily drive için comfort un 3 kademe altındaki ayarı kullanıyorum 20. yılın süspansiyon tarafı birebir aynı std. üretim ile.

Özel sipariş konusuna gelince, Doğuş R için yıllık hakları olan araç adetlerini teslim alamadı. Yaklaşık %20 si henüz ortada yok.

Planlı siparişini teslim alamıyorken özel sipariş vs. zaten zor.

Hepsi bir yana özel sipariş araç için senelerce yp stoğu yapmaları veya gerektiğinde getirme zahmetine girmelerini vs beklememek lazım

Çok isteniyorsa albayrac veya dengi bir tedarikçiden temin edilmesi daha kolay olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Race in üzerinde 3 kademe daha sertlik ayarı var. Henüz deneyesim gelmedi açıkcası. Zaten daily drive için comfort un 3 kademe altındaki ayarı kullanıyorum 20. yılın süspansiyon tarafı birebir aynı std. üretim ile.
    dediğiniz ayarda, hızlı kullanımlarda body roll çok oluyor mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dediğiniz ayarda, hızlı kullanımlarda body roll çok oluyor mu?
    Rodajı bitmediği için yanıt doğru olur mu bilmiyorum. Devirsiz otoban hızlarında şerit değiştirirken race veya ring modunda body roll hissedilmiyor.

Yüksek devir & sürat işin içine girince neler değişiyor onu ilerleyen zamanlarda deneyimleyebilirim.

Ring süresinin yapıldığı günün videolarından ne kadar esnediğini veya esnemediğini görebilirsin.

Nurburgring 2022 – Behind the scenes | Volkswagen R - YouTube

The fastest Golf R of all times | Volkswagen R - YouTube

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TOGG geliyor hâla gavur arabalarını almak için sıraya giriyorsunuz.

üzülüyorum size.
    imzasız..

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 Aralık tarihinde matrah düzenlemesi olacağı açıklanmış.

tahminimi söylüyorum.

%90 ve %100 olarak yeni matrahlar çıkacak.

Alt matrahlara biraz fayda sağlayacak.

1 milyon ve üstündeki araçlar %80 den 90-100 e çıkacak.

Orta ve üstü segment araçlardan daha fazla vergi olarak alt grup araca üstten aldığı fazla vergiden finanse ederek indirime gidecek
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

STİG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 Aralık tarihinde matrah düzenlemesi olacağı açıklanmış.

tahminimi söylüyorum.

%90 ve %100 olarak yeni matrahlar çıkacak.

Alt matrahlara biraz fayda sağlayacak.

1 milyon ve üstündeki araçlar %80 den 90-100 e çıkacak.

Orta ve üstü segment araçlardan daha fazla vergi olarak alt grup araca üstten aldığı fazla vergiden finanse ederek indirime gidecek
    Abi merhaba ankarada galeri firmam var uzun bir süre sıfır egea sıfır honda cıvıc sıfır mitsubishi space star vs sattm kemal kılıçtaroğlunun açıklaması sonrası elimdeki bütün araçları premium sınıfa çevirdim en uygunu şu anda 1.5 2020 tsı business passat diğerleri genelde 3.0 cc üzeri suv sence passatta düzenlemeye takılırmıyım?temmuzda cumhurbaşkanına sadece cc değil beygir gücü ilede ötv oranı belirleme yetkisi verdiler hp üzerinden bir düzenleme olursa alt limitlerle ilgili bir fikrin varmı?

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STİG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi merhaba ankarada galeri firmam var uzun bir süre sıfır egea sıfır honda cıvıc sıfır mitsubishi space star vs sattm kemal kılıçtaroğlunun açıklaması sonrası elimdeki bütün araçları premium sınıfa çevirdim en uygunu şu anda 1.5 2020 tsı business passat diğerleri genelde 3.0 cc üzeri suv sence passatta düzenlemeye takılırmıyım?temmuzda cumhurbaşkanına sadece cc değil beygir gücü ilede ötv oranı belirleme yetkisi verdiler hp üzerinden bir düzenleme olursa alt limitlerle ilgili bir fikrin varmı?
    Abi selam

Benzer bir düşüncedeyiz.

Alt dilime düşme riski olan araçları bende 600.000 TL ve altındaki araçlar olarak görüyorum. Vergisiz fiyatlardan değil normal fiyatlardan örnek veriyorum.

Özellikler 1.000.000 TL ve üstü araçlarda aşağı yönlü değil sabit yada yukarı yönlü bir hareket olur düşüncesindeyim.

Hem Bddk nın kredi limitinden dolayı araç almakta zorlanan kesim hem matrahtan dolayı zorlanan kesim çoğunlukla 1.000.000 TL altındaki kesim. Hatta 1.200.000 TL Bddk limiti vs

Araç 830.000 TL olduğu için 24 ay ve %30 kredi alabilen araçlar var.

Geniş kapsamlı bir düzenleme olur diye düşünüyorum. Ama tabi bunlar hep kişisel görüşler.

Ama bu tür bir düzenlemeyi yine kullanıcıdan finanse edecek bence. %100 e varan bir matrah daha bekliyorum ben...
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi selam

Benzer bir düşüncedeyiz.

Alt dilime düşme riski olan araçları bende 600.000 TL ve altındaki araçlar olarak görüyorum. Vergisiz fiyatlardan değil normal fiyatlardan örnek veriyorum.

Özellikler 1.000.000 TL ve üstü araçlarda aşağı yönlü değil sabit yada yukarı yönlü bir hareket olur düşüncesindeyim.

Hem Bddk nın kredi limitinden dolayı araç almakta zorlanan kesim hem matrahtan dolayı zorlanan kesim çoğunlukla 1.000.000 TL altındaki kesim. Hatta 1.200.000 TL Bddk limiti vs

Araç 830.000 TL olduğu için 24 ay ve %30 kredi alabilen araçlar var.

Geniş kapsamlı bir düzenleme olur diye düşünüyorum. Ama tabi bunlar hep kişisel görüşler.

Ama bu tür bir düzenlemeyi yine kullanıcıdan finanse edecek bence. %100 e varan bir matrah daha bekliyorum ben...
    Teşekkürler bilgiler için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 Aralık yürürlük tarihli gelirse devlet beni çok şaşırtır Seve seve araç alınan bir takvim ayında özellikle yüksek oranda matrah limitindeki araçlarda ötv indirimi yapılması alışılmışın dışında olacak.

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir haftadır Golf 7.5 aracı satıp sıfır bişeyler mi baksak diye düşünüyoruz, neredeyse her gün ufak ufak zam geliyor. Suzuki baktık, Hyundai baktık vs derken (650-800 bandı) alamayacağız sanırım dedik vazgeçtik.

şimdi bizim fiyat aralığına denk geliyorsa beklemek daha mantıklı sanırım? ya da hiç maceraya gerek yok deyip devam edicez Golf le yola şimdilik
    her zafer acı ister...!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagalazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir haftadır Golf 7.5 aracı satıp sıfır bişeyler mi baksak diye düşünüyoruz, neredeyse her gün ufak ufak zam geliyor. Suzuki baktık, Hyundai baktık vs derken (650-800 bandı) alamayacağız sanırım dedik vazgeçtik.

şimdi bizim fiyat aralığına denk geliyorsa beklemek daha mantıklı sanırım? ya da hiç maceraya gerek yok deyip devam edicez Golf le yola şimdilik
    Muhtemelen b segmentini kapsar. Arada yakalayacağı donanımsız c segmenti araçlar da olacaktır. Ancak risk alıp eldekini güncel fiyattan satıp, sonrasında ötv düzenlemesi ile ucuzlayan sıfırını almazsanız bu düzenlemenin size etkisi muhtemelen nötr olacaktır.

Bu risk alınır mı ? Yada krediler kısıkken aracınız satılır mı bilemem.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muhtemelen yapılacak düzenlemeyle totalde devletin geliri artar
    Yani alt dilimin matrahını yukarı çeker alt dilime araçlar girer otm olarak fiyatları düşer üst dilimlerde de yeni dilimler oluşturur kaybından fazlasını tahsil eder
    Kasa kazanır her zamanki gibi
    Görelim bakalım neymiş..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 Aralık yürürlük tarihli gelirse devlet beni çok şaşırtır Seve seve araç alınan bir takvim ayında özellikle yüksek oranda matrah limitindeki araçlarda ötv indirimi yapılması alışılmışın dışında olacak.
    Abi adamlar çok zeki galerilerin elindeki sıfır faturalı arabaları çıkardıkları galeriler sıfır araba satamaz kanunu ile elindeki arabaları şahsa devir ettirdiler şahıs fatura kesemeyecek yani kdv ler uçtu bayidede araba yok bu sene firmalar sene sonu araba alma işini unutabilirler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STİG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi adamlar çok zeki galerilerin elindeki sıfır faturalı arabaları çıkardıkları galeriler sıfır araba satamaz kanunu ile elindeki arabaları şahsa devir ettirdiler şahıs fatura kesemeyecek yani kdv ler uçtu bayidede araba yok bu sene firmalar sene sonu araba alma işini unutabilirler.
    Özel bir model veya renk/donanım kombini arayanlar için araç yok, haklısınız. Ancak araç arayanların bulabildiği bir dönem yaşıyoruz. Bayilerin ve hatta dist. tarafında araç bulunurluğu geçen sene bu aya görece çok yüksek. Sadece değilmiş gibi yapıyorlar

Hatta vw tarafında taigo , polo, impression manuel golf saklanamayacak kadar çok Ötv matrahları düzenlendiği gibi kapışılır bu stoklar. Alacak olanlar şimdiden bağlantılarını yapsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hatta vw tarafında taigo , polo, impression manuel golf saklanamayacak kadar çok Ötv matrahları düzenlendiği gibi kapışılır bu stoklar. Alacak olanlar şimdiden bağlantılarını yapsın.
    3 haftada 10 kere yeni s3 için beni aradılar. 3 farklı donanımda arabayı satamamışlar bile

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler