User Tag List

Sayfa 42/102 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon
1924 sonuçtan 780 ile 798 arası

Konu: 0 km Araç satış danışmanları

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke 5 kasa deneseydiniz, e veya a6 ya kıyasla çok daha rahat tedarik edebilirdiniz
    g30 güzel ama 520i iş yapmaz A6 motor seçenekleri yanında
    530i'nin rakamı da.....

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GökhanÖzkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birincisi firma kuruluşu 2018 yani pandemi zamanı kurulan fırsatçı galericileriden değilliz. ikincisi ön fiyat oluşumunu aslında sizler belirlersiniz. İlanlara fiyat yazarken her biriniz özgür hür iradenizle her hangi bir taban ya da tavan fiyat yok. Serbest piyasa ne isterseniz onu yazarsınız. Biz ve bizim gibi firmalarda bir yazılım satın alıp algoritma ile ilanlardaki fiyatların ortalamasını sizlere sunar. Realite dışındaki fiyatlardan oluşan ilanların gerçekliğini otomobilin satış hızını, tercih edilme durumunu, rengini vs gibi durumlarını süzemediği için ortalama fiyat verir. Otomobil şubelerimize geldiğinde expertizden sonrasında kondüsyonu, masrafları, tercih edilme durumları gibi durumlarla bir fiyat ortaya çıkar. Daha düz anlatırsam kuyumcuya gittiğinizde altının bir alım bir de satım rakamı var. kesesinden hiç çıkmamış bir çeyrek altını daha fazla para verip satın almazlar. Hizmet almak ya da almamak sizin tercihiniz ve bu hizmetinde bir bedeli olacak.. ilan çıkmak uğraşmak istemeyip 45 dak içinde teklif alıp totalda 3 saatte işlem bitirip hiç bir güvenlik zaafiyeti riski almadan araba satacaksınız ve bunun bir bedeli olmayacak mı?
    Sabah neye uyanacağımızı bilmediğimiz bir ülkede faiz oranlarının bu denli yüksek olduğunu bir yerde yüzdesel konuşulduğunda açıklanamaz rakamlar yok. Tercih meselesi hikayesini anladıktan sora b.oklasak daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Keza durumdan şikayetçi olup avanta araba var mı yok mu? nerede var konusunun içinde gezip eleştirmek te ayrı bir konu
    burada sıfır araç danışmanları avantadan araba dağıtmıyor. normal bir vatandaş gibi kullanıp binmek için araç arıyorum. araç ticareti hiç yapmadım. bu başlığın açılma sebebi bir satış danışmanı arkadaş sitedeki arkadaşlara yardımcı olmak ve bilgi vermek istedi. bizde bir ümit belki bir araç alırız mantığında yazıyoruz.

sıfır araç alıp satmıyoruz demişsiniz sıfır satan adamın istediği fiyatı vermiyoruz deseydiniz daha gerçekçi olurdu. sizin verdiğiniz fiyatı kabul eden satıcı olsa sıfırda satarsınız ahlak kurumu değilsiniz sonuçta ticarethanesiniz.
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    g30 güzel ama 520i iş yapmaz A6 motor seçenekleri yanında
    530i'nin rakamı da.....
    Aslında o önerme bir kıyas veya daha iyiyi değil, segmentteki fiyat hareketlerinden korunurken araçsız kalmamak için bir hamleyi içeriyordu.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada sıfır araç danışmanları avantadan araba dağıtmıyor. normal bir vatandaş gibi kullanıp binmek için araç arıyorum. araç ticareti hiç yapmadım. bu başlığın açılma sebebi bir satış danışmanı arkadaş sitedeki arkadaşlara yardımcı olmak ve bilgi vermek istedi. bizde bir ümit belki bir araç alırız mantığında yazıyoruz.

sıfır araç alıp satmıyoruz demişsiniz sıfır satan adamın istediği fiyatı vermiyoruz deseydiniz daha gerçekçi olurdu. sizin verdiğiniz fiyatı kabul eden satıcı olsa sıfırda satarsınız ahlak kurumu değilsiniz sonuçta ticarethanesiniz.
    Gökhan sağolsun bir takım cevaplar vermiş. Tekrar yazmak için vakit harcamayayım. Hala tahminlerle bilgi sahibi olmadan işkembe-, kübradan atarak yazıyorsun.
    Her zaman belli kriterler cercevesinde arac alımı ve satımı yapıyoruz. Ayrıca piyasa koşullarında en adil en yüksek rakamı sunmaya çalışıyoruz. Keza forumdan bile bir çok arkadaşımız bize araç verdi bizden araç aldı.
    Bir gün arac sahibi olursanız önce markanın kendisinin bayisine gidip 2. el departmanından fiyat alın, sonra bir kaç esnaf gezip fiyat alın sonra bize gelin görürsünüz fiyatlarımızın ne kadar yüksek olduğunu. Ayrıca satılık olan araclarımız da ilan fiyatlarının en uygunları arasında yer alır.
    İade hakkı, garanti, takas desteği vs gibi yan haklar da var. Sıfır bulamazsanız garantili 2. el için yardımcı oluruz
    Az cok aklı basında birine benziyorsun sen de takdir edersin ki senin son kullanıcıya satacağın paraya ben aracı senden alıp ticaret ceviremem. Bu mantıkla değerlendirdiğinde hak vermen lazım. Ayrıca biz kimseden zorla araba almıyoruz satmak isteyenler randevu alıyor geliyor aracına baktırıp sonra bize satıyor
    Alım satım konusunda bütün riskleri ben alırım diyorsan sen kendi aracını bireysel imkanların ile sat sonra baska arac al.
    www.vava.cars

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yaw neyin gerçekçiliğini tartışıyoruz ki? kuyumcu örneği verdim zaten bunu yapsak adı ticaret olmaz. hayır kurumu değiliz neticede.. Sadece ilk attığın postta güven vs yardırmana anlam veremedim.. Neyse.. yazışma dilince mimik vs yok o yüzden gergin bir dille yazmıyorum yanlış anlama diye açıklama gereği duydum. bizim ticari stratijimize uyduğu ve arz talep doğru karşılandığında hizmet vermeye hazırız
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

Dreamcupra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten araçlar galeride değil demedim. Doğuş'un kendi lokasyonlarındaki danışmanın sattığı araç al-satçı ya düşünce vay haline dedim. Direkt Şekerpınar dan takip ediliyor bu tip tedariği sıkıntılı araçlar.

Yaklaşık 24 aydır araç bulamamanıza üzüldüm. Yine aynı mesajda dediğim gibi hatır gönülsüz bu araçları direkt bulmak mümkün değil. Tabi burada bahsi geçen hatır ve gönülün organizasyon şeması üzerindeki yeri önemli. Keşke 5 kasa deneseydiniz, e veya a6 ya kıyasla çok daha rahat tedarik edebilirdiniz

Yoksa çeşitli markalarda illegal şekilde aldığı komisyonlar ile std. bir kobiden fazla gelir elde eden satış temsilcisi bile var.
    Yazdığım cevap size değildi ben genel olarak herkesin a6 ile ilgili yaşadığı sıkıntıyı dile getirdim aslında.. Biz bu süreçte g30 520i LCI ve e200d araç aldık ama @eminkilic61 'in dediği gibi bu 2 araçta a6'nın motor seçenekleri ve 4çekerine göre geride kalıyor.

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pandemi zamanı çıkan bu araba karaborsacılarından birinde çalışıyorsun. vavacars, ikinciyeni cart curt. otomatik teklif veriliyor 100k diyelim sistemden, büroya gidip tekrar teklif alıyorsun 90k!! sebep ? efendim sahibinden de aynı araba 95k zaten. bunları benden daha iyi bildiğine eminim. şahsen sıfır araba satıyor olsam, galerici gelip araba almaya kalksa satmam ona. hele böyle araç kıtlığı olan dönemlerde sıfır arabaya yetkili satıcı 100k avanta istiyor galerici 200k dan açıyor avanta kapısını.
    Gecenlerde en ufak soru isareti olmayan aracima ekspertiz yaptilar,
    On teklif tamam, dusme konusunda haklari vardir tamam.
    Fiyat icime sindi gibi,
    Ama bakan ilgilenen arkadaslar biz zaten daha yeni su fiyata satmisiz, ilanlara bakin durum bu, zaten surda bi vuruntu sesi var falan filan tam esnaf konusmasi yapmaya basladilar,
    Ben kabul eder gibi olunca bide lifte alip bakalim kacak varsa son birde ordan keseriz uygunmu dediler.

Sitesine girdim,
    Hemen ayni model marka 2 ilan komple boyali degisenli, guncel 38 hatasi olan arac bana verilen tekliften 10bin yuksek.

Benim aracim kondisyonunda km’si yuksek multimedya vs eksigi olan arac 50 bin daha yuksek rakamda tutarlarda 350/380binlik bi arac.
    2. Aracimada air bag patlama degisen yok kronik fiat hatasi var almayiz.
    Ilanlarda ayni hata olan arac vardi,
    Ilk arayan temsilci biraz atarliydi sonra internete yazinca gercekten cok ilgilendiler, piyasa sarti vs vaz gecip haklisiniz yeni teklif telafi ile tatliya bagladilar.

Ilk basta guvenip degerlendirmelere 5 yildiz verdim vermesem zaten memnuniyet icin aranirdim buyuk ihtimalle,
    Sonran baktigimda yuksek iste en araclar bile hizli satildi baya araba ceviriyorlar

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İş yerinde yazamıyorum.

Bankada çalışanlar tefeci şirketlerde çalışıyor o zaman.

Bazı ilaç firmalarında çalışanlarda zehir firmalarında çalışıyor diyelim.

Öyle genellerim ki bazı meslek ve işleri konuya ban yeriz.

Kimse kimseye yaptığı işe hakaret eder şekilde konuşmasın.

Ayıp !!!
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de sevmiyorum vavacars'ı. Kardeşim, nedir öyle hep esnaf arabası al-sat
    Bir ara 500k TL sınırı koymuşlardı kendilerine şimdi 1500k TL yapmışlar galiba.
    Bakınız carvak sitesine ferro bilem var satılık, adamlar boyut atlamış.

Satılık Ferrari California 2013 Araba | Garantili | 227825

EQC bilem var

Satılık Mercedes Benz EQC Serisi 2020 Araba | Garantili | 227343

Şaka bir yana ikinci el araba alsam ilk bu tür sitelere bakarım, çoğu galeriden daha güvenilir geliyor bana şu an için.
    Okumadan imzalamam.....

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de sevmiyorum vavacars'ı. Kardeşim, nedir öyle hep esnaf arabası al-sat
    Bir ara 500k TL sınırı koymuşlardı kendilerine şimdi 1500k TL yapmışlar galiba.
    Bakınız carvak sitesine ferro bilem var satılık, adamlar boyut atlamış.

Satılık Ferrari California 2013 Araba | Garantili | 227825

EQC bilem var

Satılık Mercedes Benz EQC Serisi 2020 Araba | Garantili | 227343

Şaka bir yana ikinci el araba alsam ilk bu tür sitelere bakarım, çoğu galeriden daha güvenilir geliyor bana şu an için.
    Kalinla isaretledigim yere +1 de benden. Galeriye gitsem ayri dumen, sahibinden almaya kalksam ayri dumen potansiyeli var. Bu arkadaslar en azindan malin arkasindalar.
    öyle işte.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Citröen C5 aircross için fiyat almış arkadaşım, sanırım c suvlar arasında en rahat bulunan araçlardan.

Düşünen olursa dizel full paket ( shine bold galiba ) 1 milyon 155 bin demişler galiba. (kayseri bayisi)

Yılbaşından sonra minimum yüzde 10 var zam var demişler yine

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın zamanlarda i10, picanto yada i20 otomatik için araç bulabilen var mı ? Arkadaş ilk aracını almak istiyor da maddiyatı bunların 0 lara yetiyor ama herkes yok çekiyor bi buraya sormak istedim
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İ20n sırasına girsek kaç ay bekleriz ki acaba.

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İ20n sırasına girsek kaç ay bekleriz ki acaba.
    maddi duruma göre 1 hafta ila 11 hafta arası maalesef
    çünkü elden verilecek nakite bakıyorlar

Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane bile bulamıyoruz, alan alana.
    Bayon, Megane için yardımcı olabilecek var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün öylesine bi vw bayisine gittim araba yoktur en kötü bakarız demiştim birtane Taigo var füme renk dediler ben de aldım geçtim, satıştaki arkadaş da araca ekstra abuk subuk şeyler ekleyip fiyat yükseltmedi bakalım fiyatlar ne olacak çok merak ediyorum

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalinla isaretledigim yere +1 de benden. Galeriye gitsem ayri dumen, sahibinden almaya kalksam ayri dumen potansiyeli var. Bu arkadaslar en azindan malin arkasindalar.
    Kesinlikle oyle. Ben suanki aracimi yaklasik 5 ay once aldim Carvak'tan. Ben bu durumdan rahatsizin bana bir sorun var gibi geliyor dedigim her parca ile tek tek ilgilenip sifiri ile degisim yaptilar. En azindan takilan parcayi biliyorum, yapilan isi biliyorum, karsimda muhattap var ve bu islerin hic biri icin bir odeme yapmiyorum.

Ben arabami alirken piyasadan bi 20.000 tl kadar fazla gibiydi fiyati ama satis sonrasi yapilan bakim ve iscilikle zaten kendini amorti etti.

wiesmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiat' ta yardımcı olabilecek satış danışmanı var mıdır?
    i'm not a monster i'm just ahead of the curve..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle oyle. Ben suanki aracimi yaklasik 5 ay once aldim Carvak'tan. Ben bu durumdan rahatsizin bana bir sorun var gibi geliyor dedigim her parca ile tek tek ilgilenip sifiri ile degisim yaptilar. En azindan takilan parcayi biliyorum, yapilan isi biliyorum, karsimda muhattap var ve bu islerin hic biri icin bir odeme yapmiyorum.

Ben arabami alirken piyasadan bi 20.000 tl kadar fazla gibiydi fiyati ama satis sonrasi yapilan bakim ve iscilikle zaten kendini amorti etti.
    Hangi parçaları sorgusuz sualsiz değiştirdiler?
    Arabayı teslim etmeden önce mi değiştirdiler?
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler