User Tag List

Sayfa 53/102 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
1924 sonuçtan 989 ile 1.007 arası

Konu: 0 km Araç satış danışmanları

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesadüfen seat ibiza almış bulundum hiç aklımda yoktu liste fiyatından 1.0 dsg style paket bir araç buldum aldım bakalım bu hafta teslim edecekler
    hangi bayiden aldınız acaba?

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fussy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi bayiden aldınız acaba?
    Doğuş oto Bursa

GKD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    honda motosikletten vazgeçtik yamaha alalım dedik oda ne var ne yok takmışlar listesi 158 olan motoru 205 bine satıyorlar

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GKD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    honda motosikletten vazgeçtik yamaha alalım dedik oda ne var ne yok takmışlar listesi 158 olan motoru 205 bine satıyorlar
    valla bende forzayı değişesim var ama mevcut motor sıkıntısından sebep yamahaya yöneliyim diyodum. henüz bayiye gitmedim ama suyunu çıkartmışlar demek ki.
    bu arada xmax yenilendi. yeni kasa için mi bu fiyat
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisan 10 gibi 208 allure gelecek şuan ki ÖTV muaf rakamı 460k dediler nasıl sizce abiler? Kendimi zorlayıp 208 allure mi almalıyım yoksa 380-400 arası clio otomatik touch paket mi? 208 çok yakışıklı güzel bir araba alınca gıdıklarım biraz muhtemelen.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aylar önce buraya yazdım a7 sıfır benzinli diye bulamadık her bayiye isim bıraktım geldiğinde alıcam diye ne arayan ne soran oldu. Bakıyorum 2-3 gündür 2023 benzinli a7 ilanları düşüyor aldıkları paranın üzerine para koyup satıyorlar ne güzel memleket. Buna acil devletin bir çözüm bulması lazım. Çıkart bir yasa alınan araba satılması gerekiyorsa sadece yetkili bayiye satabilsin, aldığı rakama bayiye vermek zorunda olsun başka yere satış yapamasın. Sıfır araç için böyle bir şey çıksın bak bakalım kimse satmak için sıfır araba sırasına girebiliyor mu. Üşenmeyip tüm ilanları cimere falan şikayet etmeyi düşünüyorum

sahibinden.com Hata Sayfası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aylar önce buraya yazdım a7 sıfır benzinli diye bulamadık her bayiye isim bıraktım geldiğinde alıcam diye ne arayan ne soran oldu. Bakıyorum 2-3 gündür 2023 benzinli a7 ilanları düşüyor aldıkları paranın üzerine para koyup satıyorlar ne güzel memleket. Buna acil devletin bir çözüm bulması lazım. Çıkart bir yasa alınan araba satılması gerekiyorsa sadece yetkili bayiye satabilsin, aldığı rakama bayiye vermek zorunda olsun başka yere satış yapamasın. Sıfır araç için böyle bir şey çıksın bak bakalım kimse satmak için sıfır araba sırasına girebiliyor mu. Üşenmeyip tüm ilanları cimere falan şikayet etmeyi düşünüyorum

aynı durumu ocak ayında hyundaide yaşadım.
    alt tarafı i20alcaz
    2023 model ilanları görünce 5 aydır sıradayım siz nasıl aldınız diye birkaç ilanı aradım
    genelde gelen cevap ben galeriyim ben alırımşeklinde oldu.
    yayında ve yapımda emeği geçenlerin

No coffee!!!

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı durumu ocak ayında hyundaide yaşadım.
    alt tarafı i20alcaz
    2023 model ilanları görünce 5 aydır sıradayım siz nasıl aldınız diye birkaç ilanı aradım
    genelde gelen cevap ben galeriyim ben alırımşeklinde oldu.
    yayında ve yapımda emeği geçenlerin
    i20den umudu kestim ağustos diyor her yer. Clio gelecekmiş nisanın 10'nu gibi. Şuan güncel rakam bana ötv indirimli 360k dediler 208'dee aynı tarihi verdiler o ise 460k. Allure ve touch paket araçlar.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Dist. tarafından bakalım konuya;

2021 Doğuş Oto Satışlar: 81.571 ( Kendi getirdikleri ) + 25.228 ( Skoda ) olmak üzere total 106.799 Adet otomobil satışı.
    2022 Doğuş Oto Satışlar: 69.957 ( Kendi getirdikleri ) + 19.464 ( Skoda ) olmak üzere total 89.241 Adet otomobil satışı.

Satış miktarlarından yola çıkarak faaliyet karımız yerle bir gelir diye düşünürken faaliyet karı %156 arttı bu şirketin. ( 2022 vs 2021 )

Özel bir durumu yoksa diğer markalarda da üç aşağı beş yukarı böyledir diye varsaymak yanlış olmayacaktır. Yani malın olmaması / bulunmaması / getirilmemesi ve hepsinden önce bu yokluk psikolojisini kullanarak sürekli fiyatları yukarı sürmek kaydı ile ürünü bir ihtiyaçtan bir yatırım aracına dönüştürmenin sektöre getirdiği karlılığı bakar mısınız?

Perakende ve after market fiyatlarının ayrıştığı bir lüks tüketim markası olan Rolex gibi konumlandılar ve bunun tadını alan hiçbir işletme bundan vazgeçmez.

Devlet tarafında ise vergi tam ödeniyor ve rekabet kısıtlanmıyor ise malın kaça satıldığına / kime satıldığına kimse karışamaz. Serbest piyasayı bir kez bozarsanız sonu gelmez bir reaksiyon başlatmış olursunuz. Elden alınan paraları takip etmesi ise çok kolay devletin. Fakat yapmıyor...

Sektör için sonuç şu; mal bulunur ve herkes istediğini alabilir olursa fiyatlar yukarı sürülemez / müşteride iştah kalmaz. O yüzden sektördeki büyük oyunculardan, ailesi üzerindeki kişilerin üzerine al sat yaparak kaçak göçek iş yapanına kadar kimse bu düzensizlik düzelsin istemiyor.

GKD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bende forzayı değişesim var ama mevcut motor sıkıntısından sebep yamahaya yöneliyim diyodum. henüz bayiye gitmedim ama suyunu çıkartmışlar demek ki.
    bu arada xmax yenilendi. yeni kasa için mi bu fiyat
    aynen yeni kasa x max için bu fiyat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GKD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen yeni kasa x max için bu fiyat
    xadv 350 ye nediyosun?
    yeni forza yerine ben düşünüyorum
    bu sene kesin gelecek

No coffee!!!

Bad-Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yamaha r25 düşündüm yakın zamanda soran oldu mu stok fiyat
    Bir Okumuş Cahile Birde Yaşayan Ölü'ye Ne Dersen De Anlatamazsın...

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yakında dayak yiyen satış danışmanlarının haberleri çıkmaya başlar. Ben hafta sonu 5-6 markanın bayisini gezdim daha fazla gerilmemek için vazgeçtim. Aşırı itici bir düzen var şu an sıfır araç bayilerinde. 5 lira verip ekmek almaya girdiğin mahalle fırında çok daha iyi hizmet alıyorsun. 3 araba bakıyoruz sıfır hiç kimse burnundan kıl aldırmıyor tavırlar ve müşteriye yaklaşım olabilecek en antipatik seviyede.

Dreamcupra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bende aylar önce aynı sizin gibi audi a6 ile ilgili buraya sitem dolu mesajlar yazmıştım. O dönem alamadığımız A6 yerine aldığımız hiçbir aracı satmadık halen biniyoruz.. aldığımız araçlar premium segment bayiye gidip bunlarıda sırf ikna olsunlar diye sunuyoruz bakın satıcı değiliz biz binniciyiz yapmayın şu araçları al-satçıya vermeyin diye ama gelin görünki biz hala alamadık a6'yı halen gelecek bizim a6 Ama sizler gibi takip ettiğim sırf audi a6 özelinde değil her ay düzenli olarak sıfırda bayiden asla bulamayacağınız a7,a5,a8 yeni mercedes sedanlar suv'lar gibi premium araçları ilana giren izmir'den bir esnaf ve aynı fotoğrafları kullanarak bireysel satıcı görünümünde bir kişi var . İsim verip burdan uğraşmak istemiyorum ama kendilerini tebrik ediyorum ben binmeye alamazken kendileri düzenli olarak tüm serilerden al-sata araç çekiyorlar büyük emek var burda...

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün S Line Q3 Sportback haberi geldi bayiiden, +150 komisyonla veriyorlar düşünen olursa yönlendireyim
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün S Line Q3 Sportback haberi geldi bayiiden, +150 komisyonla veriyorlar düşünen olursa yönlendireyim
    Satış temsilcisi mi alıyor bu komisyonu? Nedir bu komisyon olayı ?

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satış temsilcisi mi alıyor bu komisyonu? Nedir bu komisyon olayı ?
    Abi bildiğim kadarıyla müdüründen başlıyor, artık arada kimler varsa
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dist. tarafından bakalım konuya;

Devlet tarafında ise vergi tam ödeniyor ve rekabet kısıtlanmıyor ise malın kaça satıldığına / kime satıldığına kimse karışamaz. Serbest piyasayı bir kez bozarsanız sonu gelmez bir reaksiyon başlatmış olursunuz. Elden alınan paraları takip etmesi ise çok kolay devletin. Fakat yapmıyor...

Sektör için sonuç şu; mal bulunur ve herkes istediğini alabilir olursa fiyatlar yukarı sürülemez / müşteride iştah kalmaz. O yüzden sektördeki büyük oyunculardan, ailesi üzerindeki kişilerin üzerine al sat yaparak kaçak göçek iş yapanına kadar kimse bu düzensizlik düzelsin istemiyor.
    Elden alınan paralar dehşet bir vergi kaybına sebep oluyor. Mevcut hükümet durumun farkında olmasına rağmen müdahale etmiyor. Mayıs'tan sonra sırf bu konuda önlem alınması bile işleri değiştirir. Tabii en önemli hamle, akıl dışı para politikalarından vazgeçilmesi; bu vesileyle otomobillerin yatırım aracı olmaktan çıkması olacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eylülde sipariş verdim şubatta teslim aldım aracımı kimse para istemedi ekstra 150 bin çok ciddi rakam tam küfürlük

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler