User Tag List

Sayfa 73/102 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
1924 sonuçtan 1.369 ile 1.387 arası

Konu: 0 km Araç satış danışmanları

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen gün kaza yapan bir arkadaşımın aracını çekiciyle bir vw bayisine bıraktık. içerisi sıfır km araba kaynıyor.
    yok dedikleri V6 amaroklar dahil...
    Yok ya araba 1 yıl sonra gelicek yeğen. Ya da 400 ateşle hemen çıkartalım PPF kaplamalı.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

...... Sefa_vts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ikuybu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Liste fiyatına passat warriant için yardımcı olabilirim.
    Merhaba,

Özel mesaj da göndereceğim, Liste fiyatına iyiymiş.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir bayan arkadaşım için bireysel kullanım amacıyla liste fiyatından cla ya da troc alımında yardımcı olabilecek var mı?
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursa doğuş bayisi ARCA olmuş ve kota güncellenmiş sanırım polo troc ge taigo bulunuyor ellerinde

Polo 1.0 tsi life dsg mercan kırmızı + koltuk opsiyonlu araç için 1.001.000 fiyat aldım +30 bin cam filmi kuaför isteniyor

Yalnız kafamı karıştıran bir konu var kasko yaptırırken bir madde ekliyoruz aracın 1 sene satış temsilcisinin onayı olmadan satılamaz diye . Al satçıların önünde geçmek içinmiş. Bu maddeyi koymasak bile ilk 6 ay satış yapamazsınız gibi şeyler söyledi.

Ben aracı nakit alıcam bemim bildiğim aracın üstüne herhangi bir satılamaz koyma hakları yok konu hakkında bilgisi olan bu durumu yaşayan var mı?

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sevo16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa doğuş bayisi ARCA olmuş ve kota güncellenmiş sanırım polo troc ge taigo bulunuyor ellerinde

Polo 1.0 tsi life dsg mercan kırmızı + koltuk opsiyonlu araç için 1.001.000 fiyat aldım +30 bin cam filmi kuaför isteniyor

Yalnız kafamı karıştıran bir konu var kasko yaptırırken bir madde ekliyoruz aracın 1 sene satış temsilcisinin onayı olmadan satılamaz diye . Al satçıların önünde geçmek içinmiş. Bu maddeyi koymasak bile ilk 6 ay satış yapamazsınız gibi şeyler söyledi.

Ben aracı nakit alıcam bemim bildiğim aracın üstüne herhangi bir satılamaz koyma hakları yok konu hakkında bilgisi olan bu durumu yaşayan var mı?
    eklenen maddeyi paylaşın okuyalım. İmzaladığınız bir evrak var ise yaptırım olabilir.
    E90 330i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan imzalamadım araç kaskosu yapılırken kaskonun içine dahil edilen bir maddeymiş

Birazda top çevirdi arkadaş bunu yapmak opsiyonel falan diye emin olamadım resmi bir yaptırım varmı yok mu o yüzden bu durumla karşılaşan varmı diye sormak istedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan imzalamadım araç kaskosu yapılırken kaskonun içine dahil edilen bir maddeymiş

Birazda top çevirdi arkadaş bunu yapmak opsiyonel falan diye emin olamadım resmi bir yaptırım varmı yok mu o yüzden bu durumla karşılaşan varmı diye sormak istedim
    Açık konuşayım arkadaşın biraz göz korkutmak için böyle söylediğini düşünüyorum. Kaskonun içine böyle bir madde eklenmesi bana pek mümkün görünmüyor. Belki farklı bir evrak imzalatabilirler. Geçen hafta aynı şekilde Audi A3 aldım sıfır. Taşıt kredisini şart koydular sembolik tutarlı da olsa. 6 Ay sonra otomobili satmanıza asla engel olabileceklerini düşünmüyorum ancak kasko, sigorta, taşıt kredisini onlardan yapmaya zorluyorlar ve aracı sattığınızda bu üçünden biri vasıtasıyla aracı sattığınızı tespit edip sizi kara listeye alıyorlar. Özetleyecek olursa satmanın önüne geçemezler ancak 1 yıldan önce satarsanız sizi kara listeye alabilirler.

Şu an Polo'nun 2020 lerine 1 milyon yazmışlar dolayısıyla yukarıdaki detaylara takılmadan ben olsam alır geçerdim. ha 6 ay ha 1 yıl kullanmışız çok da fark etmiyor maksat bu enflasyonist dönemde malda kalmak önemli.
    E90 330i

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün noterler 6 ayı dolmayan taşıtların satışını yapmıyormuş diye söyledi birisi, notere de satana da ceza kesiliyormuş diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Daha önce merc. tarafında yapıldı sanırım. Aracın sembolik bir kısmı tahsil edilmeyip araç üzerinde hak sahibi olarak satıcı kaldı. Bu durumda o borç bitmeden satış verilemez durumu vardı. Mal binicisine ulaşsın maksatlı yapılmıştı. Zaten binmeye alan biri için çok da problem değil açıkcası.

Burada da benzeri bir durum olabilir. Kasko işin içinde olunca akla ilk gelen terim daini mürtehin oluyor

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce merc. tarafında yapıldı sanırım. Aracın sembolik bir kısmı tahsil edilmeyip araç üzerinde hak sahibi olarak satıcı kaldı. Bu durumda o borç bitmeden satış verilemez durumu vardı. Mal binicisine ulaşsın maksatlı yapılmıştı. Zaten binmeye alan biri için çok da problem değil açıkcası.

Burada da benzeri bir durum olabilir. Kasko işin içinde olunca akla ilk gelen terim daini mürtehin oluyor
    bu olay gerçekten oldu mu ya ? Ben bunu ilk duyduğumda, o kadarda değil parasını verdiğim malı üstüne alamamak mı olurmuş demiştim. Hatta bir kaç arkadaş esip gürlemişti kendi ortamımızdaki sohbet ortamında. Vay anasını

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu olay gerçekten oldu mu ya ? Ben bunu ilk duyduğumda, o kadarda değil parasını verdiğim malı üstüne alamamak mı olurmuş demiştim. Hatta bir kaç arkadaş esip gürlemişti kendi ortamımızdaki sohbet ortamında. Vay anasını
    Üzerine alıyorsun o tarafında sorun yok fakat aracı satmak istersen üzerinde borç gözüktüğü için oradan temiz kağıdı almadan satış yapamıyorsun. Süreç tıpkı kredili araç almış gibi işliyor sadece bu durumdaki borç sembolik bir miktar

Binmek için araç arayan, açıktan para vermek istemeyen insanlar için bir sorun teşkil etmiyor. Binici gibi alayım 2-3 ay sonra zam görünce satarım diyenlere göre değil tabi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açıkçası benim durum şöyle kısa vardede satma planım yok ancak bi ev alma durumumuz var şartlar olgunlaşırsa sene sonuna doğru o zaman aracı satmam gerekir. Buna istinaden satıştaki arkadaş anlattı bu konuyu. Onlarada tutanak tutulduğunu söyledi. Tabi bu durum bayi ile alakalı bayi müdürü bunlara gözyumuyorsa sıkıntı olmuyor dedi.

Ben direk kendi aracımı satıp kalanını ihtiyaç kredisi ile halledicem. Yani araç üzerinde borç vs. olmayacak kasko sigorta onlardan yaptırıcaz şart koşuyorlar. Bu şartlarda benim araç satışıma mani olacak bir durum yok gibi. Kara liste konusu da zaten ev almak için satarım aracı o durumdada uzun süre sıfır araba alamam zaten beni bağlayan birşey değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açıkçası benim durum şöyle kısa vardede satma planım yok ancak bi ev alma durumumuz var şartlar olgunlaşırsa sene sonuna doğru o zaman aracı satmam gerekir. Buna istinaden satıştaki arkadaş anlattı bu konuyu. Onlarada tutanak tutulduğunu söyledi. Tabi bu durum bayi ile alakalı bayi müdürü bunlara gözyumuyorsa sıkıntı olmuyor dedi.

Ben direk kendi aracımı satıp kalanını ihtiyaç kredisi ile halledicem. Yani araç üzerinde borç vs. olmayacak kasko sigorta onlardan yaptırıcaz şart koşuyorlar. Bu şartlarda benim araç satışıma mani olacak bir durum yok gibi. Kara liste konusu da zaten ev almak için satarım aracı o durumdada uzun süre sıfır araba alamam zaten beni bağlayan birşey değil
    hocam aynı durum bende de var. Yerel seçim öncesi uygun konut kredisi olursa arabayı satar ev alırız diye planlamıştık ancak yani ülke öyle bir hal aldı ki o kadar uzun vadeli plan yapamaz olduk. Şartlar olgunlaşırsa onu o zaman düşünürüz. Ben açık konuşayım ÖTV'de de artış bekliyorum. O sebeple sıfır liste fiyatına araba almak şu ortamda avantaj. Hayırlısı olsun.
    E90 330i

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    noterlerde de aracın ilk tescil tarihinden 6 ay içinde satış yapılamıyormuş

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bak bu çok iyi olmuşş
    PROSTOCK GARAGE

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Böyle bir sistem yok şu an satış yapılabiliyor.

öskür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hemşo şahıslarda böyle bir durum yoktu

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    notere vekalet çıkarmaya gittiğimizde, yan bankoda bu sebeple araç satışı yapamadı adamlar. detaya hakim değilim

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı öskür Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemşo şahıslarda böyle bir durum yoktu
    artık hem şirket hem şahıslara 6 ay 6k km var.
    bazı noterler ve satıcılar cezasını göze alıp işlem yapıyor ama yasal değil
    www.vava.cars

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler