User Tag List

Sayfa 76/102 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon
1924 sonuçtan 1.426 ile 1.444 arası

Konu: 0 km Araç satış danışmanları

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sevo16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın güncel fiyatı metalik renk opsiyonuyla beraber 1.051.000 oldu. Fatura kesme aşamasına geldi ödeme yapmam bekleniyor.

Yalnı şöyle bir konu var netleştiremediğim. Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi aralık-ocak aylarında ev sahibi evden çıkmamı istiyor bu sebeple bir ev alma durumum olacak. ama bu ev alma durumu 1 ay sonra mı olur 6 ay sonra mı şuanki piyasada net bişey diyemiyorum. Ev alırkende mecbur satacağım aracı.

Dün birkaç noteri aradım. Kimisi 6 ay ve 6000 km olmadan satış yapmıyoruz yasa gereği diyor. Kimisi de satış yapıyoruz ama imzalı yazı alıyoruz yasal sorumluluğu kabul ediyorum diye. İnternetten araştırdığımda da bazı kaynaklar bireysel satışların 3 araca kadar yasal sıkıntı olmadığını söylüyor. kimiside direk ceza yersin diyor. Bu konu hakkında net bilgisi olan var mı. Ben şimdi barınma ihtiyacım için araç satışı gerçekleştirdiğimde cezai işleme maruz kalır mıyım.

3-5 gün içinde konuyu netleştirip aracın faturasını kestirmem gerekiyor yorumlarınızı merak ediyorum.
    Ben ev alacak olsam araba almak yerine dövize endekslerdim paramı

Evet, bir süredir döviz bazında artış vardı araçlarda, ama şu an döviz bazında düşmeye başladı

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fabia montecarlo buldum Kamiq aldığım bayide.Ama aracı Nisan ayında aldığım için takas yapamayacaklarını söylediler ve dışarıda da satamazsınız dediler o yüzden dün işi bitiremedim.
    Fiyat ne dediler abi montecarlo için?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piyasa biraz sakinleşmişken eqa yada eqb 250 bulunabilme durumu varmı sanırım ağustos ayında teslim olacakmış araçlar
    Bence artık yok %10'dan %40!a geçmiş hepi topu 35k TL için.
    TOGG için birşeyler yaparlarsa yine iner fiyat, yapmazlarsa geçmiş olsun...........
    Okumadan imzalamam.....

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alper_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat ne dediler abi montecarlo için?
    1315/1330 iki farkli bayi
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır aracları inceleyin | Mercedes-Benz Online Store

bu site ne iş ya dolandırıcılık falan mı?

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1315/1330 iki farkli bayi
    hangı renk abı bu fıyatlar sıyah gelen oluyormus genelde 1290 dıyorlar.
    doğuştan araba manyağı

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfır aracları inceleyin | Mercedes-Benz Online Store

bu site ne iş ya dolandırıcılık falan mı?
    fake bir site sanırım. Helal olsun orijinal gibi yapmışlar.
    E90 330i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By_Carizma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün araba almak için atladım #Maraş'a geldim. Arabam eski idi sattım. Çok param yok yeni bişey alayım dedim. Bir araca karar verdim. Tabi anlaşma öncesi #Malatya'da başka bir kişiden aynı araca yüzyüze görüşerek fiyat almışım. Telefonda aynı fiyatı söylemiş. Hatta notere gidecez. Abi yedek anahtarı yok yarına kalsın" dedim ona. Maraş'taki araçta yedek anahtar var. Atladım Maraş'a geldim. Neyse Maraş otogarda buluştuk. Araca baktım. Anlaştık. Öğle arası yemek yedik. Notere gittik. Daha sonra telefonda benimle ve aynı zamanda hanımla belli bir fiyata anlaşan şahıs, abi 100 bin lira da komisyon var, aracın fiyatı 100 bin fazla demez mi noterin önünde? Bir anda tepem attı. Atlamışım yol gelmişim, masrafı geç, çocukları bırakmışım hanımın annesine.
    Dedim "Bak sen şu an dolandırıcılık peşindesin. Beni buraya kadar getirdin. Doktorsun bir de, bir yerlerden çakallık öğrenmişsin. Vazgeç bu muhabbetten... Ben araç bulmuştum zaten. Senin o istediğin 100 bin komisyon da yoktu. Yedek anahtarı yok diye almadım. "İşte abi istersen hiç kaçırma hemen onu al, çok iyi fiyat" dedi. Bak dedim. Sen gittikçe zıvanadan çıktın. Git al ne ya ? Madem getirttin buraya, dürüst ol. Gel emniyete gidelim. ETS kayıtları var. Her şey ortada. Dedi ki ben bu fiyatı verdim + bu da komisyon. Abi benim işim olmaz emniyetle falan, ben dediğimi biliyorum... Dedim bak "Seni dolandırıcılıktan ihbar ederim. Meslektaş olduğuna şükret bak". Annesi de yanında; emekli öğretmenmiş... Dedim "abla benim yol masrafımı verin, biletimi kesin, bana bu yaptığınız ayıp".
    Dedi ki "İşte bizim ahiret inancımız var, biz paraya tamah etmeyiz. Biz saygın bir aileyiz falan filan. Dedim ki " Ya ahiretle ne alakası var. Varsa bir kusur buyrun, emniyete gidelim HTS kayıtları var. Çıkarsınlar. Herşey çıksın ortaya. Mağdur edip sonra ahiret inancı ne alaka ? Komisyon ayağına beni buralara kadar getirdiniz, madem inancınız var:hakkımda haram olsun"... Döndüm gidiyorum şimdi. Yol biletimi onun kartı ile aldırdım, yol paramı da aldım, kapora vermiştim onu da aldım.
    ***Piyasa iyice zıvanadan çıkmış arkadaşlar. Araç alırken sorun komisyon alıyor mu almıyor mu ? Meslek sahibi olmuş, o olmuş bu olmuş farketmiyor. Enflasyon ciddi ahlaklı insan bırakmamış piyasa da. Başımıza her gün bir şey geliyor. Bu da yenisi. Bu da almaya niyetlendiğim komisyonlu araç. İhbar serbest. Yine arabasız kaldık.

Kaynak: https://twitter.com/forensicmedmd/st...hmfJ1HFnvuFzmQ

Belki daha sonradan kaldırılır diye yazısını buraya da eklemek istedim.
    Benzeri benimde başıma geldi. 5.30 bakarken bir sürü otomobile baktım. En son biri elimde kalıyordu. Baktım fena değil bi klima çalışmıyor sunroof yarım açılıyor vs en son fiyat nedir bu masrafları var dedim. Abi araç bizim yüzbaşının arabası benim değil ama en son ne derse üstüne 50 bin lira da benim komisyonum var dedi. Sen necisin galeri mi al satçı mısın? Yok abi ben aşçıyım askeriye de dedi. Ee ne ayaksın komisyon nereden çıktı şimdi dedim istersen dedi. Okkalı bir küfür ettim bıraktım gittim. Askeriye de aşçı bile komisyon kesiyo emenike.
    IN BOOST WE TRUST

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skoda octavia arıyoruz var mı yardımcı olabilecek

saygılar
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun zamandır şirkete fiat egea almaya çalışıyordum, araç bulamayınca elektrikli MG4 aldım. Dün Bursa Ban oto dan 2 3 kere aradılar ellerinde fiat egea varmış benzinli. Düşünen olur diye yazmak istedim.

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FatihDemirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır şirkete fiat egea almaya çalışıyordum, araç bulamayınca elektrikli MG4 aldım. Dün Bursa Ban oto dan 2 3 kere aradılar ellerinde fiat egea varmış benzinli. Düşünen olur diye yazmak istedim.
    Hocam MG4 ten memnun musunuz? Biz de bir sene içerisinde elektrkli araca geçmeyi planlıyoruz. İlk etapta Zoe düşünüyoruz. Zoe neden almadınız?
    E90 330i

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FatihDemirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayiden mi aldınız, kaça mal oldu? Memnun musunuz? Üstteki arkadaş gibi ben de merak ediyorum. Zoe düşünüyordum mg4 e bakalım dedim ama yedek parça sorunu var diye vazgeçirdiler beni arkadaşlarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MG4 ü bayiden aldım, henüz 300 km de çok deneyimleyemedim ama ilk izlenimlerim fiyatına göre güzel ama arkası yolda salınıyor gibi. Şehir içinde elektrik tüketimi iyi ama otobana çıkınca bayağı hızlı iniyor. Menzil olarak 300 km yapıyor gibi karma kullanımda. (Comfort paket benimki bu arada). Eksi yanlarına ek olarak araçta türkçe dil seçeneği yok, lane asisst ve hız sabitleyici çok iyi çalışmıyor, ani fren yapıyor hızı sabit tutmak için. Ama adaptive cruise kendi kendine dur kalk yapıyor onu beğendim. Aracı açıp kapattığınız da mode seçenekleriniz başa dönüyor, istediğiniz gibi kalmıyor. Bizim şirkette güneş enerjisi de olduğu için mantıklı geldi hazır bulunca da aldım ancak tek araç için çok mantıklı değil gibi. 1.159 fiyata aldım. Zoe ye göre daha geniş iç ve bagaj hacmi var. Yedek parça da da çok sıkıntı olacağını duymadım ama her şey olabilir tabi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ek olarak, jantlar kapak o biraz can sıkıyor değişiklik lazım. Ama farlar çok güzel 170 hp yi hissettiyor ve esp kapanıyor Araç turuncu çok dikkat çekiyor bence gayet güzel bir renk.

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    skoda araçlar için özel Mesaj atabilirsiniz monte carlo önümüzdeki ay bayaa olacak rahat bulunur octavia 1.0 elite ve 1.5 premiumda aynı şekilde
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    skodada %6 yada %7 en dusuk zam bekleniyormuş. Liste fiyatına monte carloyu veren varmı? herhalde 1.4 ten aşağıya olmaz ozaman zaman uygulandıktan sonra.
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O kadar konu içinde uyardım ettim ama söylemeden duramıyorum yine...

2001 krizinden ders almayanların çok üzüleceği bir zaman dilimine koşar adım gidiyoruz.

By_Carizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün opel mepa yı aradık 1.2 astra gs donanım için 1590 fiyat aldık ağustos ayı fiyatlarında zam olacak o zam hariç dedi, yolda olan araçlarımız var dedi.
    Alıntı Crack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaputun altındaki beygirlere bile tecavüz etmişler. yok böyle birşey.

Alıntı Caesar; Nickli Üyeden Alıntı
    imam os.rmamış s.çmış cemaat ise dünyada bu güne kadar yapılmamış bir eylem yapiyor. hey maaşallah

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son zamanlarda I20N soran ya da alabilen var mıdır? İlan sayıları da ciddi azaldı, karaborsa mı oldu acaba tümden?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler