User Tag List

Sayfa 91/102 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
1924 sonuçtan 1.711 ile 1.729 arası

Konu: 0 km Araç satış danışmanları

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomatik Cool Paket Picanto aldık geçen hafta. Bugün teslim alacağız hatta, liste fiyatının 30.000 TL altına.
    arayan varsa aklında olsun.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabah yanından geçerken dikkatimi çekti, hyundai onurlu - yalova bayiinde bir tane var sanırım. kıyı köşe bir yere çekmişler duruyordu.
    Ben bir bayi ile anlaştım.Başka yerden alırsam ayıp.Ha benimde ortada kalma durumum var abi kota açılmadı gelmedi diyebilir
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Fiesta ST listelerde var gözüküyor hala geliyormu TR ye ?
    Eğer geliyorsa İ20n yerine çok iyi bir alternatif
    aracın üretimi bitti, daha da gelmez muhtemelen. i20N yerine günlük olarak daha iyi bir alternatif ama N kadar agresif değil sürüşte

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ford premium için Antalya Bilaller yetkiliydi. Biraz daha eskiden de Ankara Tur Oto getirirdi.

O olay da bitti diye bir duyum aldım ama arayıp denenebilir.

Maalesef Ford'un özel araçları bayilere inmiyor.

O.Ozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanılmıyorsam izmir bayide satışa hazır durumda 1 adet olmalı. i20n için bayiler elden 150 200 isteyince ben de fiesta st tercih ettim, aracı geçen hafta istanbul kar otodan teslim aldım. başta tek kapı için şansımı zorladım imkansız olduğunu söylediler araçtan genel olarak oldukça memnunum, i20n yerine bence de değerlendirilebilir.

'01 Saxo VTS

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı O.Ozgur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanılmıyorsam izmir bayide satışa hazır durumda 1 adet olmalı. i20n için bayiler elden 150 200 isteyince ben de fiesta st tercih ettim, aracı geçen hafta istanbul kar otodan teslim aldım. başta tek kapı için şansımı zorladım imkansız olduğunu söylediler araçtan genel olarak oldukça memnunum, i20n yerine bence de değerlendirilebilir.
    hayırlı olsun, Yeşil rengi mükemmel kesinlikle

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı O.Ozgur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika !!
    Çok iyi seçim demekki hala varmış ah bide şunların otm vitesi olacaktı ah ah..
    Bunlar günlük binilecek keyifli araçlar otm vites çok çok önemli yaşadığımız kentten ötürü
    Birde bi daha böyle araçlar gelmez artık imkanı olan hiç kaçırmasın
    Güle güle kullanın.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiesta çok güzelmiş gerçekten. Tek sıkıntı i20N in liste fiyatı ile arasında 230 bin tl gibi bir fiyat farkı var. Fiesta daha pahalı. Hadi İ20N i liste fiyatının 50 bin üstüne sattılar diyelim, 180 bin güzel para

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normalde hiç hesapta yokken scooter ihtiyacım oldu. Vespa kampanyası iki gün sonra bitiyormuş. Acaba motor var mı? Ödeme yaparsak peşin fiyata 6 taksit yine işliyor mu? Yarın arayacağım bayileri de önden alanlara sormak istedim. Teşekkürler
    Savaş MotorSports

Mivec_4G63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bundan 2-3 yıl önce birisi hyundai markasına ait arabanın karaborsa olacağını söylese güler geçerdim. Otomobil piyasası ne hallere düştü.
    men dakka dukka.

SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mivec_4G63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan 2-3 yıl önce birisi hyundai markasına ait arabanın karaborsa olacağını söylese güler geçerdim. Otomobil piyasası ne hallere düştü.
    Hyundai bayilerinde danışmalardaki havaları, tripleri bir görsen sanarsın atom parçalıyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hyundai H100 742ye anlaştık araç var. Kia Bongo 760 dedi bir yere sordum diğer Hyundai bayileri 750 son dedi. 2 ay önce sene sonuna kadar araç yok deniyordu sarı site daha dolu ama fiyatlar daha yüksek.

Yukarıda Vespa sormuştum, motor var, nasip olursa beyaz color vibe 150 alıyorum.
    Savaş MotorSports

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mivec_4G63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi i20n özel bir otomobil. Ona tamam. Ama i10, i20, kona gibi vasat modeller için satış temsilcilerinin girdiği tripler çok komikti hakikaten. (Bir yakınım için seçim öncesinde bayiye uğramıştık).

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün fiorino sordum sene sonuna kadar teslim dediler, ilginç. Tek paket pop satıyorlarmış.
    Savaş MotorSports

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    clio alpine var mıdır istanbul içi nakit alınır

ceratoniaorg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Audi a3 sedan sline hakkında hiç bilgisi olan var mı? Almaya niyetlenme arifesindeyim de, pug 408 ile formentor arasında gidip geliyorum audi ye kaysam mı diye düşünüyorum.
    "Hayatta çok az şey iyi bir önden motorlu ve arkadan itişli otomobili kullanmak kadar eğlencelidir."

antverse.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ceratoniaorg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Audi a3 sedan sline hakkında hiç bilgisi olan var mı? Almaya niyetlenme arifesindeyim de, pug 408 ile formentor arasında gidip geliyorum audi ye kaysam mı diye düşünüyorum.
    Hocam şu şekilde bir bilgi paylaşabilirim, istesek de istemesek de en iyi ihtimalle birkaç yıl daha bu enflasyonla devam edeceğiz gibi duruyor. Bir tanıdığımızda net olarak bilmiyorum ama 2015-2016 model gibi hatırlıyorum A3 sedan var. Aylardır satamıyor aracı, buna son 1.5 aylık ekstra durgunluk öncesi de dahil. Emsal 3 kasalar, C serisi vs. alındığı dönemde arada çok ekstrem fiyat farkı olmamasına rağmen şu an ikinci el pazarında uçurum oluşmuş durumda. Bu durum yalnızca bizim tanıdığın başına gelmiş olabilir ancak emsal ilanlara bakarken de çok nadir araç satıldığını görüyorum A3 özelinde. Şunu da eklemeliyim, yiğidi öldür hakkını yeme Sline A3'ler bambaşka duruyor

Bunlara ek olarak geçtiğimiz hafta içinde arkadaşa bayiden 408 aldık. Ankara'daki en büyük bayiden aldık, Allure paket gri renk araç. Peugeot sitesinde yazan fiyat 1691 ama biz 1483 nakite bağladık aracı yani oradaki fiyatlara aldanmamak lazım. İmkan varsa kesinlikle GT alınmasını tavsiye ederim, GT'de ellerinde gelecek araç olarak vardı. GT'nin site fiyatı 1952 ama 1770 fiyat vermişlerdi bana üstüne de pazarlık yapmamıştım daha da inerlerdi muhtemelen. Yine 408 için ekleyeyim 250kTL 12 ay 0.99 faizle kendi bünyelerinde kredi verebiliyorlar. Aracın büyüklüğü, sokakta giderken bakışlar vs. başka bir dünya en azından şimdilik Güzel bir tasarımı var bence düşünülebilir.

Formentor için çok bir yorumum yok ama hep kafasında 2-3 sene sonra ikinci el pazarındaki değerini düşünen biri olarak bana pek sıcak gelmiyor.

Umarım gönlünüze göre bir araç bulursunuz selamlar..

ceratoniaorg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Detaylı fikir beyanı ve yorumun için çok teşekkür ederim. Elimde MG HS benzinli luxury paket C suv var, kesinlikle çok memnunum. 1 yıl önce 980 liste fiyatından aldık ve yakıt konfor donanım olarak oldukça tatminkar. Bahsettiğin gibi enflasyonist bu ortamda listesi %50 arttı. Bu artışa distribütörün satış ve piyasada tutunma stratejisi çok büyük etken. Bu bağlamda ortalama reel olarak %100 yıllık enflasyon desek ben %50 zarardayım diye düşünerek şu anda piyasa durgun olsa da ilerleyen dönemlerde hareketlenebilecek nitelikte bir araç alayım diye düşündüğüm için bu arayışa girdim.

Elimdeki araç + bir miktar nakit ile 2m altı 1-2 sen keyifle bineceğim araç aradığım için de a3 sedan 408 ve formentor güzel ihtimaller diye düşünüyorum. 408 hemen teslim veya kısa termin ile bulunabiliyor. formentor 1-2 ay gibiydi sorduğumda max fakat a3 hiç daha sorgulamadığım için burada o sebeple sormak istedim.

Tekrar teşekkürler.
    "Hayatta çok az şey iyi bir önden motorlu ve arkadan itişli otomobili kullanmak kadar eğlencelidir."

antverse.com

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şu şekilde bir bilgi paylaşabilirim, istesek de istemesek de en iyi ihtimalle birkaç yıl daha bu enflasyonla devam edeceğiz gibi duruyor. Bir tanıdığımızda net olarak bilmiyorum ama 2015-2016 model gibi hatırlıyorum A3 sedan var. Aylardır satamıyor aracı, buna son 1.5 aylık ekstra durgunluk öncesi de dahil. Emsal 3 kasalar, C serisi vs. alındığı dönemde arada çok ekstrem fiyat farkı olmamasına rağmen şu an ikinci el pazarında uçurum oluşmuş durumda. Bu durum yalnızca bizim tanıdığın başına gelmiş olabilir ancak emsal ilanlara bakarken de çok nadir araç satıldığını görüyorum A3 özelinde. Şunu da eklemeliyim, yiğidi öldür hakkını yeme Sline A3'ler bambaşka duruyor

Bunlara ek olarak geçtiğimiz hafta içinde arkadaşa bayiden 408 aldık. Ankara'daki en büyük bayiden aldık, Allure paket gri renk araç. Peugeot sitesinde yazan fiyat 1691 ama biz 1483 nakite bağladık aracı yani oradaki fiyatlara aldanmamak lazım. İmkan varsa kesinlikle GT alınmasını tavsiye ederim, GT'de ellerinde gelecek araç olarak vardı. GT'nin site fiyatı 1952 ama 1770 fiyat vermişlerdi bana üstüne de pazarlık yapmamıştım daha da inerlerdi muhtemelen. Yine 408 için ekleyeyim 250kTL 12 ay 0.99 faizle kendi bünyelerinde kredi verebiliyorlar. Aracın büyüklüğü, sokakta giderken bakışlar vs. başka bir dünya en azından şimdilik Güzel bir tasarımı var bence düşünülebilir.

Formentor için çok bir yorumum yok ama hep kafasında 2-3 sene sonra ikinci el pazarındaki değerini düşünen biri olarak bana pek sıcak gelmiyor.

Umarım gönlünüze göre bir araç bulursunuz selamlar..
    Doviz bu seviyede iken gt 1.2 bandindaydi, allure icin cok buyuk rakammis
    Gt icin ekstra daha kampanya yaparlar,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler