User Tag List

Sayfa 97/102 İlkİlk ... 47879596979899 ... SonSon
1924 sonuçtan 1.825 ile 1.843 arası

Konu: 0 km Araç satış danışmanları

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sportwagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasım ayında Hyundai i20 N için bayiye gittiğimde 200000 tl açıktan para istenmişti, şu anda liste fiyatından veren bayi var mı acaba?
    Bugün tesadüfen geçerken uğradım 1311 fiyat verdiler araçta varmış teslim için inallar bursa

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renault Austral 1.3 Hybrit için yardımcı olabilecek var mıdır ? Cam tavan ve kırmızı renk öncelikli

sportwagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün tesadüfen geçerken uğradım 1311 fiyat verdiler araçta varmış teslim için inallar bursa
    2 gündür sabah akşam aramama rağmen kimse telefona bakmadı, sorsan kurumsal vs derler..İstanbul sinirlari içinde olsa atlayıp gidicem fakat gidince yok deme ihtimalleri yüksek

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 gündür sabah akşam aramama rağmen kimse telefona bakmadı, sorsan kurumsal vs derler..İstanbul sinirlari içinde olsa atlayıp gidicem fakat gidince yok deme ihtimalleri yüksek
    Ben bayiye 2 gun önce ulaştım. İ20 n olmadığını söylediler.
    Arkadaşımız gelıp fıyat almış dıye bahsettım. Bızden olma ıhtımalı yok 3 4 aydır 1 adet bıle arac gelmedı dedıler. Farklı bır bursa bayı olabılır denıldı.
    Arkadaşımız sanırım bayıyı karıştırdı. Yada bayıdekı satıştakı arkadaşın i20n stok durumu hakkında bılgısı yok.

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvancr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımız gelıp fıyat almış dıye bahsettım. Bızden olma ıhtımalı yok 3 4 aydır 1 adet bıle arac gelmedı dedıler. Farklı bır bursa bayı olabılır denıldı.
    Arkadaşımız sanırım bayıyı karıştırdı. Yada bayıdekı satıştakı arkadaşın i20n stok durumu hakkında bılgısı yok.
    Bayiilerde genel olarak belli donanim modellerde hafiza kaybi yasanmaya basladi,
    O danismanin ilgi alani degildir yada coktan satilmistir, yuz yuze is degisebilir ama konu genelde n gelmez beklemeyin, onlineda hazir araclara bakin, i20 manuel son bitane beyaz olcakti onu verelim kampanyada zam gelecek seklinde konu evriliyor, adinizi yazalim gelirse arariz.
    Bu tur araclarda suan hazir canli ile gidip bi sekilde olurda denk gelirse oracikta anlik bitirmek lazim.
    Bende N icin 4/5 tane bayiilere gelebilecegi ama az adetle geldigi icin fabrikadan direk isme teslim olabilir yada az geliyor zaten mecbur para almamiz lazim gibi duydum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda civic lpgli Eco executive paket araç arıyoruz. İzmir ve çevre illerden yardımcı olabilecek var mı?

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekim ayında Maslak Hyundai ye i20n sordum. Bize bu sene 2-3 tane geldi , sene sonuna kadar bir daha gelmesinin imkanı yok dedikten 1 hafta sonra vatandaşın biri aynı bayiden araç aldı

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine uğramaya çalışır sorarım

Bayi doğru ama yine farklı durumlar olabilir bana söyleneni ilettim sadece

onurgoyunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de pazar uğradım İnallar’a, araç yok dedi satış danışmanı. Arkadaş fiyat almış cuma dedim, stoklara baktı tekrar ama araç yok. En son kasımda gelmiş araç, 5.ye isim yazdırıp çıktım

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belli marka modellerde hala araç yok.örnek vermem gerekirse aklımda olan bir araç ama stok olmadığı için zorlamadım.seat leon fr hala yok.ama cupra showroom'da cupra leon ve cupra formentor var.seat leon fr 2024 için gelicekmiş ama sayı veremediler.
    Seat IBIZA FR

neuras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i20N'e bugün zam gelecek diyorlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GTD35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honda civic lpgli Eco executive paket araç arıyoruz. İzmir ve çevre illerden yardımcı olabilecek var mı?
    Hocam selamlar. Sıkı bir Hondacı ve sürekli kapıda Honda tutan biri olarak son kasayı ben şahsen önermiyorum. Executive'ler donanım ve görüntü olarak müthiş tatmin edici ama Hondalar için her zaman geçerli olan bir kural var, alıyorsan makyajlı kasa alacaksın. Hele ki bu araçlar Tayland üretimi olduğu için çok fazla kronik sorunu var. Aynı paraya alternatif ne olabilir bilmiyorum ama ben tavsiye etmem. Direksiyon kutusundan başlayarak çok sayıda kroniği olan bir araca o paraların bağlanması ne kadar makul olur bilmiyorum ek olarak LPG verimi çok yüksek değil ve LPG arızası da çıkartma ihtimali var..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VW bayisi çalışanı arkadaşlar, yeni Passat Variant ne zaman memleketimde satışa çıkacak? Bilginiz var mı?
    Okumadan imzalamam.....

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VW bayisi çalışanı arkadaşlar, yeni Passat Variant ne zaman memleketimde satışa çıkacak? Bilginiz var mı?
    Mart ayında Almanya'da eğitimine gideceğiz, Nisan da gelmesi gerekli gecikme olmazsa.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mart ayında Almanya'da eğitimine gideceğiz, Nisan da gelmesi gerekli gecikme olmazsa.
    Mayısta şirket arabam değişecek. Ne yeni tiguan, ne yeni passat yetişmiyor gibi.
    Golf'te makyaj görmüş galiba, en azından içi. Bu da yetişmez herhalde mayısa.

Bakalım ne yapabileceğiz...... Audi A3, Merso A sedan falan da var sanırım ama bunlar da makyaj görebilir belki ama sonuçta küçük araba baktığın zaman.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mayısta şirket arabam değişecek. Ne yeni tiguan, ne yeni passat yetişmiyor gibi.
    Golf'te makyaj görmüş galiba, en azından içi. Bu da yetişmez herhalde mayısa.

Bakalım ne yapabileceğiz...... Audi A3, Merso A sedan falan da var sanırım ama bunlar da makyaj görebilir belki ama sonuçta küçük araba baktığın zaman.
    Mercedes A serisi gecen yil makyaj gormustu, tekrar makyaj gorecegini sanmiyorum
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takas icin skoda erele ugradim,
    Sadece kodiaq var preatije eski model tabiki, 2milyon280bin kampanyali fiyati ayni arabayi bikac ay once 1700lere aldik zaten,
    yeni kasa tigiuan yada benzer bisey aradik ama 2024ler allah kerim, hic bilgi yok henuz dediler.

Diger modellerde 1.5 e tsi parasina sadece 1.0 az araba varmis, onlarda zaten hic araba bulunmazken bile 1.0 oldugundan sebeb sanirim her zaman vardi.
    2024 model olarak mart oncesi yardimci olabilecek varsa, full elektirik spring ve otm clio takas yada nakit pm atarsa sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır araba piyasası ötv muafiyetli araçlar üzerinden devam ediyor. Honda civic karaborsa, pejo 408 neredeyse ötv li fiyattan satıldığı duyumları geliyor. Bayiler yine fırsatçılık peşindeler. Bu piyasa düzelmez.
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı
    99 yaşında bi amcada vardı 99 model 99 binde noldu kimbilir bulupta müzeye koymak lazım aslında çok değerli

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu eğitimler içinde Golf 8.5 ve 8.5R var mı acaba?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler