User Tag List

Sayfa 21/29 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
536 sonuçtan 381 ile 399 arası

Konu: 2022 Golf 8 R

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    at pahalı
    olmaz aga
    yemi bile ithal

YasinTEMUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnanılmaz bir araç olmuş.. 7 den sonra 8 teknoloji olarak çok ileride geldi kuzenimde var satmak istiyor ama rakamlar uçuk keşke uygun olsa da alabilsek

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seat IBIZA FR

majesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Specler nedir acaba?
    Erkekler büyümez oyuncakları büyür...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanırım 20. yıldan farkı renk kartelasının genişlemiş olması olacak. Ancak henüz duyurulmuş bir detay da yok. Bekleyip görelim

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı majesty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Specler nedir acaba?
    aynı motor olur sanırım.model isminde 333 yazıyor.kesin 333 bg çıkar
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı motor olur sanırım.model isminde 333 yazıyor.kesin 333 bg çıkar
    20. yıl modeli zaten 333hp olarak satıştaydı, mevcut bilgiler ışığında renk ve çıkartmalar hariç 20. yılın aynısı olacak gibi duruyor. 8,5 2024 gibi yüzünü gösterecektir.

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    333 adet olacak diyenler var.
    20.yılda elektronik gaz kelebeğinde yazılımsal bişey eklemişlerdi ve 333 hp'ydi evet.
    bunda da biraz oyun yapabilirler gibi.

muhtemelen VW yönetimi, 8.5R'ı hibrit çıkarmak istiyor bu yüzden R departmanı değişik şeyler deniyor son içten yanmalı R için

20. yıl serisi için TR'ye kota açılmamıştı, muhtemelen bunun içinde açılmaz

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dun 2023 8r satildi 2.750.000
    Yanlis bilgide olabilir ama almak icin siraya girildi 1 kisi aldi goturdu. Bakalim baska arac gelecekmi. Ay sonu yeniden zam yapilacagi konusuluyor
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    333 adet olacak diyenler var.
    20.yılda elektronik gaz kelebeğinde yazılımsal bişey eklemişlerdi ve 333 hp'ydi evet.
    bunda da biraz oyun yapabilirler gibi.

muhtemelen VW yönetimi, 8.5R'ı hibrit çıkarmak istiyor bu yüzden R departmanı değişik şeyler deniyor son içten yanmalı R için

20. yıl serisi için TR'ye kota açılmamıştı, muhtemelen bunun içinde açılmaz
    Doğuş'un takıntısı bu maalesef... Özel seri getirip sonrasında oluşacak az adetli satışa karşılık yp stok yükünden kaçıyor. Bu model de diğerleri gibi gelmeyecektir ancak grey getirirse getirir. Bu arada 20. yıldaki durumu, yazılımdan çok mekanik bir durum gibi anlatıyor geliştirme ekibi. Bunda da öyle olacaktır. 9. nesilde de içten yanmalı kullanma niyetleri olduğuna dair söylemi var markanın fakat değişen dünya ne getirir bilemeyiz.

Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dun 2023 8r satildi 2.750.000
    Yanlis bilgide olabilir ama almak icin siraya girildi 1 kisi aldi goturdu. Bakalim baska arac gelecekmi. Ay sonu yeniden zam yapilacagi konusuluyor
    2023 R lar renk renk geldi. Nisan sonunda çekici üzerindeydiler. Yani çoktan bayilerine ulaştı bile. Bayileri ne yapar onu bilemem. Aşağıdaki rakamlar güncel liste rakamları fakat audi +1 sirkü geçti vw diğer grup markaları bunu takip edecektir veya tek atıp oransal olarak yakalayacaktır.

Cam tavan + mavi 2500
    Cam tavan + siyah 2494
    Cam tavan + beyaz 2470

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    at pahalı
    olmaz aga
    yemi bile ithal
    aslan besleyen .yemini düşünmez gerçi bu capon atasözüydü ama olsun ben yine de söledim
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğuş'un takıntısı bu maalesef... Özel seri getirip sonrasında oluşacak az adetli satışa karşılık yp stok yükünden kaçıyor. Bu model de diğerleri gibi gelmeyecektir ancak grey getirirse getirir. Bu arada 20. yıldaki durumu, yazılımdan çok mekanik bir durum gibi anlatıyor geliştirme ekibi. Bunda da öyle olacaktır. 9. nesilde de içten yanmalı kullanma niyetleri olduğuna dair söylemi var markanın fakat değişen dünya ne getirir bilemeyiz.
    doğuş her özel serinden 2 adet getirse, gelmeden müşterileri hazır olurdu zaten ama planlama ekipleri berbat.
    S3 8Y gelmeden önce beni arayıp 'hangi renk getirelim, müşteriler ne ister?' dediklerinde, kendilerine 'müşteri olarak farklılık isterim. sarı,yeşil ve açık mavi getirin, insanlar getirdiğiniz füme ve siyah s3'lerden sıkıldı' dememe rağmen, yine çoğunu koyu renk getirdiler

20. yıl konusunda mekanik değişiklikle birlikte 'emotional start' dedikleri vs yazılımsal değişikte oldu abi bildiğin gibi. yani işin biraz acı tatlı sosu

içten yanmalı konusunda da ne derlerse desinler, Touareg R'ın hibrit oluşu ve yeni çıkan ID modellerinden sonra pek umudum yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doğuş her özel serinden 2 adet getirse, gelmeden müşterileri hazır olurdu zaten ama planlama ekipleri berbat.
    S3 8Y gelmeden önce beni arayıp 'hangi renk getirelim, müşteriler ne ister?' dediklerinde, kendilerine 'müşteri olarak farklılık isterim. sarı,yeşil ve açık mavi getirin, insanlar getirdiğiniz füme ve siyah s3'lerden sıkıldı' dememe rağmen, yine çoğunu koyu renk getirdiler

20. yıl konusunda mekanik değişiklikle birlikte 'emotional start' dedikleri vs yazılımsal değişikte oldu abi bildiğin gibi. yani işin biraz acı tatlı sosu

içten yanmalı konusunda da ne derlerse desinler, Touareg R'ın hibrit oluşu ve yeni çıkan ID modellerinden sonra pek umudum yok
    Renk ile özel seriler konusu bambaşka. Dist. olarak getirdikleri özel serinin özel parçalarından stok tutma zorunlulukları var sanıyorum. O sebeple adet yapmayacak, 5-10 kişiyi mutlu edecek malı high end değilse getirmeye elleri gitmiyor. Günün sonunda ana akım markalar adet yapmak zorunda oldukları için petrol head lere değil genele konuşmak zorunda kalıyorlar.

Özel siparişler haricinde ana akım malın siparişinde de top ürün müdüründe. Yani ys ne isterse istesin günün sonu şekerpınarda bitiyor. Hoş pandemi sebebi ile mal bulmak zor iken kombin yapmak vs hayal. Pazara uygun en hızlı ne buluruz sorusunun cevabına göre geliyor malzeme muhtemelen.

Emotion start std 8R larda da mevcut. 20. yıl sadece 200rpm daha yukarıda yapıyor sanırım. Tam bir soğuk araba katili Planlı eskitme iş başında yani...

8r vs 20.yıl için link bırakıyorum. Muhtemelen 333 olan da aynı alt yapı ile gelir.

derece43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kim topluyor arkadaş bu arabaları çözemedim ve alıp direk ikinci el satışta
    "pınarbaşı pıtırak
    gelin kızlar oturak
    iki şise şarabım var
    içine püskevit batırak"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renk ile özel seriler konusu bambaşka. Dist. olarak getirdikleri özel serinin özel parçalarından stok tutma zorunlulukları var sanıyorum. O sebeple adet yapmayacak, 5-10 kişiyi mutlu edecek malı high end değilse getirmeye elleri gitmiyor. Günün sonunda ana akım markalar adet yapmak zorunda oldukları için petrol head lere değil genele konuşmak zorunda kalıyorlar.

Emotion start std 8R larda da mevcut. 20. yıl sadece 200rpm daha yukarıda yapıyor sanırım. Tam bir soğuk araba katili Planlı eskitme iş başında yani...
    7.5R'a bile stokta oem bobin buji bulamayıp beklediğim günler olduğu için 'parça stok' kısmına katılamıyorum abi

8R'da emotion start olduğunu bilmiyordum, reklamını hiç yapmadılar yada ben denk gelmedim, olsa da binip denesek

evet, videou izlemiştim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    7.5R'a bile stokta oem bobin buji bulamayıp beklediğim günler olduğu için 'parça stok' kısmına katılamıyorum abi

8R'da emotion start olduğunu bilmiyordum, reklamını hiç yapmadılar yada ben denk gelmedim, olsa da binip denesek

evet, videou izlemiştim
    Kabaca böyle bişey;

Mk8 Golf R Emotion Start? Exhaust Sound - YouTube

20. yıl 2200 rpm e kadar rev atıyor ama marketing tarafı güçlü olduğu için sadece onda var algısı oluştu.

Konu esasen operasyon süreci ile alakalı yp tarafı adına. Senin 7.5R a aradığın parçayı stoklu getirip kenara koyabilir ve bunun için operasyonel giderlerini miktarına bölebilir. Fakat TR de 3 adet olan modeline bunu yapmak istemiyor. Yapmaya razı olduğu segment markaları da var aynı çatı altında ama vw seat skoda audi bunlardan değil Çünkü günün sonunda ne kazandırdığı önemli. Müşterinin duygusal tatmininden çok paydaşların max geliri elde etmesi üzerine kurulu otomobil piyasası =(

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2023 modellerde standart olarak bir farklılık var mı 2022 lere göre ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ikuybu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2023 modellerde standart olarak bir farklılık var mı 2022 lere göre ?
    her aracın kendi opsiyonları dışında bir fark yok

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her aracın kendi opsiyonları dışında bir fark yok
    Kapora verdik bakalım hayırlısı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler