User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Samsunda yaşayanlar yardıma ihtiyacım var

lancerevo8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Samsunda yaşayanlar yardıma ihtiyacım var

Merhabalar herkese, 3-4 ay önce samsuna taşındım dolayısı ile burdaki sanayide tanıdığım bildiğim herhangi birileri yok. Bmw E46 aracım var ve bir kaç gün önce sesli çalışmaya rölantide şık şık şık diye ses yapmaya başladı. Bu şekilde kullanmak istemiyorum samsunda bunu kime gösterebilirim tavsiye edebileceğiniz usta/servis var mıdır?

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lancerevo8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese, 3-4 ay önce samsuna taşındım dolayısı ile burdaki sanayide tanıdığım bildiğim herhangi birileri yok. Bmw E46 aracım var ve bir kaç gün önce sesli çalışmaya rölantide şık şık şık diye ses yapmaya başladı. Bu şekilde kullanmak istemiyorum samsunda bunu kime gösterebilirim tavsiye edebileceğiniz usta/servis var mıdır?
    Selamlar, şuan Samsunda yaşamıyorum ama yaşadığım dönem landrover aracımı oto pala'ya götürürdüm. Aldığım hizmetten çok memnundum, giden arkadaşlarım hala çok memnunlar. Size de tavsiye ederim. Konumu da aşağı işaretledim.

Google Haritalar
    123d

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, şuan Samsunda yaşamıyorum ama yaşadığım dönem landrover aracımı oto pala'ya götürürdüm. Aldığım hizmetten çok memnundum, giden arkadaşlarım hala çok memnunlar. Size de tavsiye ederim. Konumu da aşağı işaretledim.

Google Haritalar
    edit: Yan yana bir kaç oto pala var çırakların dükkanları, siz yeşil castrol tabelalı kapının önünde landrover yoğunluklu olana gidersiniz. Aracı satmadan önce galerici bir abim şanzımandaki bir sorun için çamlıbel oto'ya gitmişti orası da sıkıntımızı çözmüştü ama ben yine de palayı tavsiye ederim.
    123d

lancerevo8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az önce çamlıbel oto ile görüştüm ancak lpg tesisatı olduğundan dolayı araçta hizmet veremiyorlar, oto palayı uygun vakitte ziyaret edeceğim teşekkürler her şey için

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler