User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: Yurt dışından uçakla turbo getirmek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhabalar,kendim thy ile cezayir'den istanbul'a(yaklaşık 10ay önce) sıfır turbo getirdim. büyük boy valizin içine yerleştirip uçağa bindim.
    bavul sadece havaalanı girişte güvenlik xray inde bu nedir diye bakıldı. valiz başka hiçbir noktada kontrol edilmedi.

normalde yolcu ile gelen malzemelerde hediyelik eşya 430 euro ya kadar vergi yok. 1500 euroyu geçen ürünlerde gümrük vergisi var,kısacası tamamen şans olabilir hertürlü senaryoya hazır olarak yolculuk edin.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bavula sığıyorsa bavula.

Yoksa "bulk cargo" denen bi bölüm oluyordu hala varsa havalimanlarında, abuk subuk boyutlardaki eşyaları oradan geçiriyorlar.

O şekilde kocaman TV falan getiren bile gördüm Havalimanında farklı yerden teslim edip farklı yerden alıyorsunuz.

Birkaç sene önce benzerini ters şekilde yapmıştık. Uçak içine teknik resim çantasını almadılar, standda asılacak fotobloklar vardı. İşin komiği, normal bagaj olarak da almadılar. Bulk cargo'ya yönlendirdiler. İspanya'da yine bu şekilde, bavulların geldiği bant haricinde başka bir kargo bölümünden aldık çıktık.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler