User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 20 ile 34 arası

Konu: Vernik Atması Nasıl Çözülür

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    boyanacak yerde macun vs yoksa ve boyalı parça muamelesi görmesini istemiyorsanız paraya kıyıp düzgün bir boyacıda boya dahil kazıtıp yeniden boyatın. Kalınlık olarak çok fark olmayacaktır. Ama dediğim gibi düzgün bir yerde yapılırsa.
    IN BOOST WE TRUST

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Millet araba alamıyor herkes elindekini adam etmeye çalışıyor boya bu saatten sonra takıntı yapan kişi bence kolay kolay gidip araba almasın..

Boyadır bu çizilir darbe alır yada yaşdan ötürü zamanla güneş yanıkları olur rengi solar .. illa günü geldimi o arabayı zaten boyatıcan .. nasıl Balata nın filtrelerin bir ömrü var vakti geldimi değişiyor boyanın da bir ömrü var vakti geldimi yenilersin..

İstisnalar elbet var adamın kapalı garajı vardır arabaya gözü gibi bakıyordur iyi saklamıştır oda sadece boyanın ömrünü uzatmış oluyor ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaş benim 156 yı gören soruyor kaç model ne kadar diri boyalı mı diye. Heralde diyorum haa diyor. Soruyorum kaç yaşındasın 35 abi diyor. Üstündeki doğduğundaki deri mi diyorum? Aptal aptal suratıma bakıyor. Ulan Allah bile sana vücudunu tamir etme yenileme özelliği vermiş kulun ürettiğinin kendini yenilemesini tamir etmesini nasıl bekliyorsun diyorum. Doğru diosun abi diip koşarak uzaklaşıyor bu herif deli diye. İnsanları acaip bir şekilde; kitabı olduğu halde okumadan başkalarının söylemleri ile inandığı bişeyle vurunca kaldıramıyorlar.
    IN BOOST WE TRUST

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ocak ayından itibaren Seramik kaplama ve detaylı iç temizlik işleri yaptığımız bir garaj açtık. söz konusu şikayetlerle o kadar çok karşılaşıyoruz ki, verniği kazıyıp üzerine seramik atmak ya da polisaj ile pasta atmak son derece uğraştırıcı ve geçici bir çözümdür. Kısa süre sonra kaporta eski halini alacak ve uğraştığınızla kalacaksınız. Tek garantili çözüm arkadaşların da belirttiği gibi boyatmak.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JOSEFGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resimlerini çektim birde bu şekilde bakın

bugün bir araç baktım, aynı bu şekilde 4-5 tane vernik atması mevcut. yorumlardan anladığım herhalde kalıcı bir çözüm lokal vs boyatmak ? araç hatasız boyasız, o çözümde saçma olur herhalde...

peki bu izler gittikçe büyür mü ? yıkadıkça vs. aynı bu boyutlarda 4-5 tane var çünkü.

Araç emsallerinin altında fiyatında ve bu vernik atmaları dısında bir şeyi yok gibi. cok kararsız kaldım, ileride iyice belirginleşirler mi diye
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güneş yanığı hadisesi aslında boyadan değil boya üzerindeki vernik katmanının arızalanması demek.

Güzelce çekersin fotoğraflarını, satacağın zaman alıcıya gösterirsin bu sebeple boyandı diye, ona da inanmayan adam varsa satmazsın illa başka bir alıcı gelir alır.

Bu boya işini fazlaca büyütüyoruz bence, temiz binek istiyorsan boyatırsın güzelce olur biter.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boyatın gitsin arkadaşlar, 2 yıldır kullandığım arabanın kaput ve çamurluklarını aldığım hafta boyattım. Geçmişinde zaten boyaları vardı arabanın.

Tertemiz binmek için ön 3 parçayı boyattım.

İmkanım olsa şuan tavan hariç boyatırım arabayı daha düzgün dursun diye...
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düzgün bir işçilik yapıldıktan sonra boyalı da olsa temiz düzgün durması bence daha önemli. İşlem öncesi detaylı resim alınır satarken gösterilir.

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imkanım olsa çizildikçe boyarım tertemiz binerim. boya takıntısı yapan gitsin sıfır alsın. arabaya el için değil kendi için binenlerdenim ben

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kıymetli forumdaşım.

Skoda grubunda 2016-2017-2018 serilerinde şeker beyazı ve laser beyazı diye adlandırılan boyalarında maalesef vernik atması durumu olmaktadır.

Genellikle çamurluk kaput ve bagaj kapağında olmaktadır. Bununla alakalı garanti kapsamında boyama ile onarım bir hayli yaptık. Değer kaybı talep eden müşterilere 1 bakım 2 bakım hediye yada uzatılmış garanti hediyesi verildi.

Değer kaybı konusunda en aza indirmek ve araç geçmişinde sorun yaşamamak adına tavsiyem Yetkili servise başvurup iyi niyet talebi isteyiniz sorgulama yapılır iyi niyet sistem vermez ise jest talebi istenir. Oradan aldığın destek ile de aracın vernik atan parçalarını boyatırsın. İş emrine mutlaka hasar kaynaklı değil vernik atmasından dolayı boyama işlemi yapılacak notunu düşersin. Aracın öncesi halini fotoğraflarını alıp ve bayi DMS sistemine yüklenmesini talep edersin. Daha sonra tüm servisler görebilmesi için. Birde kalan kaportayada pasta cila ısssss. ruhsatsız tabanca.

Satarkende boyalı diyede fiyat kırmana gerek kalmaz, kırmak isteyenede bye bye dersin. Temiz iş.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kuş moku yanığı ile başım dertte benim de
    3 tane yanık var evlat gibi anasını satayım

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün bir araç baktım, aynı bu şekilde 4-5 tane vernik atması mevcut. yorumlardan anladığım herhalde kalıcı bir çözüm lokal vs boyatmak ? araç hatasız boyasız, o çözümde saçma olur herhalde...

peki bu izler gittikçe büyür mü ? yıkadıkça vs. aynı bu boyutlarda 4-5 tane var çünkü.

Araç emsallerinin altında fiyatında ve bu vernik atmaları dısında bir şeyi yok gibi. cok kararsız kaldım, ileride iyice belirginleşirler mi diye

Tabi lokalletmek çözüm ama aracı zaten hatasız boyasız diye talip olacakken bunlardan bu kadar görmek üzdü. 1-2 sene sonra boyalanması tr şartlarında değer düşürecektir klasik. Bir de boya tutacak mı olacak mı derdine düşerim diye sinmedi içime. Fotolarda görünen gibi toplam 5 tane böyle var. Gece karanlığında flaşla gördüklerim onlar da. Etraflarında da daha ufacık olanlarda vardı. Onlarda yıkama vs zamanla onlara dönüşür gibi geldi.
    Büyük bir ihtimal şimdilik beklicem başka araç bulana kadar. Sağolun yorumlar İçin

https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Geçen bizim burda mal düşmanı Servet düşmanı biri 6 arabayı boydan boya anahtarla çize çize gitmiş ..
    Büyük ihtimal siteye gelen paketçilerden biri siteye öyle herkes giremez ..
    Arabalarda pahalı arabalar 2021 a6 2022 x3 2020 corolla hybrid falan filan vicdansız boydan boya anahtarı saplamış bütün araçlara ..

Kameralardan bakıyorlardı kim olabilir diye .. böyle insanlarda var Allah tan benim arabada branda var branda olmasa aynı hizada idi benim arabada önümdeki aracı çizmiş arkadakini çizmiş benim arabada branda var diye es geçmiş ..

Artık devamlı branda atıyorum arkamdaki arabada şeffaf kaplama yapmıştır güya en kalitelisinden genede çizilmiş araç boydan boya ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vernik atması ile ilgili olarak servise yada tüketici haklarına başvurduğunda kronik problem olduğundan dolayı belli bir ücret tahsis ediyorlardı.Fabia aracımda vernik atması olduğundan araştırmıştım.Özellikle beyaz renkte bu daha çok olduğunu öğrenmiştim.
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen bizim burda mal düşmanı Servet düşmanı biri 6 arabayı boydan boya anahtarla çize çize gitmiş ..
    Büyük ihtimal siteye gelen paketçilerden biri siteye öyle herkes giremez ..
    Arabalarda pahalı arabalar 2021 a6 2022 x3 2020 corolla hybrid falan filan vicdansız boydan boya anahtarı saplamış bütün araçlara ..

Kameralardan bakıyorlardı kim olabilir diye .. böyle insanlarda var Allah tan benim arabada branda var branda olmasa aynı hizada idi benim arabada önümdeki aracı çizmiş arkadakini çizmiş benim arabada branda var diye es geçmiş ..

Artık devamlı branda atıyorum arkamdaki arabada şeffaf kaplama yapmıştır güya en kalitelisinden genede çizilmiş araç boydan boya ..
    İşte şerefsizler. Ne yapacak şimdi araç sahipleri çizik araca mı binecek?
    Boyatırım gitsin ya abi valla. Macunsuz boyaya laf yapan adam benim arabamı alıp binmesin zaten. Benden de arabamdan da uzak dursun
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler