User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
52 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Ankara Özel Plaka

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ankara Özel Plaka

Merhabalar, ankara için özel plaka işlerine bakan muameleci tanıdığı olan var mı?
    MR.EVO53

AvcI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    muameleciye gerek yok, emniyete gidip istediğin plakayı söyleyip bakıyor komiser ve fiyatını kabul edersen plaka senindir
    new project GTR 280SX

https://www.instagram.com/gtr_280sx/?hl=tr

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 2 kez plaka için gittim muameleci geldi ben sıra beklerken açıkcası çok bi espirisi yok adam 3 farklı plaka sordu fiyat aldı hatta birine noterin zamanında sıradan verdiği 3 harf 3 rakam plaka olduğunu söyleyince komiser git sıradan al o zaman diyip yolladı yani kendin de girsen farklı fiyat vermezler bence
    Fiyatlar yüksek 2. Gidişim de içeride beklerken plaka işlemini gelip 3 harf plaka soran abiye istediği 2 harf 4 rakam olan plaka için 3bin TL söylemişti geçtiğimiz Aralık ayında

Son olarak emniyetten bir tanıdık çok işinizi görür diyeyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbulda daha farklı işliyor, ankara iyiymiş. Teşekkürler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2 kez plaka için gittim muameleci geldi ben sıra beklerken açıkcası çok bi espirisi yok adam 3 farklı plaka sordu fiyat aldı hatta birine noterin zamanında sıradan verdiği 3 harf 3 rakam plaka olduğunu söyleyince komiser git sıradan al o zaman diyip yolladı yani kendin de girsen farklı fiyat vermezler bence
    Fiyatlar yüksek 2. Gidişim de içeride beklerken plaka işlemini gelip 3 harf plaka soran abiye istediği 2 harf 4 rakam olan plaka için 3bin TL söylemişti geçtiğimiz Aralık ayında

Son olarak emniyetten bir tanıdık çok işinizi görür diyeyim
    Alıntı AvcI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muameleciye gerek yok, emniyete gidip istediğin plakayı söyleyip bakıyor komiser ve fiyatını kabul edersen plaka senindir
    Her türlü emniyete gideceğiz yani, peki teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her türlü emniyete gideceğiz yani, peki teşekkürler.
    Kendiniz gidin bence komiserle arası iyi bir muameleci bulursanız belki gitmekten daha uyguna gelecek diyeceğim ancak o farkı da kendisi isteyecektir.
    C kapısının yanında otoparka çekin hemen 1 2 muameleci gelecektir yanınıza kendiniz c kapısından girip içeride sağda bankoları geçince solda oda var içeride komiserin odası var plaka seçmek istediğiniiz söyleyin yönlendirirler , ayrıca bankoların en sağındaki ücretsiz seçebileceğiniz plakaların olduğu yer çok özel değilde düzgün plaka istiyorsanız oraya bir göz gezdirin belki hoşunuza giden plaka bulursunuz

berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendiniz gidin bence komiserle arası iyi bir muameleci bulursanız belki gitmekten daha uyguna gelecek diyeceğim ancak o farkı da kendisi isteyecektir.
    C kapısının yanında otoparka çekin hemen 1 2 muameleci gelecektir yanınıza kendiniz c kapısından girip içeride sağda bankoları geçince solda oda var içeride komiserin odası var plaka seçmek istediğiniiz söyleyin yönlendirirler , ayrıca bankoların en sağındaki ücretsiz seçebileceğiniz plakaların olduğu yer çok özel değilde düzgün plaka istiyorsanız oraya bir göz gezdirin belki hoşunuza giden plaka bulursunuz
    Ücretsiz plaka hala var mı? En son geçen sene isim soy isim baş harfleri olan plaka denk gelmişti almıştım öyle ama 3 ay önce araç alırken birkaç kişi o ücretsiz plakalar kalktı hepsi paralı oldu dedi ben de üşenip gidip bakmamıştım. Sıradan ne geldiyse razı oldum. Bu arada uzun yıllar önce tanıdığa bağlı hem İstanbul'dan hem Ankara'dan 3 harf 2 rakam harfler anlamlı plaka ücretsiz aldım. İstanbul daha zor oldu ama Ankara'da kolay oluyor tanıdık var ise.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    laka seçmek isteyen araç sahipleri www.ankara.pol.tr adresindeki plaka tahsis kısmına girerek plaka seçebilirler. Seçtikleri plakaları almak üzere, şubemizdeki 36 numaralı plaka tahsis bankosundan plaka fişlerini aldıktan sonra müracaat etmeleri gerekmektedir.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    laka seçmek isteyen araç sahipleri www.ankara.pol.tr adresindeki plaka tahsis kısmına girerek plaka seçebilirler. Seçtikleri plakaları almak üzere, şubemizdeki 36 numaralı plaka tahsis bankosundan plaka fişlerini aldıktan sonra müracaat etmeleri gerekmektedir.
    Plaka Tahsis İşlemleri

İnternet üzerinden verilen plaka tahsis hizmeti yeni web sayfamıza entegrasyonu sağlanıncaya kadar geçici süre ile hizmet dışı kalacaktır.

Plaka Tahsis İşlemleri için bizzat Trafik Tescil Şube Müdürlüğü'ne müracaat etmeniz rica olunur.
    ------------

Eskiden online olabiliyordu, ama kapanmış maalesef
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ücretsiz plaka hala var mı? En son geçen sene isim soy isim baş harfleri olan plaka denk gelmişti almıştım öyle ama 3 ay önce araç alırken birkaç kişi o ücretsiz plakalar kalktı hepsi paralı oldu dedi ben de üşenip gidip bakmamıştım. Sıradan ne geldiyse razı oldum. Bu arada uzun yıllar önce tanıdığa bağlı hem İstanbul'dan hem Ankara'dan 3 harf 2 rakam harfler anlamlı plaka ücretsiz aldım. İstanbul daha zor oldu ama Ankara'da kolay oluyor tanıdık var ise.
    Aralık ayında duruyor du şuan için kesin konuşmayım. Genelde 3 harf 3 rakam plaka vardı boşa düşen eski plakalardan güzel yoktu belki isim soyisim denk gelir bana gelmeyince içeriden aldık isim soyisim olar
    Tanıdık varsa hem kolay hemde uygun oluyor

Site uzun zamandır kapalı , Eskişehir de site üzerinden ayırtma var sonrası nasıl işliyor ücret vs bilmiyorum Ankara'da istediğimimi alınca detaya bakmadım

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    İst'da geçen senin sonuna doğru 3 harfli plaka için min 8k fiyat aldık. Şu an söylediğiniz fiyatlar çok iyimser

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tüm cevaplar için teşekkürler. İstanbul için tanıdığım var isteyene yardımcı olurum.

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara son donemde istanbuldan pahali 3 harfe 20-30 istiyorlar. 2 harfe en son 8000 gibi bir rakam odedik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içerde polis tanıdığı olan varsa çok faydası oluyor bu işlerde. 250tlye almıştık 5 ay önce Bursa'da

emreogut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet var Pazartesi günü yeni listeler geliyor, ilk iş günü gitmenizi tavsiye ederim.

Bu arada plaka tahsis sistemi faal değil, yıllardır web site entegrasyonu sağlanıyor yazıyor.
    03 Corsa 1.7 Dti / 03 Corsa 1.7 Dti / 03 Corsa 1.7 Dti / 03 Golf4 1.9 Tdi PD130 / 12 Polo 1.6 Tdi / 13 İbiza Cupra

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm cevaplar için teşekkürler. İstanbul için tanıdığım var isteyene yardımcı olurum.
    ARZ,
    AEM
    AME
    ATO

Bunlardan biri kaça çıkar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARZ,
    AEM
    AME
    ATO

Bunlardan biri kaça çıkar
    Yarın dönüş yaparım abi.

Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankarada kendiniz gidin istediğiniz plakayı söyleyin, ücretini size söylüyorlar.
    Muameleci ile uğraşmanıza gerek yok.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 Ay önce orta firma ismi sonu rastgele 3 Harf 2 rakam olacak şekilde 2500 e aldık istanbulda
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler