User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
42 sonuçtan 39 ile 42 arası

Konu: 32/3 Egsoz Ceza

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TahaKaradeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam geçmiş olsun.

Egzoz konusunda otomobil sevdalısı arkadaşlar genelde devlete kızıyor ama inanın bu egzoz konusu özellikle varoş bölgelerde çok can sıkıyor. Devletin denetimleri bırakın sıkı olmayı oldukça yetersiz. Örneğin Bursa Osmangazi'de şuan daha yaz gelmemesine rağmen gece cam açık yatmak mümkün değil. Gecenin ikisinde egzoz şov yapan mı istersin yüksek sesle müzik açıp uykumuzun içine eden mi...Özellikle çocuğu olan anlar demek istediğimi ama çocuk olmasa da çoğumuz, sevdiklerimiz sonuçta çalışıyoruz, sabah işe gitmek zorundayız.

Bu arada polise şikayet inanın bazı bölgelerde çözüm değil. Ekipleri yönlendiriyorum dedikten sonra başka bir şey yaptıkları yok. Adamlar polis karakolu önünde egzoz şov yapıyorlar.
    Bakın bu konuda kesinlikle haklısınız ama ben bu durumun %5'ini yapsam hakkımdır bağlasında cezada yazsın ses çıkarmam. Bu tip insanları rahatsız eden durumlara bende karşıyım. Benim rahatsız olduğum durum kimseyi rahatsız etmediğim ve yolumdan giderken bu cezayı yemem ama diğer arkadaşlarında dediği gibi beterin beteri var diyip şükür edicez.
    Sultan SAKA

mehmet4345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Saka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın bu konuda kesinlikle haklısınız ama ben bu durumun %5'ini yapsam hakkımdır bağlasında cezada yazsın ses çıkarmam. Bu tip insanları rahatsız eden durumlara bende karşıyım. Benim rahatsız olduğum durum kimseyi rahatsız etmediğim ve yolumdan giderken bu cezayı yemem ama diğer arkadaşlarında dediği gibi beterin beteri var diyip şükür edicez.
    Size hak veriyorum hocam. Aynı cezayı varex kapalıyken gece 12 de istanbuldan manisaya dönerken ıssız bir yoldaki gbt kontrolünde yedim. İnsanları rahatsız etmek için egzoz takanların bu forumda olduğunu zaten zannetmiyorum da bizim insanımızın düşüncesiz davranışları yüzünden malesef bizde etkileniyoruz.
    ACM Polo 1.6 Tdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet4345 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size hak veriyorum hocam. Aynı cezayı varex kapalıyken gece 12 de istanbuldan manisaya dönerken ıssız bir yoldaki gbt kontrolünde yedim. İnsanları rahatsız etmek için egzoz takanların bu forumda olduğunu zaten zannetmiyorum da bizim insanımızın düşüncesiz davranışları yüzünden malesef bizde etkileniyoruz.
    Kendini bilmez dengesizlerin yanında bizde yanıyoruz.
    Sultan SAKA

Oconner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende eksoz kapalı iken yedim cezayı (:
    53 RİZE KADER GÜLMEDİ BİZE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler