User Tag List

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
159 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Forum baya sessiz olmuş

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaş ve zaman da etken bence.

Ben eskiden a'dan z'ye aracımı söker takardım mesela. Eğrinmezdim. Zaman vardı. olmadı mı? Gider ustaya hallettirirdim.

Geçen pazar aracın sağ angel'lar yanmıyor diye bir tampon 2 far söktüm. Hayatımdan soğudum. Bir daha sökmem sanırım.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sadece TT değil.çoğu forum eski düzeni kalmadı.

forumlarda edinilen tecrübe,dostluklar wp-face-instg. taşındı.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maalesef forumlar eskisi kadar revaşta değil artık e birde ekonomik şartlar sıkıntılar vs.. derken insanlarda pek tat keyif kalmadı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öğrenci halimle, kısıtlı kaynaklarla arabaya bi şeyler alıp eğlendirebiliyordum kendimi, şimdi maddi gelir olsa ne olacak.. Alışımız kuvvetli değil Her şey çılgın..
    Çıkma jant lastik 10 bin yazmış.. Niye alayım.. Maket fln yaparım, ufak bi tatil yaparım.. Buzdolabı alırım..
    Bu arada tiktok grubu varsa link alayım..

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel günlerdi ama ekonomik şartlar bizi soğuttu. ben basıp yurtdışına attım kendimi kurtardım ama birşey de paylaşasım gelmiyor. 3 kişi normal yorum yapsa 4ncü kişi sanki gurbetçi görgüsüzlüğüymüş gibisinden laf çakabiliyor yapılanlara.

hem yaşlandık zaten vakit bulamıyoruz eskisi kadar çok yazıp çizmeye.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaş ve zaman da etken bence.

Ben eskiden a'dan z'ye aracımı söker takardım mesela. Eğrinmezdim. Zaman vardı. olmadı mı? Gider ustaya hallettirirdim.

Geçen pazar aracın sağ angel'lar yanmıyor diye bir tampon 2 far söktüm. Hayatımdan soğudum. Bir daha sökmem sanırım.
    Abi onu bunu boşver redbulları bitirdin mi
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İçimi karattınız bende aynıyım ) jaguar ın aküsü bitmiş 7 gün oldu takviye bile yapmaya üşeniyorum Seat ateca aldım yeni kadınlar kullansın diye yeminle koltuğuna 2 kez oturdum alalı 2-3 hafta oldu geçen akşam hatun geldi camdan baktım aaa bu araçta Ambiyans aydınlatma mı var dedim )
    Bir tane auris var onunda öyle bir elim geri geri gidiyor 10 ay oldu yağını değiştirmedim ama oda çok kullanılmıyor devamlı kapıda 10 ayda 3 bin km yapmamışımdır …

Şimdi sanayiye girsem diyorum en basit bir şeyde kafadan 3-5 bin liralık oluyorsun eskiden parçamı alır giderim işçilik servis ücreti öderim diyordun şimdi oda inanılmaz pahalı oldu hatta bazı yerler yeni yeni duyuyorum arabanın dükkanda kaldığı her güne bile ekstra para yazıyormuş..

Bir Yandan da elektrikli araba diyorlar ne alt yapısı oturdu yıllardır ne fiyatları ucuzladı alınabilir iyi şeyler 2-2.5 milyondan başlıyor belki togg çıkarsa uygun olursa o olucak gibi oda sanırım bence 900 bin 1 milyondan aşağı olmaz onlardada batarya durumu muamma ömrü 8 yıl diyorlar değiştirmesi komple bir araba parası tutuyormuş menzili hala kısa kağıt üstündeki o menziller ideal hız ideal ortamların toplamı uzun yolda şarj bitmesinden ötürü yolda kalan benim bildiğim 3 elektrikli araba vakkası var neyse o konuda ayrı bir şey ikinci eli ayrı bir dert neticede 2-3 sene sürsen batarya ömrü %60 düşse kim alıcak ben almam şahsen çünkü batarya dünya para bende sürsem 3 sene %30 düşse benden kim alır yani çok sorular sıkıntılar var o konuda ..

Neyse bakalım bir önümü görsem valla düşünüyorum bir minübüs alıp karavana çevirmeyi en azından yaptığımıza değer gezerim hakkını veririm ..

Neyse
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sosyal medya dönüşümü buraya da yansıdı
    bir dönem chat programları popülerdi
    sonra blog'lar başladı
    şimdi tamamen instagram-youtube-telegram-watsapp sistemine evrildi herkes
    sanırım daha kolay geliyor bu platformlarda olmak
    forumculuk emek işi , çakır çakır metin yazacaksın , foto paylaşmak için biyerlere upload yapacaksın , gireceğin post'e fotonun ya da videonun linkini ekleyeceksin
    oooo hoooo babam
    kolay yöntemler çıktıkta , yazılı içerik yerine artık foto ve video içerikleri daha tercih edildikte forumculuk da maalesef ölecek
    okumak ve yazmak zor geliyor anladığım kadarıyla
    zaten ne geldiyse başımıza okumayı ve yazmayı bıraktığımız için geldi

en kolayında ver babacım ordan bana iki tane
    bence işin özeti bu
    acı

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Instagram araba plakası ile açılmış hesap dolu.Artık oraya dönmüş iş.Aralarında gerçekten güzel kullananlar da var , güzel arabalar da var ama çoğu piyasacı diye tabir ettiğimiz tiplerden.Forumlardaki eski canlılık kalmadı.Bence forumlara takılan kemik kitle her zaman var ama ***** Tr şartlarının çok etkili olduğunu düşünüyorum ben
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forum işi maalesef sosyal mecralar yüzünden azaldı diyebilirim. Ama TR içinde sanırım en aktif forumlardan birisi olabilir tech gerçekten iyi başarı.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz hala elimizden geldiğince aktif tutmaya çalışıyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz hala elimizden geldiğince aktif tutmaya çalışıyoruz.

olması gereken bakış açısı bence bu, yemişim inst,face hiçbiri bu forumlar gibi etkileşim,bilgi birikimi vs içermiyor şahsi fikrim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fren balatası 300 işcilik 150 tl istiyor usta triger değişimine 1000 tl istiyor artık araba fiyatları, yakıt, bakım derken ister istemez uzaklaşıp millet motosiklet grubuna yöneldi

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mobilden forum a giriyormusunuz bilmiyorum ama, bilgisayar / laptop kullanma oranı çok düşük, herkez artık telefondan sosyal medya kullanıyor.

Ben lise'de üye oldum foruma, şimdi 30 yaşındayım, o günden bugüne, kullanım alışkanlıklarımız değişti. e forum mantığını evirmekte zor.
    Belki Discord gibi bir yer olsa daha çok kullanıcı çeker, çünkü kullanımı mobilden çok kolay. birşeyler paylaşmak anlık yazışmak.

ama tabiki forum yöneticileride diyebilirki, yoo burası böyle güzel.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olması gereken bakış açısı bence bu, yemişim inst,face hiçbiri bu forumlar gibi etkileşim,bilgi birikimi vs içermiyor şahsi fikrim.
    Kesinlikle aynı fikirdeyim. Bir alanda kendimizi geliştirebildiysek, bilgi edinebildiysek bu forumlar sayesinde.
    Dün üşenmedim sırf ileride hatıra kalsın diye aldığım aracın konusunu açtım görsel linki eklemeyi unutmuşuz o kadar uzun zaman olmuş
    Sosyal medya anlık etkileşim platformları fakat buradaki arşiv ve bilginin yerini hiç bir şey alamaz.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende sosyal medyaya kayma olduğunu düşünüyorum. Kendime ait bir hesabımda var.

2010 model TFSI kullanıcıyım hala bir çok bilgiyi burada bulabiliyorum.

15 yıldır foruma üyeyim bir çok arkadaşlığımın temeli buradan atıldı. Kardeş gibi olduk

Sosyal medyadaki çok başlılık bilgi kirliliğinden dolayı Techturkey değerini hiç bir zaman kaybetmeyecek benim için.

Konu açarken yazarken imla kurallarına dikkat eder, defalarca önizlemede okurdum uyarı almamak için.

Forumun değeri içindeki bilgiler kolay kolay silinecek rafa kaldırılacak şeyler değil. Herkesi çok seviyorum sağlıkla kalın.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forum "anlık" etkileşim ortamı değil
    dediğim gibi , yazmak için de okumak için de "emek" isteyen bir zemin
    ama artık herşeyimiz "anlık" olduğu için forumculuk azaldı

sosyal medyanın bu boş beleş halinden gerçekten nefret ediyorum
    nefret ediyorum sevmeye sevmeye kullanıyorum , akış o yöne kaydı istesek de istemesek de

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayat telaşının hobilerin önüne geçmesi..... Ortaokul,lise'de kurulan hayallerle Üni son sınıf veya üni bitirince ki öncelikler bambaşka. İşimi oturtayım,piyasaya gireyim yok onu yapayım yok bunu yapayım. Akla araba gelmiyor, Pahalılıkta bu konuda önemli bir etken tabi.
    HotHatch Lovers!

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şimdi yukarda arkadaş da yazmış bence en büyük etkenlerden biri forumda ben mesela telefondan safari üstünden giriyorum mobilde olsa zor oluyor ve her daim aklıma gelmiyor ..

Ama sosyal platformlar aplikasyon merkezli olduğu için devamlı uyarı veriyor bildirim geliyor şu bunu yazdı şu resmini yazını beğendi yazına cevap yazdı haliyle meraktan girip bakıyorsun yada cevap vermek için giriyorsun..Bazı forumlar mobile adapte oldu app falan gidiyorlar böyle analog zor oluyor..

Bence techin admini şahsi fikrim vbulletin en son sürümünü alırsa onda yüzde yüz zaten bütün sosyal platformlara entegrasyon etkileşim vardır hatta app si bile olabilir yoksada iyi bir yere forumun hem iOS hem android store için app sini yaptırsa bence etkileşim çok yüksek olur çünkü devamlı bildirim gelicek şu yazına cevap verdi şu yazdığını beğendi falanca yeni konu açdı falan filan ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler