User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: 406 2.0 HDİ Nasıldır Alınır mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Lightbulb 406 2.0 HDİ Nasıldır Alınır mı ?

Merhaba iyi forumlar dostlar
    Belirli bir bütçem var 406 2.0 hdi yönlendim fakat sene 2022 ve şu anki dizel fiyatlari göz önüne alınınca mantıklı mı? 406 hdi alınır mı? Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 2000 model ve üzeri manuel bakıyorum teşekkürler.
    konuyu yanlış yere açtıysam affola.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    6 tl dizel benzin fark var şöyle diyim 60 litrelik depoda 360tl benzine göre fazla ödüyorsun ciddi bir para…. Bizim burda tabelada 26.90 dı en son dizel düz 27 desen 60 litre 1620 gibi bir rakama dolar .. Aradaki 360 tl lik farkla ortalama 4 depodan azıcık fazla bir depo bedavaya geliyor …

ayrıca dizelin bakımları daha pahalı ekstra arıza masraflarıda çıkıyor eski dizellerde 406 2.0hdi ların en dolu paketlisi vardı elektrik koltuk , deri koltuk ısıtma , sunroof falan güzel araçtı ama dizeli bitiriyorlar hani bence artık ticari de işin yoksa kamyon minübüs camper tarzı dizele bence yönelme genede sen bilirsin ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    306 1.6 platiniumlar nasil hocam benzin/lpg iyi bir alternatif olur mu ? İlerde satarken 406 dizel bana zorluk çıkartır deniyor sizinde bahsettiğiniz gibi

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ryzou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    306 1.6 platiniumlar nasil hocam benzin/lpg iyi bir alternatif olur mu ? İlerde satarken 406 dizel bana zorluk çıkartır deniyor sizinde bahsettiğiniz gibi
    sonu 6 ile biten seri Peugeot'nun urettigi son "duzgun" arabalar benim nezdimde. Ancak yaslari cok ilerledi bu arabalarin. Iyi bakilmis bir ornegi bulunabilir mi? Bulunsa kaca alinir? Vaktiyle hic torsiyonlar elden gecti mi, veya ustunde oynandi mi? Parcalari hala bulunabiliyor mu, fiyatlari nasildir? Gibi sorular benim aklimi kurcalardi mesela...
    öyle işte.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olsam 406 alacaksan 2.0 benzinli manuel alırım, dizeli verimsiz yakıtı çok, masrafı çok olur. Lt bazında dizel saçma sapan fiyatlanıyor şuan ülke de, 1.4 hdi 900 kg araba ile 1 TL yakıyorum km de. (Yakıt 25 TL den alındı) Buna rağmen çok geliyor. Ki bir de 2.0 hdi 138 hp lik c5 im var. O 6.x lt yakmasına rağmen çok geliyor.

Benzinlinin derdi az olur, turo yok enjektör yok, baskısı balatası daha ucuz.

alpeRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lpg takilmamis benzinli 2.0 alıp arkama yaslanirim,artik mazot devri yavaş yavaş bitiyor,mazot=bela

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler