User Tag List

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
159 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Forum baya sessiz olmuş

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah biri öncü olurda hem buluşur görüşürüz hem de biraz ter atarız
    Abi sadece sahada attığımız ter değildi orada, öncesi-sonrası oturup ettiğimiz muhabbet bile kafamızı boşaltıyordu. Yemin ediyorum işteki 2 gün boşum gibi maç günü olsun da kafamı dağıtayım diye bekliyordum.
    Instagram: mutusgarage

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı cookies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    K&N mi Apexi' mi tercihinden, Cybex mi bugabo mu' ya evrildiğinden bu yana benzer şekildeyim..
    Yapacak bir şey yok zaman geçiyor ve artık öncelikler farklı

Arkadaşımız'dan çıkma Mamas & Papas hediye geldi 5 sene tepinmişler üstüne ama çiçek gibiydi bizde aynı şekilde 5 sene binip devir ederiz ihtiyacı olana

Oto koltuğu BeSafe

Bununla başladık puset sonrası ama arkadaş fasulye sırığı gibi uzamaya karar verip 100cm'e ulaşınca sığmaz oldu buna. 1,5 sene kullandık ancak ki zaten covid'den bir yere gidemedik.

Besafe Izi Comfort X3 Isofix 9-18 Kg Bebek Cocuk Oto Koltuğu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Şimdi buna geçtik mecbur

Besafe Izi Flex Fix I-size Oto Koltuğu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evlat Edinmek istersen iletişim bilgilerim mevcut abi sende. İşe özel teknesi ile giden bir iş insanının bütçesinin %80 i benim için yeterli.
    Bi cv atarsan Leyla ile paylaşayım abi kategorisinde değerlendirelim

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Whatsapp ve facebook grupları, instagram vs derken forumlar maalesef popülerliğini yitiriyor.

Benim için yeri hala çok farklı, forumun tadı başka.

Bir de forumun top yaptığı zamanlarki tayfa ben dahil evlendi barklandı, çoluk çocuk derken öncelikler değişti.

Hoş ben hala arabayla uğraşıyorum, modifiyesiz binemiyorum ama cidden maliyetler çok arttı. Geçen bakımdı ıvırdı zıvırdı 25k verdim işte daha ötesi yok. Eskiden bu paralara neler yapardık arabalara.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gezenbilir mesela hala bayağı aktif bir forum belki forumun içeriğini değiştirmek bazı artık ölü bölümleri kapatıp daha güncel popüler tutan bölümler kurmak biraz hareket can getire bilir.
    Ama forumu da tabii güncellemek lazım bu vbulletin sürümü çok eski 3 bu galiba şimdi 5 i var pek çok tonla özelliği var kendi Messenger sistemi var wp entegrasyonu var …
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Whatsapp ve facebook grupları, instagram vs derken forumlar maalesef popülerliğini yitiriyor.

Benim için yeri hala çok farklı, forumun tadı başka.

Bir de forumun top yaptığı zamanlarki tayfa ben dahil evlendi barklandı, çoluk çocuk derken öncelikler değişti.

Hoş ben hala arabayla uğraşıyorum, modifiyesiz binemiyorum ama cidden maliyetler çok arttı. Geçen bakımdı ıvırdı zıvırdı 25k verdim işte daha ötesi yok. Eskiden bu paralara neler yapardık arabalara.
    Kesinlikle katılıyorum; her arabama iyi kötü bir dokunuşum olmuştur ama bu seneki kadar hiç biri acıtmadı.

Ocak ayından beri 60k bakımı + Jant Lastik + Kasko sadece 36k burası, Sigorta + Cam filmi ıvır zıvır incik boncuk 40k harcamışım.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1,5 senedir elimi sürmedim arabaya
    ne temizlemek ne biyerine bişey yapmak incik boncuk
    elim gitmiyor

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıllardır dışardan takip ederdim, bir süredir de üyeyim. eski halinden maalesef eser kalmadı

haa ben elimden geldiğince hem bu foruma hem yurtdışı forumlarında aktif olmaya çalışıyorum
    ama sizlerinde dediği gibi, büyüklerimiz evlendi barklandı. 20-30 yaş arasıda sosyal medya tercih ediyor
    ve şunu da not düşmek isterim, bazı yaşça büyüklerimiz 'senin yaşın kaç? sen ne anlarsın?' benzeri söylemlerle gençleri böyle ortamlardan çok uzaklaştırdılar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tamam yaş bir faktördür ama bu işlerde tecrübede büyük etken ..
    Benim maslak ta gittiğim usta var arkadaş 28 yalında 6-7 yaşında bana sanayiye vermiş yıllardır bir sürü yerde çalışmış eli işçiliği çok iyi ben ona mesela ustam diyorum ban göre işinde usta ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forum un sakinlemesinin en büyük sebebi Özgün forumdan elini ayağını çekti..

Tarayıcının Sol üstünde GÜVENİLİR DEĞİL yazıyor neden yazıyor bilen varmı ?
    Ozgunu havaalanında forumda yazılan bazı gereksız yazılar yuzunden Polıs tuttu dıye duymustum
    o zamandan sonra forum boyle oldu

eskiden yazarmıydı boyle bısı
    Forum bile guvenilirdeğil daha ne olsun. yonetıcılerden kımse ugrasmıyor oyle forum rolantıde kendı halınde takılıyor
    Bu saaten sonrada pek bı ılereye gıtmez
    eskı dostluklar eskıde kaldı ne yazkkı

Ben bazen teknık konuları acıp 2-3 saat okudugum oluyor
    cıdden cok ıyı yazılar bılgıler var forum ıcınde
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence en önemlisi eskisi gibi insanlar artık bilgisayar başında saatlerce vakit geçirmiyor, bütün etkileşim programlarının hepsi telefona aktarıldı. Eskiden msn,mirc vs gibi bir sürü program vardı ve saatlerce oturur arkadaşlarımızla konuşurduk. Bunların yerini Whatsapp,İnstagram,Telegram gibi programlar aldı. Yeni gelişen sosyal medyayla herkes artık saatlerce telefonda vakit geçiriyor haliyle bilgisayarı açmadıkları için foruma erişim bu konuda zor çünkü bi aplikasyonu mevcut değil.

Yaşım forum üyelerinin çoğundan küçüktür ama bu forumda her gün girip bakmadan edemiyorum çoğu bilgiyi buradan öğrendim, öğrenmeye devam ediyorum. Bir çok gerçek arabacı insanın bu forumdan haber olmadığı bile vardır. Şuan alttan gelen nesil air jant xenon kafasında olduğu için bu forumdaki bilgiler onlar için pek önemli değil. Kaldı ki yeni nesil okumayı çok sevmediği için buraya pek vakit ayırmaz. Çünkü sosyal medyada bunları görüyorlar. Eskisi gibi gerçekten araba yapmanın maliyetleri oldukça yükseldi ve çevremdeki çoğu abilerimde sanayiye uğrayası bile yok

İnsanlar artık daha hit alan reels,story gibi şeylere yöneldi mesajların arasında da gördüm çoğu insan instagram araç hesapları açıyor ve yaptıkları işleri oradan paylaşıyorlar gerçekten aralarında bu forum kalitesinde paylaşımlar,modifiye edenler var.

::ZaFeR:: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En son aracıma bir hevesle Evo tampon ve kaput taktım.Onu da geçtiğimiz kış karda kayıp kaldırıma vurunca kırdım. Yan sanayi malzeme olunca tamirine pek yanaşan kimse olmadı. Yenisini alayım desem piyasada aldığım tarzda tampon yok. Var ama o da karaborsa olmuş.
    Neyse o şekilde binmeye devam ediyordum ta ki buji ve bobin son dakika golü atana kadar. Şimdi öylece yatıyor araç. 2 tane araç olunca biraz da önemsemedim açıkması. Onu da en kısa sürede orjinale çevirip öyle binerim biraz daha artık. Aslında kafamda yapmak istediğim çok proje var ama Türkiye koşulları diyorum.
    1994 Honda Civic Si Sedan 2009 Mitsubishi Lancer 1.8 CVT
    2009 Mitsubishi Colt 1.3 CZ3 2010 Renault Megane 1.5 DCi Sporttourer

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En son arabayı garaja kapattım 2.5 yıl oldu bu süre zarfında 17 km yapmışım sadece içimden uğraşMak gelmiyor eskiden olsa Lego gibi sökerdim heryerini temizlerdim… arka cama biri küçük tuvaletini yapmış sanırım ben yoktum babam biraz su döküp temizlemiş 😊

2028 gibi boyatır mısın abi bunu

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapısal bir değişiklik yapılması gerek bence. Forum sahiplerinin ticari kaygısının olmaması yapısal değişikliğin önünü kapatıyor sanırım. Güzel bir kaç örneğe rastladım eski forumlardan sistem değişikliğine gitmiş. İyi bir gelir modeliyle emeğin karşılığını da fazlasıyla verebilir. Yada dernek mantığıyla üyelerden bu işlere gönül verenlerin ufak katkısıyla sürdürülebilir.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Benim arabalar hakkında düşüncemde değişti çok artık menfaatim bana artı bir getirisi yoksa girmem o yüzden kredilerim var 2023 de bitiyor işler yolunda giderse ucuz yollu bir ducato falan bulursam alıp karavana çeviricem en azından hem ev hem gezme hem ucuz yollu tatil hem gezer ofis yani amortismanı çok olucak ..

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2028 gibi boyatır mısın abi bunu
    100. Yıla özel boyatayım diyorum 1999+100=2099��
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vip üyelikler geri gelmeli.

131mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Foruma yeni üye olduğum yıl ya da bir sonraki yıl olmalı, Sakarya'ya yerleştim üniversite için.

Gecenin bir vakti yorum yazdım konunun birinin altına tam hatırlamamakla beraber ''Nerde bu Sakarya'nın hızlıları geldik göremiyoruz'' vb gibi, Talip abiydi yanlış hatırlamıyorsam Tekel Bayisi

vardı o zamanlar. Neyse geldi evden aldı beni gecenin bir vakti Honda Jazz ile arabaya bindim bu yengenin arabası dedi, sana biraz tur attıralım dedi bayağı bir gezdik güzel otomobiller gördük vs

derken çorbacıda sabah yapıp tekrar eve bıraktı sağolsun. O günden beri bu forumda olmayı çok seviyorum.

Talip abiye ve tüm Sakarya'ya selamlar
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itin köpeğin maskarası değil, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bekçisi, askeriyim.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel olarak tüm yorumları okudum arkadaşların dediğine bende katılıyorum.

Her şey çok ilerledi kimse pek pc başında vakit geçirmiyor. Doğal olarak forum olayı biraz zayıfladı.

Keşke böyle olmasaydı ve daha da aktif olsaydık ama sanırım zaman bunu gerektirdi.

Ama şunu da söylemek isterim ki dışarıda öğrenemediğim bir çok bilgiyi ben burada ağabeylerimizden ve arkadaşlarımızdan öğrendim.

Güzel dostluklar edindik yeri geldi yol üstü uğradık yeri geldi misafir olduk ağırladık. Ciddi anlamda çok değerli bir forum burası bence hala öyle.

Keşke kendi haline bırakılmasaydı ama zamanla whatssap-telegram vs uygulamaların gelişmesiyle çoğumuz oralara kaydık.

Genel olarak soranlar olmuş bizimde kendi içimizde 2 adet grubumuz var katılmak isteyenler için katılım linkini bırakıyorum.

Genel Sohbet grubumuz; WhatsApp Grup Daveti

PS 4-5 Oyun grubumuz: WhatsApp Grup Daveti
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler