User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Mersin Erdemli Civarı Evlilik Teklifi Önerisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question Mersin Erdemli Civarı Evlilik Teklifi Önerisi

25-31 ağustos tarihleri arasında mersin erdemli tarafında evlilik teklifi yapmayı düşünüyorum.
    Önerebileceğiniz mekan yer var mıdır ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ertantamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25-31 ağustos tarihleri arasında mersin erdemli tarafında evlilik teklifi yapmayı düşünüyorum.
    Önerebileceğiniz mekan yer var mıdır ?
    Erdemli'ye topu topu 30km uzakta

1) yüzmek inanılmaz keyif almak için çok hoş bir koy var Narlıkuyu adında, suyu inanılmaz berrak alkolüde dahil birçok yemek yeri bulunuyor ,gecesi gündüzü vakit geçirebilecek konum
    2) yine aynı yerde 1-2dk uzaklıkta bir başka koy daha var oradada deniz muhteşem orası daha çok suya gir,alkollü içecek iç gündüz vakit geçir modunda
    3) yine birebir aynı yerde 1-2dk uzaklıkta cennet-cehennem adında tarihi bir yer var

özetle 3 yerde aynı yerde, git abi ister cehenneme in akabinde cennete gidince ben anladımki benim cennetim sensin de teklifini et akabinde bahsetiğim yapraklı koyda gündüz deniz akşamda muhteşem görüntüsü,balık yemeği eşliğinde narlıkuyuya geç ,ister farklı kombinasyonlarını yap.

ha erdemlinin bizzat içinde bir yer olsun dersen Erdemli biraz kışı köy yazın yazlık siteleri çok olan bundan ibaret olan bir konum pek öyle hoş güzel mekan bilmiyorum az uzağında olan mavi beyaz otel haricinde

2)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdemli'ye topu topu 30km uzakta

1) yüzmek inanılmaz keyif almak için çok hoş bir koy var Narlıkuyu adında, suyu inanılmaz berrak alkolüde dahil birçok yemek yeri bulunuyor ,gecesi gündüzü vakit geçirebilecek konum
    2) yine aynı yerde 1-2dk uzaklıkta bir başka koy daha var oradada deniz muhteşem orası daha çok suya gir,alkollü içecek iç gündüz vakit geçir modunda
    3) yine birebir aynı yerde 1-2dk uzaklıkta cennet-cehennem adında tarihi bir yer var

özetle 3 yerde aynı yerde, git abi ister cehenneme in akabinde cennete gidince ben anladımki benim cennetim sensin de teklifini et akabinde bahsetiğim yapraklı koyda gündüz deniz akşamda muhteşem görüntüsü,balık yemeği eşliğinde narlıkuyuya geç ,ister farklı kombinasyonlarını yap.

ha erdemlinin bizzat içinde bir yer olsun dersen Erdemli biraz kışı köy yazın yazlık siteleri çok olan bundan ibaret olan bir konum pek öyle hoş güzel mekan bilmiyorum az uzağında olan mavi beyaz otel haricinde

2)
    Teşekkür ederim. Liparis 5 tarafında olacağız erdemli diye geçiyor o yüzden erdemli dedim açıkcası

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Narlı kuyu mekan açısından alterantifi bol,yapraklı çok güzel ama koy etrafında restoran bakımından pek bi alternatif yok

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mersin Marina da evlilik teklifi için kiralık çok güzel yatlar var, orayı mutlaka değerlendirin derim.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mersin Marina da evlilik teklifi için kiralık çok güzel yatlar var, orayı mutlaka değerlendirin derim.
    buda çok güzel fikir bencede

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler