User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: guzel fotograf ceken telefon tavsiyesi

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

guzel fotograf ceken telefon tavsiyesi

peder beyin telefonunu degistirmeye niyetlendim, niyetlendim de yillardir iPhone disinda telefon kullanmamis bir ben isin icinden cikamadim. Babam temizinden 8 yildir Huawei marka telefonuyla mutlu mesut yasiyor lakin gerek cihazin pili, gerek guncellemelerle yavaslamasi, gerek kamerasinin artik tost makinesi kivaminda kalmasi sebebiyle telefonunu guncellemek istiyorum. Gonul ister iPhone 14 pro max alip geceyim, lakin kendisi iPhone'a alisabilir mi koca bir soru isareti, hadi aldik, bir sekilde de gosterdik / alistirdik diyelim, o kadar pahali cihazi kullanmaya kiyamayip gene eski telefonundan devam edecegini de adim gibi bildigimden pahali olsa da pahali gorunmeyen, ama iyi fotograf ceken telefon tavsiyesine ihtiyacim var, cunku kendisi gunde rahat 15-20 kare fotograf ceken birisi.

Normal sartlar altinda uzun sure kullanilabilecek, kamerasi hem gunduz hem de gece karanliginda iyi fotograf ceken bir android cihaz ne onerirsiniz? Turkiye'de servisinin olmasi yeterli. Yurtdisi cihaz da alabilirim, pasaportlarin alayi musait.
    öyle işte.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DxOMark’a göre 2021’in en iyi kameraya sahip telefonlar listesi aşağıdaki gibidir;

Xiaomi Mi 11 Ultra
    Huawei Mate 40 Pro Plus
    Huawei Mate 40 Pro
    Xiaomi Mi 10 Ultra
    Huawei P40 Pro
    Vivo X50 Pro Plus
    iPhone 12 Pro Max
    iPhone 12 Pro
    Xiaomi Mi 10 Pro
    Oppo Find X2 Pro

bir sitede böyle bir sıralama gördüm işinizi görür belki model araştırması için
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben android olan bişey alınacaksa samsung note serisi alınmalı derim hep , başka fantazilere hiç girmem şahsen
    aplle'lar da dahil olmak üzere tüm marka/modellere göre SAR değerleri daha düşüktür note'ların (en azından benim ilgilendiğim zamanlar öyleydi , güncele de bakmak lazım mutlaka , önemli bir konu)
    kameraları da gayet tatminkardır hep , boyutları da konforludur
    pilleri de iyi gider

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone 11
    rakamı yenilerinden uygun
    kullanışlı
    kamerası iyi
    evet rakam eskisine göre pahalı ama tüm iphone'lar arasında f/p ürünü

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone olacaksa iphone-se her zaman iyidir
    bütçesi de uygun olur
    içindeki tüm aksam üst modellerin aksamıdır
    kamerası da iyidir

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samsung s20 ultrayı büyük diye sattığımdan beri çok pişmanım.

sıfır bulsam gene alırım.
    muazzam bir aletti.
    kamerası ekranı pili , kasasının kalitesi.
    hele nardo grisi ef-sa-ne

nette sözde sıfır ama onlardan bir kere aldım baya 2.el telefon geldi.

sonrasında iphone ,z flip , s21 ,şuandada 11 pro kullanıyorum , s20 ultra hep içimde yaradır.
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Madem bütçe sıkıntısı yok Huawei P50 Pro - P40Pro - Mate40 Pro dan devam edebilir.. LEICA Lens kullanıyorlar..

İyi bir telefon alana kadar takılırım diye mate 20 lite almıştım 4.senemize girdik..
    Genel olarak çok stabil bir telefon markası babanızın memnun olması gayet normal..

Tabii iyi fotoğraftan kasıt ekranda görülen ilüzyondan ibaret, eşime 13pro max aldım, telefoto - bokeh - fish eye etkisi fln güzel ama fotoğraf kalitesi beklentimden düşük grenleme fazla..

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 Sene belki daha fazladır Huawei Mate20 Pro kullanıyorum pil yavaş yavaş azalmaya başladı fakat hem kamerası hem hızı ile çoğu yeni ve pahalı modeli hala bozuyor F/P açısından Üst seri modelleri olan Huawei P ve Mate serileri tercih edilebilir.

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi mi 10 kamerasini incelemelerden izlemelisiniz. Enteresan fotograf ve video cekiyor. Hele video stabilizasyon ozelligi son cikan telefonlara gore oldukca iyi. İphone lara gore kiyaslama yapamadim ama, samsungdan cok daha iyi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DxOMark’a göre 2021’in en iyi kameraya sahip telefonlar listesi aşağıdaki gibidir;

Xiaomi Mi 11 Ultra
    Huawei Mate 40 Pro Plus
    Huawei Mate 40 Pro
    Xiaomi Mi 10 Ultra
    Huawei P40 Pro
    Vivo X50 Pro Plus
    iPhone 12 Pro Max
    iPhone 12 Pro
    Xiaomi Mi 10 Pro
    Oppo Find X2 Pro

bir sitede böyle bir sıralama gördüm işinizi görür belki model araştırması için

Cok tesekkur ederim

Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben android olan bişey alınacaksa samsung note serisi alınmalı derim hep , başka fantazilere hiç girmem şahsen
    aplle'lar da dahil olmak üzere tüm marka/modellere göre SAR değerleri daha düşüktür note'ların (en azından benim ilgilendiğim zamanlar öyleydi , güncele de bakmak lazım mutlaka , önemli bir konu)
    kameraları da gayet tatminkardır hep , boyutları da konforludur
    pilleri de iyi gider

SAR degerlerine baktim da, su an xiaomi ve huawei genelde daha dusuk Samsung ve Apple'dan, Apple zaten uzaya gidiyo SAR konusunda :/

Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iphone 11
    rakamı yenilerinden uygun
    kullanışlı
    kamerası iyi
    evet rakam eskisine göre pahalı ama tüm iphone'lar arasında f/p ürünü

iPhone 11 ne yazik ki radarda yok. iPhone 6 ciktiginda, hatta belki biraz daha once aldik su an kullandigi telefonu. iPhone 6 cop oldu, bizim Huawei hala catir catir calisiyor, ayni mantikla su an alinan bir iPhone 11, kafadan 3 yil kaybetti zaten nihai omur bakimindan zira iPhone 14 cikti. 2-3 yilda bir telefon degistiriyor olsaydik kesinlikle degerlendirirdik orasi ayri

Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iphone olacaksa iphone-se her zaman iyidir
    bütçesi de uygun olur
    içindeki tüm aksam üst modellerin aksamıdır
    kamerası da iyidir

Abi SE 1 ve 2. jenerasyon deneyimim oldu. Cok randimanli degil normal serilerine gore, ya da bana denk geldi, bilmiyorum. O sebeple eve sokmama taraftariyim SE serisini.

Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsung s20 ultrayı büyük diye sattığımdan beri çok pişmanım.

sıfır bulsam gene alırım.
    muazzam bir aletti.
    kamerası ekranı pili , kasasının kalitesi.
    hele nardo grisi ef-sa-ne

nette sözde sıfır ama onlardan bir kere aldım baya 2.el telefon geldi.

sonrasında iphone ,z flip , s21 ,şuandada 11 pro kullanıyorum , s20 ultra hep içimde yaradır.

Samsung S20 ultra degil de S22 cazip gibi. Fiyat olarak Huawei P40 veya Xiaomi Mi 11T bandinda ama 2 sene daha guncel cihaz, zaten bu yilin basinda piyasaya suruldu. Samsung S22 hakkinda ne dusunursun, dersin?

Alıntı cookies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem bütçe sıkıntısı yok Huawei P50 Pro - P40Pro - Mate40 Pro dan devam edebilir.. LEICA Lens kullanıyorlar..

İyi bir telefon alana kadar takılırım diye mate 20 lite almıştım 4.senemize girdik..
    Genel olarak çok stabil bir telefon markası babanızın memnun olması gayet normal..

Tabii iyi fotoğraftan kasıt ekranda görülen ilüzyondan ibaret, eşime 13pro max aldım, telefoto - bokeh - fish eye etkisi fln güzel ama fotoğraf kalitesi beklentimden düşük grenleme fazla..

Ekrandaki iluzyon zaten butun olay. Bizim evde farkli yillarda alinmis 5 tane laptop var, farkli isletim sistemlerine sahip, sadece kardesim ders calisacagi zaman macbook'unu aciyor, o da haftada olsun 1 veya 2 saat. Cekilen butun fotograflar telefonlardan tuketiliyor, kimse aman daha buyuk ekranda bakayim derdinde degil. O yuzden aslinda iyi fotograf cekebilmesi kadar cektigi fotografi kendi ekraninda iyi pazarlamasi da onemli, hatta belki daha bile onemli...

Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 Sene belki daha fazladır Huawei Mate20 Pro kullanıyorum pil yavaş yavaş azalmaya başladı fakat hem kamerası hem hızı ile çoğu yeni ve pahalı modeli hala bozuyor F/P açısından Üst seri modelleri olan Huawei P ve Mate serileri tercih edilebilir.

Huawei P40 cazip geliyor, ancak ayni fiyata 2 yil daha guncel / yeni Samsung S22 olunca insanin kafasi karismiyor degil
    öyle işte.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O konuda Abim yeni s22Fe aldı kamera hız vs.. gerçekten başarılı S22 ile farkları bilmiyorum ama sizin de dediğiniz gibi güncel olması avantaj

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende S22 Ultra var
    Şu an için daha iyi bi telefonun piyasada mevcut olduğunu sanmıyorum
    Hani daha ne yapsın diyebilirim.

Bad-Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    direk huawei p50 pro , p30 pro var 3 yıldır her gören kamera için güzel diyor
    Bir Okumuş Cahile Birde Yaşayan Ölü'ye Ne Dersen De Anlatamazsın...

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben alırken s22 ile 21 arasında kaldım , fiyat farkına değmeyeceği için 21 almıştım.
    S serisini s6'dan beri kullanırım hiç bir zaman pişman etmedi..
    médiocrité partout

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peder beyin telefonunu degistirmeye niyetlendim, niyetlendim de yillardir iPhone disinda telefon kullanmamis bir ben isin icinden cikamadim. Babam temizinden 8 yildir Huawei marka telefonuyla mutlu mesut yasiyor lakin gerek cihazin pili, gerek guncellemelerle yavaslamasi, gerek kamerasinin artik tost makinesi kivaminda kalmasi sebebiyle telefonunu guncellemek istiyorum. Gonul ister iPhone 14 pro max alip geceyim, lakin kendisi iPhone'a alisabilir mi koca bir soru isareti, hadi aldik, bir sekilde de gosterdik / alistirdik diyelim, o kadar pahali cihazi kullanmaya kiyamayip gene eski telefonundan devam edecegini de adim gibi bildigimden pahali olsa da pahali gorunmeyen, ama iyi fotograf ceken telefon tavsiyesine ihtiyacim var, cunku kendisi gunde rahat 15-20 kare fotograf ceken birisi.

Normal sartlar altinda uzun sure kullanilabilecek, kamerasi hem gunduz hem de gece karanliginda iyi fotograf ceken bir android cihaz ne onerirsiniz? Turkiye'de servisinin olmasi yeterli. Yurtdisi cihaz da alabilirim, pasaportlarin alayi musait.
    Bütçe nedir en önemli mevzu yazılmamış. 10k'ya da güzel fotoğraf çeken var 25k'ya da
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütçe nedir en önemli mevzu yazılmamış. 10k'ya da güzel fotoğraf çeken var 25k'ya da
    15 civarina bitirebilirsem mutlu olurum. Ama cok mantikli bir cihaz cikarsa karsima ustune de cikilir. Ama tutup da iPhone olmayan bir cihaza da 20 ustu vermem, yurtdisina gidip gelen es dost cok, iPhone Pro alinir 1100 dolara cikinca. Hal boyle olunca kafam gercekten cok karisiyor iste :/
    öyle işte.

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 civarina bitirebilirsem mutlu olurum. Ama cok mantikli bir cihaz cikarsa karsima ustune de cikilir. Ama tutup da iPhone olmayan bir cihaza da 20 ustu vermem, yurtdisina gidip gelen es dost cok, iPhone Pro alinir 1100 dolara cikinca. Hal boyle olunca kafam gercekten cok karisiyor iste :/
    S21 fe yada 11 tavsiye ederim kamera olarak 11 ile aynı sayılırlar cpu gpu hızı gücüde aynı kasma donma yapmaz yıllarca. Batarya konusunda s21 fe daha iyi birde ön kamerada.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S21 fe yada 11 tavsiye ederim kamera olarak 11 ile aynı sayılırlar cpu gpu hızı gücüde aynı kasma donma yapmaz yıllarca. Batarya konusunda s21 fe daha iyi birde ön kamerada.
    S22'ye yukseliyorum, muhtemelen alacagim. S21 FE inceledim, S22 daha ustun bir cihaz. 11'den kasit iPhone sanirim? Eger oyleyse babam icin iyi bir secim olmayacak. Kamerasinin orta sekerli olusunu bir kenara birakirsak cihaz hali hazirda 3 yasinda, bu da guncel cihazlara kiyasla 3 sene daha kisa kullanim omru olacak demek. Babamin su an kullandigi cihazi iPhone 6 ile yasit, belki daha yasli. iPhone 6'lar cop oldu, babamin telefonu hala catir catir calisiyor.

Bu arada yazdiklariniz benim icin cok degerli, yanlis anlamayin. Soz konusu peder bey olunca denkleme cok fazla degisken giriyor, haliyle de karar vermek gercekten zorlasiyor.
    öyle işte.

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 aydır samsung s22 kullanıyorum inanılmaz memnunum yanında saat kampanyası ile almıştım.
    Batarya için atıp tutuyorlar ama ben gün içinde telefon görüşmeleri sosyal medya sahibinden vs tüm günü çıkartıyorum üstüne de evde kullanıyorum.
    #eksikpazar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler