User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: guzel fotograf ceken telefon tavsiyesi

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    p30 prom bozulmak nedir bilmedi. halâ pili 2-3 gün dayanır halde. kamerası da iyi. bozulsa da mate 50 ye filan terfi etsem diye bekliyorum.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S22'ye yukseliyorum, muhtemelen alacagim. S21 FE inceledim, S22 daha ustun bir cihaz. 11'den kasit iPhone sanirim? Eger oyleyse babam icin iyi bir secim olmayacak. Kamerasinin orta sekerli olusunu bir kenara birakirsak cihaz hali hazirda 3 yasinda, bu da guncel cihazlara kiyasla 3 sene daha kisa kullanim omru olacak demek. Babamin su an kullandigi cihazi iPhone 6 ile yasit, belki daha yasli. iPhone 6'lar cop oldu, babamin telefonu hala catir catir calisiyor.

Bu arada yazdiklariniz benim icin cok degerli, yanlis anlamayin. Soz konusu peder bey olunca denkleme cok fazla degisken giriyor, haliyle de karar vermek gercekten zorlasiyor.
    s22 bir tık daha bütçeyi aşıyor o yüzden tavsiye etmedim. s22 yada iphone 12 tercih edilebilir s22 tasarımı harika bu arada. Iphone 11 kullanıcısı olarak ben çok memnunum s21 fe ile arasında kalmıştım daha az değer kaybediyor diye 11 sıfır tercih ettim. Kamera 1 tık daha iyiymiş s21 fe'den 11'in. Batarya ve güncellik olarak eksi konumda ama 11.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s22 bir tık daha bütçeyi aşıyor o yüzden tavsiye etmedim. s22 yada iphone 12 tercih edilebilir s22 tasarımı harika bu arada. Iphone 11 kullanıcısı olarak ben çok memnunum s21 fe ile arasında kalmıştım daha az değer kaybediyor diye 11 sıfır tercih ettim. Kamera 1 tık daha iyiymiş s21 fe'den 11'in. Batarya ve güncellik olarak eksi konumda ama 11.
    Bende iPhone 12 Pro var, ciktigi hafta almistim, kardesimde iPhone 11 var, o da cihaz guncelken alinmisti. Ben 2011'den beri iPhone kullaniyorum, iPhone 4 ile basladim, kac tane iPhone'um oldu artik sayamiyorum, kardesim de 2015'ten beri iPhone 6 kullaniyordu, iPhone 11 ile yenilemis olduk telefonunu. Benim derdim baska, yani konu babam olunca. Babamin su an kullandigi Huawei telefon 2014'ten beri kendisinde, belki de 2013, hatirlamiyorum tam. Kendisi gayet de memnun aslinda telefonundan, ancak cihaz artik eskidi. Ben degistirmek istiyoruma aslinda, babama kalsa bozulana kadar kullanir, cihazin da bozulacagi yok. Neyse. Bu mantikta bir adama iPhone 11 almak cok sacma olacak, cunku kaba bir hesapla iPhone 11'lerin guncelleme alacagi 4 yili falan kaldi. E bizim peder telefonu 8 yil kullaniyor, nasil olacak? iPhone 14 Pro alabilirim babama, onu da pahali diye kullanmayacak, mevcut telefonunu kullanmaya devam edecek. Hayatinda hic iPhone kullanmamis olmasi da cabasi. Alinacak telefonun Turkiye garantili / faturali olmasina da gerek yok, hatta yurtdisindan da telefon alabilirim, baglantilarim var, kendim de gidip geliyorum. Ailedeki butun pasaportlar da musait telefon kaydettirmek icin. Biraz uzun yazdim ama umarim derdimi anlatabilmisimdir.

Sozun ozu, pahali olsa da pahali oldugunu caktirmayacak, guzel fotograf ceken, android bir telefon onerisine ihtiyacim var. Turkiye'den alacagim cihazlar icin de psikolojik sinirim 15 bin Turk Lirasi. Ha, bu sinir telefonuna gore 18'e de cikar 20'ye de
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende iPhone 12 Pro var, ciktigi hafta almistim, kardesimde iPhone 11 var, o da cihaz guncelken alinmisti. Ben 2011'den beri iPhone kullaniyorum, iPhone 4 ile basladim, kac tane iPhone'um oldu artik sayamiyorum, kardesim de 2015'ten beri iPhone 6 kullaniyordu, iPhone 11 ile yenilemis olduk telefonunu. Benim derdim baska, yani konu babam olunca. Babamin su an kullandigi Huawei telefon 2014'ten beri kendisinde, belki de 2013, hatirlamiyorum tam. Kendisi gayet de memnun aslinda telefonundan, ancak cihaz artik eskidi. Ben degistirmek istiyoruma aslinda, babama kalsa bozulana kadar kullanir, cihazin da bozulacagi yok. Neyse. Bu mantikta bir adama iPhone 11 almak cok sacma olacak, cunku kaba bir hesapla iPhone 11'lerin guncelleme alacagi 4 yili falan kaldi. E bizim peder telefonu 8 yil kullaniyor, nasil olacak? iPhone 14 Pro alabilirim babama, onu da pahali diye kullanmayacak, mevcut telefonunu kullanmaya devam edecek. Hayatinda hic iPhone kullanmamis olmasi da cabasi. Alinacak telefonun Turkiye garantili / faturali olmasina da gerek yok, hatta yurtdisindan da telefon alabilirim, baglantilarim var, kendim de gidip geliyorum. Ailedeki butun pasaportlar da musait telefon kaydettirmek icin. Biraz uzun yazdim ama umarim derdimi anlatabilmisimdir.

Sozun ozu, pahali olsa da pahali oldugunu caktirmayacak, guzel fotograf ceken, android bir telefon onerisine ihtiyacim var. Turkiye'den alacagim cihazlar icin de psikolojik sinirim 15 bin Turk Lirasi. Ha, bu sinir telefonuna gore 18'e de cikar 20'ye de
    s22 yada huawei p40 pro en mantıklı seçenekler duruyor isteğinize göre. p40 pro kamerada daha iyi ama cpu gpu bakımında s22 bir tık daha önde.

Just a moment...
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S22 nin foto çekimi güzel fakat şarjını beğenmedim ve çabuk ısınıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onurkk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S22 nin foto çekimi güzel fakat şarjını beğenmedim ve çabuk ısınıyor
    Rica etsem biraz daha detaylandirabilir misiniz? Yani sabah sarjdan alinan cihaz aksami cikartmiyor mu, cikartmiyorsa hangi uygulamalar ne kadar sureyle kullanildiginda ne zaman pil bitiyor? Telefona ne kadar yuklenildiginde cabuk isiniyor? Mesela bendeki iPhone 12 Pro sarjdayken oyun oynamaya kalkarsam isiniyor ancak normal kullanimda, yani internette gezme, instagram, facebook, youtube gibi uygulamalar kullanilirken kesinlikle isinmiyor, sarjda degilken oyun oynadigimda da isindigini fark ettirecek kadar isinmadi simdiye kadar.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rica etsem biraz daha detaylandirabilir misiniz? Yani sabah sarjdan alinan cihaz aksami cikartmiyor mu, cikartmiyorsa hangi uygulamalar ne kadar sureyle kullanildiginda ne zaman pil bitiyor? Telefona ne kadar yuklenildiginde cabuk isiniyor? Mesela bendeki iPhone 12 Pro sarjdayken oyun oynamaya kalkarsam isiniyor ancak normal kullanimda, yani internette gezme, instagram, facebook, youtube gibi uygulamalar kullanilirken kesinlikle isinmiyor, sarjda degilken oyun oynadigimda da isindigini fark ettirecek kadar isinmadi simdiye kadar.
    İnstagram VS takılınca bariz ısınıyor biraz navigasyon VS kullanınca sabah çıkardığım şarj akşam 4-5 gibi %20 %30 seviyelerine düşüyor. Bir de ben yurtdışı Huawei mate20 den sonra kullanmaya başladım Huawei baya hızlı 40 45 dkda şarj oluyor ve gün içinde çok kullanmama rağmen pili gayet yeterli oluyor samsung hızlı şarla 1 saatte şarj oluyor Kullanımı VS güzel ama 3700 amper o telefona yetersiz bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ötv indiriminden bahsediyorlar telefon almayı biraz daha erteleyin isterseniz. Bu aqp oy almak için ötv indirimi erken emeklilik falan getirir seçim uğruna bi araştırın hocam.
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onurkk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnstagram VS takılınca bariz ısınıyor biraz navigasyon VS kullanınca sabah çıkardığım şarj akşam 4-5 gibi %20 %30 seviyelerine düşüyor. Bir de ben yurtdışı Huawei mate20 den sonra kullanmaya başladım Huawei baya hızlı 40 45 dkda şarj oluyor ve gün içinde çok kullanmama rağmen pili gayet yeterli oluyor samsung hızlı şarla 1 saatte şarj oluyor Kullanımı VS güzel ama 3700 amper o telefona yetersiz bence
    isinma olayi kotuymus. Huawei'ye yonelmek istiyorum ancak cihazlar eski. Yani P40 2 yil once tanitilmis. Guncel Huawei'ler de iPhone fiyatina cikiyor. Kafam tam da bu noktada corba oluyor :/

Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ötv indiriminden bahsediyorlar telefon almayı biraz daha erteleyin isterseniz. Bu aqp oy almak için ötv indirimi erken emeklilik falan getirir seçim uğruna bi araştırın hocam.
    biraz daha bekleyelim madem. OTV indirimi cokca dillendirilmeye baslandi, tam bi kokusu ciksin oyle karar vereyim. Tesekkur ederim
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi 12T aldim. Dusunen varsa Vatan'da lansmana ozel saat hediyesi var, fiba'dan kredi ile alirsaniz faizsiz 3 taksitli kredi ile alabiliyorsunuz. Cihaz Turkiye'de satisa sunulduktan 3 gun sonra almis oldum, sanirim daha guncel telefon bulamazdim antutu benchmark testlerindeki skoru beni cezbetti, almadan once kamerasini da bizikladim. Iyi mi cekiyor kotu mu cekiyor bilemiyorum ancak cektigi her kareyi kendi ekraninda sahane satiyor. Sozun ozu istedigim butun kriterleri sagliyordu, aldim, konuyu da kapatmis oldum
    öyle işte.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler