User Tag List

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
128 sonuçtan 115 ile 128 arası

Konu: Bazen karadüzen bir araç alasım geliyor

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VETTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufak bir düzeltme.
    Araç Renault 12 GTS o yıllar için en dolusudur.Renkli cam ön iki cam otomatik ve bu araç orjinal klimalı.
    Toros 1990 dan sonra üretilen plastik tamponlular
    LPG takılmasa iyiymiş.
    çok da enterese etmedi halen

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Havalar tam soğumadı buralarda sağa sola motorla gidiliyor. Hafta sonları arabayı yıkayıp tur atıyorum,son zamanlarda her yer boş keyfi gezen yok denecek kadar azaldı olanlarda gençler kanları kaynıyanlar. Yani öyle benim tarzda dolaşan kalmamış haliyle bizimde hevesimiz kırılıyor erkenden otoparka çekip arabaya dönüp bakmadan evin yolunu tutuyorum. Eskide olsa,kara düzende olsa tadı tuzu kalmadı. Başka hobi edineyim diyorum onuda beceremiyoruz. Arabaya değişik birşey yapayım dedim f30 direksiyonu aldım oem tuşlu falan üzerindeki ofsetli omp yi söküp onu takayım dedim şöyle tuşlarıda aktif yapayım akşamlarıda tuşların ışıkları yansın dedim direksiyonu aldım daha doğrusu arkadaş hediye etti kendisi M direksiyon takınca boşa çıkmıştı inanın evde 2 haftadır duruyor daha elimi vurmadım...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havalar tam soğumadı buralarda sağa sola motorla gidiliyor. Hafta sonları arabayı yıkayıp tur atıyorum,son zamanlarda her yer boş keyfi gezen yok denecek kadar azaldı olanlarda gençler kanları kaynıyanlar. Yani öyle benim tarzda dolaşan kalmamış haliyle bizimde hevesimiz kırılıyor erkenden otoparka çekip arabaya dönüp bakmadan evin yolunu tutuyorum. Eskide olsa,kara düzende olsa tadı tuzu kalmadı. Başka hobi edineyim diyorum onuda beceremiyoruz. Arabaya değişik birşey yapayım dedim f30 direksiyonu aldım oem tuşlu falan üzerindeki ofsetli omp yi söküp onu takayım dedim şöyle tuşlarıda aktif yapayım akşamlarıda tuşların ışıkları yansın dedim direksiyonu aldım daha doğrusu arkadaş hediye etti kendisi M direksiyon takınca boşa çıkmıştı inanın evde 2 haftadır duruyor daha elimi vurmadım...
    Bende ducato var yüksek tavan 17m3 karavan için aldım kesip alko yapıcaktım fiyatlar uçunca içini çeviriyim dedim boş ver alkoyu dizel fiyatları uçunca çekme yapıyım kendime diyorum ducatoyu da satıyım .. ben artık bunlara sardım valla araba işi zevksiz keyifsiz bende uğraşmaya gelemiyorum ayaklarım artık geri geri gidiyor sanayi ye giderken ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ducato var yüksek tavan 17m3 karavan için aldım kesip alko yapıcaktım fiyatlar uçunca içini çeviriyim dedim boş ver alkoyu dizel fiyatları uçunca çekme yapıyım kendime diyorum ducatoyu da satıyım .. ben artık bunlara sardım valla araba işi zevksiz keyifsiz bende uğraşmaya gelemiyorum ayaklarım artık geri geri gidiyor sanayi ye giderken ..
    reçeteyi veriyorum .. "custombike"
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla aynı evreleri bende yaşadım son 6 ayda karavan için mazotlu değilde 97 transitler var kurumdan çıkma tanus motorlu lpg li hemde uzun şase 3 ay önce 65 bine kaçırdım arabayı satamadım kaçırdım sonra ondanda hevesim kaçtı dedim jiplere bakayım yine benzin lpgli onlarda inat etmiş satılmayan arabaları takas yapmıyorlar... mal gibi kaldık ne yapacağımızı şaşırdık valla...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı bakıma bıraktım ikame araç ae101 corolla verdiler. Koltuk konforu oturuş pozisyonu vitesi direksiyonu o kadar mı güzel olur bir aracın. Ne varsa eskilerde var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla aynı evreleri bende yaşadım son 6 ayda karavan için mazotlu değilde 97 transitler var kurumdan çıkma tanus motorlu lpg li hemde uzun şase 3 ay önce 65 bine kaçırdım arabayı satamadım kaçırdım sonra ondanda hevesim kaçtı dedim jiplere bakayım yine benzin lpgli onlarda inat etmiş satılmayan arabaları takas yapmıyorlar... mal gibi kaldık ne yapacağımızı şaşırdık valla...
    Bana az yakıcak minübüs lazım karavana çevirmelik te bu dizel fuarlarına güvenemiyorum 24 oluyor bir 28 oluyor tekrar çekiyorlar 24 yarın 30 olsa şaşırmam ama 30 liralık yakıtla gezilmez ben o benzin+lpg minübüs çok düşündüm de yoktur diye bakmadım olanda çok eskidir çok fazla yakar dedim .. o yüzden çekmeye döndüm ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana az yakıcak minübüs lazım karavana çevirmelik te bu dizel fuarlarına güvenemiyorum 24 oluyor bir 28 oluyor tekrar çekiyorlar 24 yarın 30 olsa şaşırmam ama 30 liralık yakıtla gezilmez ben o benzin+lpg minübüs çok düşündüm de yoktur diye bakmadım olanda çok eskidir çok fazla yakar dedim .. o yüzden çekmeye döndüm ..
    Benim baktığım araç ambulans çıkmasıydı 164 bin km de idi bildiğimiz 2.0 tanus motorlu olanı bide bunlara sıralı lpg takılıyor karbüratör için olandan tam tr şartları karavan için birebir

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hyundai h100 al
    turbosuz dizel
    ne koysan yakar
    biraz suriyeli gibi gezersin belki ama ona bişey diyemem tabii

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aslında tam ek4 vti ya da 306 gti almalik zaman bu. az elektronik, bol mekanik, keyif desen var, sekil desen var. filtre egzoz headers yap devam et

crazy_orcun001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu pederin ya da abimin arabasına her bindiğimde hissediyorum.Bir far olmuş 5-10bin tamponu 5 bin diye hesap ediyorum.Sonra usul usul eski arabama biniyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Araba devri yani bizim zamanımızdaki o uğraşma işleri bitti zaten bunu sanayidede görebiliyorsun .. millet bakım tamirat dışında hiç bir ek işe girmiyor .. bundan sonrası büyük ihtimal 10-20 seneye kalmaz otonom zorunlu olur artık insanın da sürmesi yasaklanır bence ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şehir içi Suzuki swift 2001 modele biniyorum. Klima ve teyp dışında elektronik hiçbir şey yok. Güçsüz olsa da kullanırken zevk alıyorum. 22 yıllık arabada tek sorun gergi bilyeleri arada ötüyor

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MetalliHead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şehir içi Suzuki swift 2001 modele biniyorum. Klima ve teyp dışında elektronik hiçbir şey yok. Güçsüz olsa da kullanırken zevk alıyorum. 22 yıllık arabada tek sorun gergi bilyeleri arada ötüyor
    bağımsız arka düzen.temizi çok mantıklı bencede.

4 senedir,yarı otm C1 biniyorum.aileden oldu artık ) hiç satasım yok
    abs-2airbag-klima

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler