User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Trendyol yemek ve go kurye rezaleti

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yemek sektörü resmen tıkanmış durumda. siz pakette sorun yaşıyorsunuz ben direk restoranda sorun yaşıyorum paketler yüzünden. sipariş veriyorum masada oturuyorum bekliyoruz paketler yola çıksın sonra bana yemek versin diye. eskiden fast food çok yerdim ama artık lokanta müdavimi oldum. gidiyorum oturuyorum yemeğim tabağa koyulup geliyor yiyorum kalkıyorum tertemiz. hele istanbula ne zaman gelsem balkan lokantasında kesin 1-2 öğün yemek yerim.
    turbocuk istiyoruz

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istediğiniz şekilde çok büyük yatırımlar yaparak programlar yapsanız dahi insan faktörü arada olduğu sürece eksik gelmesi yanlış gelmesi unutulması durumları her zaman yaşanıyor.

bu sene istanbul izmir otobanında dinlenme tesisinde durduk hanımla çok açıktık sırada bekledik sipariş alıcak arkadaşa dedik biz çok açıktık hemen bize ne verebilirsiniz köfte pilav menümüz var hemen hazır olur dedi tamam o zaman ondan verin dedik oturduk bekliyoruz 20 dakika geçti sipariş bi geldi çöp şiş

ya dedik biz köfte pilav bekliyoruz bu nerden çıktı bide idda ediyor çöp şiş istediniz diye dedim dalgamı geçiyorsunuz elinde telefon ağzında sakız sipariş aldın kendin söyledin köfte pilav hazır olur diye.neyse sonra onuda bi 20 dakika bekledik toplam 40 dakika sonra yemeğimiz geldi.

adama sipariş veriyorsun hamburger kola patates diyorsun sipariş sistemden çıkıyor eline fiş veriyorsun bakıyor paketleme yaparken koymuyor niye umrunda değil takip etmiyor.
    Seat IBIZA FR

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tüylerim diken diken oldu konu başlığını görünce. Sövmekten günahkar, sinirden saçlarım döküldü o derece. Ne zaman sipariş versem özellikle aksam saatlerinde hepmi bir problem olur. Sipariş veriyorsun bir buçuk saat geliyor eksik yada soğuk. Yaptırım desen zaten yok. Sipariş vermiyorum. Fastfood da yemiyorum gidiyorum mis gibi lokantada yemek yiyiyorum. Bak yine sinir oldum.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler