User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: Son 5 gündür yaşadığım enterasan olay

Oznc35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0850'li numaralar için benim taktiğim, aradığı firma örneğin türk telekom kampanya biriminden arıyorum vs. dediyse önce dinliyorum bütün kampanyayı daha sonra ben Türk telekomda bölge müdürü(yöneticisi) vs. yim bizim böyle bi kampanyamız yok siz hangi bayiden arıyosunuz bana bayi isminizi verin bi araştıracağım derken telefonu yüzüme kapatıp bir daha aramıyorlar %100 çalışıyor

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabahtan beri dördüncü arama. 9.38, 11.21, 12.33, 13,52. Üç tanesi 850'li numara, biri 212'li numara. Açıyorum 5 saniye sonra başlıyor "İnternet taahhüttünüz.........."

İş arama sürecindeyim, her telefona bakıyorum ve sinirim bozuluyor
    bunun mutlaka bi yolu olmalı ya büyük sıkıntı bu olay aynı şeyi bende yaşıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşım paylaşmış:

Vodafone;
    30 kasım 2021 de yeni Vodafone pakedine geçiş yapmıştım (1+1 yıl taahhütlü)
    16 eylül 2022den sonra vodafone beni düzenli olarak aramaya başladı; kampanya sürenizin bitmesine çok az kaldı (2.5 ay kalmış ilk
    yılın bitmesine) ve bitince artık taahhütünüz geçerli olmayacağı için size uygun paket belirledik hemen geçişinizi yapalım minvalinde.
    pakedimin aylık ücreti 79 tl idi ( 2000 dk konuşma - 18 GB internet) önerdikleri ise 174 tl (2500 dk konuşma - 20 gb internet) ve geçebileceğim
    en ucuz ve tek paketin bu olduğunu söylüyorlardı; ki "Vodafone Yanımda" uygulamasından da aynı şekilde görünüyordu.
    Ben de haliyle taahhütümün 1. yılında olduğumu ve 2.yıla geçtiğimde faturamın ne olacağını sordum onu göremiyoruz dediler.
    Ben vodafone'u aradım onlar da aynı cevabı verdi ve göremediklerini söylediler. Sözleşmeme hiç bir şekilde ulaşamadım.
    Bu 2.5 ayda toplam 36 kez vodafone tarafından arandım gece gündüz alakasız saatlerde de aradıkları için engellemek zorunda kaldım.
    1 aralık itibarı ile sözleşmemin 2. senesine geçtim aynı koşullarda ( 2000 dk konuşma -18 GB internet) 81 tl olarak devam ediyor.
    Şimdi de anneme aynı baskıyı yapmaya başladılar. Bu gün 6 kez aramışlar.
    Bu durumu adlandıramadım, ancak bana ciddi bir sahtekarlık gibi geliyor, üstelik de arayan direkt olarak Vodafone'un kendisi; yan kuruluşu da değil.
    Sanırım BTK ile bağlantıya geçmek için uygun bir durum...
    Okumadan imzalamam.....

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım paylaşmış:

Vodafone;
    16 eylül 2022den sonra vodafone beni düzenli olarak aramaya başladı; kampanya sürenizin bitmesine çok az kaldı (2.5 ay kalmış ilk
    yılın bitmesine) ve bitince artık taahhütünüz geçerli olmayacağı için size uygun paket belirledik hemen geçişinizi yapalım minvalinde.
    pakedimin aylık ücreti 79 tl idi ( 2000 dk konuşma - 18 GB internet) önerdikleri ise 174 tl (2500 dk konuşma - 20 gb internet) ve geçebileceğim
    en ucuz ve tek paketin bu olduğunu söylüyorlardı; ki "Vodafone Yanımda" uygulamasından da aynı şekilde görünüyordu.
    Ben de haliyle taahhütümün 1. yılında olduğumu ve 2.yıla geçtiğimde faturamın ne olacağını sordum onu göremiyoruz dediler.
    Ben vodafone'u aradım onlar da aynı cevabı verdi ve göremediklerini söylediler. Sözleşmeme hiç bir şekilde ulaşamadım.
    Bu 2.5 ayda toplam 36 kez vodafone tarafından arandım gece gündüz alakasız saatlerde de aradıkları için engellemek zorunda kaldım.
    1 aralık itibarı ile sözleşmemin 2. senesine geçtim aynı koşullarda ( 2000 dk konuşma -18 GB internet) 81 tl olarak devam ediyor.
    Bu durumu adlandıramadım, ancak bana ciddi bir sahtekarlık gibi geliyor, üstelik de arayan direkt olarak Vodafone'un kendisi; yan kuruluşu da değil.
    Tam olarak öyle zaten. TT Mobil ' de aynısını yapıyor. 6 ay sonra bitecek taaahhütnamem için şimdiden yeni paket önerisi ile geçiş sağlayalım diyor. Kalan 6 ayı yakma peşindeler çünkü önerdikleri paket ile şuan ödediğim fatura arasında net 3 katı fark var. Birde yılbaşından sonra çok zam gelir aradaki fark 4-5 katta olabilir diye sağolsunlar bilgi veriyorlar utanmadan Başka operatöre geçerim deyince ozaman böyle kalın, 6 ay sonra tekrar görüşürüz deyip kapatıyorlar. Fakat mütemadiyen ayda 4 ila 5 kez arıyorlar aynı konu için.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunun mutlaka bi yolu olmalı ya büyük sıkıntı bu olay aynı şeyi bende yaşıyorum
    Bugün rekor kırdık. Bu kadar çok arandığımı hatırlamıyorum. Akşama kadar aradılar internet için.

Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım paylaşmış:

Vodafone;
    Vodafone'da 2021 temmuz ayında başlayan 12ay+12ay şeklinde taahhüttüm vardı. İlk 12 ay 89TL ikinci ay 99TL. 25+5 gb 3000 dk sınırsız sosyal ve iletişim paketi.

Mayıs ayından temmuzda tarifem yenilenip ikinci 12 ay dönemine geçene kadar Vodafone kampanya birimi tarafından aradım. Her seferinde arayıp temmuzda sözleşme bitiyor diyor ve kullandığımdan çok daha düşük saçma bir tarife öneriyor 1.5 katı fiyata. Diyorum 12 ay + 12 ay benim tarifem. ikinci 12 ay 99 lira olacak buna niye geçeyim. İtiraz edip kavga etme moduna geçiyorlar. Öyle bir şey yok 199 lira olacak kullandığın paket diye.

En son sinirlendim kavga etmeye başladık. Kapat dedim seni şikayet edeceğim. Aradım müşteri hizmetlerini. Dedim bunlar bana yanlış bilgi veriyor. Dolandırmaya çalışıyor. Evet sizin dediğiniz gibi dedi. ilk 12 ay 89 lira ikinci 12 ay işlem yapmazsanız 99 lira. Dedim not alın bir daha aranmak istemiyorum. Tamam dedi, talep girdi kapattık telefonu.

Bir kaç günde bir aranmaya devam ettim. Meşgule atıyorum, açana kadar arıyor adamlar. Açıyorum beni aramayın diyorum. Adamlar başlıyor, süresi bitiyor 199 olacak, 249 olacak diyorum yanlış bilgi verip dolandırmaya çalışıyorsunuz aramayın bir daha diye. Her seferinde kavga ediyoruz.

Allahtan ikinci 12 aya geçtik rahatım. Mayıstan sonra yine aramaya başlarlar saçma sapan öneriler için.

Btk talebiniz alındı diyip bakmıyor bile şikayetlere. Sms mevzuunda yapanı asacağız keseceğiz dediler, koca koca firmalardan mahalledeki bakkala kadar herkes spam sms göndermeye devam etti. Hangi şikayet sonuca kavuştu? Kayıtlar olduğu gibi duruyor. Değerlendirmede 3 yıldır

Bizim gibi enayiler sms ve e-posta iletişim onayı diye sistem kurmaya çalıştı anca. Herkes işine baktı, yaptı spam gönderileri. Ticari kar elde ettiler. 1 liralık ceza yiyen olmadı
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Number Shield

iOS & Android kullanan genclik,
    Number Shield (Kinnaman Software) diye bir app var, yukleyiniz (fiyati $1).
    hikmeti numara serilerini bloklamasi. 850, 212 900 falan, komple ucurabilirsiniz.
    uzun suredir kullaniyorum, oncesinde habire araniyordum ...
    simdi huzur icindeyiz.

emrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabahtan beri dördüncü arama. 9.38, 11.21, 12.33, 13,52. Üç tanesi 850'li numara, biri 212'li numara. Açıyorum 5 saniye sonra başlıyor "İnternet taahhüttünüz.........."

İş arama sürecindeyim, her telefona bakıyorum ve sinirim bozuluyor
    Onların ben taaaaa …… sabahın 5inde aradılar internet tahattüdünüz diye başlıyor engellemekten bıktım yaww

rcpyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi googleda aratınca her hangi bir şey çıkmıyor.

Dün google ads'i kapattım.Dün arayan olmadı.Sanırım ads yüzündendi gerçekten.Bakalım takipteyim
    benzer durumu bir arkadasım yasadı google arama reklamlarını once ücretsiz olarak yapıp sonrasında arayıp ücret istiyor istemedıgını belirtiyor arkadas arayan kişi ile ufak bir tartışma yaşıyor. sonrasında 10-15 gün geceleri nöbetçi eczane dıye gündüz başka şeyler adına sürekli aradılar. bir süre sonra durdu aramalar
    Instagram: rcpyldz34 - otomobilya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı phantom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iOS & Android kullanan genclik,
    Number Shield (Kinnaman Software) diye bir app var, yukleyiniz (fiyati $1).
    hikmeti numara serilerini bloklamasi. 850, 212 900 falan, komple ucurabilirsiniz.
    uzun suredir kullaniyorum, oncesinde habire araniyordum ...
    simdi huzur icindeyiz.
    Android Google dialer da spam block otomatik olarak geliyor. Aktif etmeniz yeterli ücreti de yok.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler