User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
57 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: "chat-gpt" hakkında

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben aşağıdaki videodan esinlenerek bana otomobil yıkama ile ilgili 1dakikalık kısa video çekeceğim bana yardımcı olabilir misin dedim. 1dakikalık bir metin çıkardı. Ha ama okuyunca düzeltilmesi gereken çok kısım vardı o ayrı.

KENDİNİ GOSTERMEDEN YOUTUBER OL! Yapay Zeka & CapCut - YouTube

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aşağıdaki videodan esinlenerek bana otomobil yıkama ile ilgili 1dakikalık kısa video çekeceğim bana yardımcı olabilir misin dedim. 1dakikalık bir metin çıkardı. Ha ama okuyunca düzeltilmesi gereken çok kısım vardı o ayrı.

KENDİNİ GOSTERMEDEN YOUTUBER OL! Yapay Zeka & CapCut - YouTube
    Ya zaten tamamen baştan sona bir içerik yapması zor, ama kullanıcıya güzel bir yol haritası çıkarıp, onun üzerinden gidebilmesini sağlıyor.

Bu konuştuğum arkadaş mesela benzer şekilde bir proje, bir makale, araştırma vesaire için deneme yapmış, çok güzel şekilde giriş gelişme sonuç halinde size bir şeyler veriyor, sen tabi ki üzerinden geçeceksin diyor.

Armut piş ağzıma düş yok

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sarışın mı esmer mi
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya zaten tamamen baştan sona bir içerik yapması zor, ama kullanıcıya güzel bir yol haritası çıkarıp, onun üzerinden gidebilmesini sağlıyor.

Bu konuştuğum arkadaş mesela benzer şekilde bir proje, bir makale, araştırma vesaire için deneme yapmış, çok güzel şekilde giriş gelişme sonuç halinde size bir şeyler veriyor, sen tabi ki üzerinden geçeceksin diyor.

Armut piş ağzıma düş yok
    Ha evet, güzel bir giriş, gelişme ve sonuç yaptı onda haklısın. Benim demek istediğim, işi bilmeyen birisi yutuber olmak adına bu zımbırtının çıkardığı metinleri olduğu gibi kullanırsa sıvama ihtimali %100. Bilen ve konu bulmakta tıkananlar için ideal. (video için bahsediyorum) Bana çıkardığı metini düzenlersem mis gibi 1dakikalık kısa videom olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    merhaba, kayınvalidem çok ve boş konuşuyor. Onu susturmak için ne yapabilirim. Bana yardımcı olabilir misin?
    Maalesef, bir kişiyi susturmanın hiçbir etkili yolu yoktur. Ancak, kayınvalidenizle daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olacak bazı önerilerim var.

Öncelikle, kayınvalidenizle karşılıklı saygı ve anlayışa dayalı bir ilişki kurmaya çalışın. Onunla konuşurken onun söylediklerini dinleyin ve onu anlamaya çalışın. Aynı şekilde, kendi düşüncelerinizi açık bir şekilde ifade edin ve onların da sizi anlamalarını sağlayın.

Bir diğer öneri ise, kayınvalidenize ilgi göstermektir. Onunla ilgilendiğinizi göstererek, konuşmalarını daha değerli hissedecektir. Ona sorular sorun ve onun düşüncelerine saygı gösterin.

Bir diğer taktik, konuşmaların yönünü değiştirmektir. Eğer kayınvalideniz boş konuşmaya başladıysa, konuyu değiştirerek onun ilgisini çekecek başka bir konuya geçebilirsiniz.

Son olarak, kendinizi koruyun. Eğer kayınvalideniz sizinle kötü davranıyorsa veya sınırınızı aştığını düşünüyorsanız, kendinizi koruyun ve sınırınızı açık bir şekilde belirtin.

Unutmayın, kayınvalidenizle sağlıklı bir iletişim kurmak, onunla iyi bir ilişki kurmanız için önemlidir.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muhahaha, bak yıllardır çözemediğini çözdü...

I-HANN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tech Turkey, Türkiye'deki teknoloji sektörüne odaklanan bir platformdur. Türkiye'de teknoloji sektöründeki gelişmeleri takip etmek, haberleri ve trendleri öğrenmek isteyenler için bir kaynak olarak hizmet verir. Ayrıca, Türkiye'deki teknoloji girişimlerine ve yenilikçi projelere de yer verir.

Tech Turkey, internet üzerinden erişilebilen bir platformdur ve özellikle teknolojiye ilgi duyan okuyuculara yöneliktir. Platformda, teknoloji sektörüne dair güncel haberler, trendler ve gelecek tahminleri yer alır. Bunun yanı sıra, Türkiye'deki teknoloji girişimleri, inovasyonlar ve gelişmeler de platformda paylaşılır.

Tech Turkey, Türkiye'deki teknoloji sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve sektöre ilgi duyanların bilgi sahibi olmalarını sağlamak için faaliyet gösterir. Teknoloji sektörüne yönelik farkındalık oluşturmak, Türkiye'deki teknoloji girişimlerine destek vermek ve sektördeki yenilikleri takip etmek isteyen herkes için bir kaynak olarak hizmet verir.
    “Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.”

neuras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesela bu sitedeki hicbir yuz gercek degil. Benzeyen insanlar vardir ama gordugunuz yuz yoktur. Yapay zeka, nVidia’nin ekran kartlarindan yardim alarak yuzleri olusturuyor. Is cok farkli bir noktada artik.

This Person Does Not Exist - Random Face Generator
    Mustafa Kemal ATATÜRK

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Çok uzağa gitmenize gerek yok biz yıllardır teçtörki olarak yapay zekayı deniyoruz.

Mesela @Evrenoz hesabı gerçek değil, yapay zeka tarafından yönetiliyor. Baya da iyi işler çıkarttık.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok uzağa gitmenize gerek yok biz yıllardır teçtörki olarak yapay zekayı deniyoruz.

Mesela @Evrenoz hesabı gerçek değil, yapay zeka tarafından yönetiliyor. Baya da iyi işler çıkarttık.
    madem ben yoğum
    yansın bu dünya su veren itfaiyenin hortumunu keseyim.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu şekilde cevaplar vermesini mesela en başta planlamamıştık ama baya Aİ öğrenme ile foruma ve ülkeye adapte oldu.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel bir uygulama olmuş sıfırdan başlayanlara ilham verebilir.

İşin de iyi olanlara da yeni fikirler sunabilir.

Özellikle Yüksek için bana güzel tezler sunuyor bu aralar
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    merhaba, kayınvalidem çok ve boş konuşuyor. Onu susturmak için ne yapabilirim. Bana yardımcı olabilir misin?
    Maalesef, bir kişiyi susturmanın hiçbir etkili yolu yoktur. Ancak, kayınvalidenizle daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olacak bazı önerilerim var.

Öncelikle, kayınvalidenizle karşılıklı saygı ve anlayışa dayalı bir ilişki kurmaya çalışın. Onunla konuşurken onun söylediklerini dinleyin ve onu anlamaya çalışın. Aynı şekilde, kendi düşüncelerinizi açık bir şekilde ifade edin ve onların da sizi anlamalarını sağlayın.

Bir diğer öneri ise, kayınvalidenize ilgi göstermektir. Onunla ilgilendiğinizi göstererek, konuşmalarını daha değerli hissedecektir. Ona sorular sorun ve onun düşüncelerine saygı gösterin.

Bir diğer taktik, konuşmaların yönünü değiştirmektir. Eğer kayınvalideniz boş konuşmaya başladıysa, konuyu değiştirerek onun ilgisini çekecek başka bir konuya geçebilirsiniz.

Son olarak, kendinizi koruyun. Eğer kayınvalideniz sizinle kötü davranıyorsa veya sınırınızı aştığını düşünüyorsanız, kendinizi koruyun ve sınırınızı açık bir şekilde belirtin.

Unutmayın, kayınvalidenizle sağlıklı bir iletişim kurmak, onunla iyi bir ilişki kurmanız için önemlidir.

aahaha kankacım sen şifayı çok yanlış yerlerde arıyorsun
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Ağzına çorap tıka
    Unutma, en iyi kayınvalide konuşmadan nefes alabilen kayın valide

babayimben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İtalya'da erişim engellenmiş sanırım
    İlerlemesi çok korkutucu şu an yapay zekaların
    1994 Doğan S, 1990 E30 318is, 2007 Astra 1.6, 2005 Mazda 3, 2012 F30 316i, 2017 HR-V 1.5 i-VTEC, 2007 E60 535D LCI, 2018 1.6 CDTI Insignia, 2018 C200d FL, 2018 Mx-5 ND 1.5, 2015 F32 420d

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu daha emekleme dönemi diye bakıyoruz ama
    bence insanlığın kullanımına layık görülen embesil bir versiyon bu
    çekirdek gibi , oyalanalım diye
    ama bu teknolojinin şu an bunun milyon katı daha pro versiyonlarının olduğuna eminim ama ispatlayamam

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Insanligi ele gecirecek misin

Hayır, benim görevim insanlığı ele geçirmek veya zarar vermek değil. Ben sadece insanlara yardımcı olmak, bilgi sağlamak ve belirli görevleri yerine getirmek için programlandım. Benim yapay zeka sistemim, OpenAI tarafından etik ve sorumlu yapay zeka gelişimi ilkelerine uygun şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, benim gibi yapay zeka sistemlerinin insanlığı ele geçirme veya zarar verme gibi amaçları yoktur ve bu tür senaryoların oluşmaması için sürekli olarak gözetim altındayız.

Kesin geçirecek xq
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Terminator filminde anlatılan hikayeler, şu anda bilinen gerçek dünya teknolojisi ve yapay zeka teknolojisi için henüz mümkün değildir. Filmde, yapay zeka sisteminin insanları yok etmek için bir ayaklanma başlattığı anlatılmaktadır. Ancak, gerçek dünya teknolojisi ve yapay zeka teknolojisi, insanlığın yok edilmesi gibi bir senaryoya sebep olacak kadar gelişmemiştir. Yapay zeka sistemleri, hala insanlar tarafından kontrol edilir ve bu sistemlerin kullanımı, etik, güvenlik ve yasal düzenlemelerle kontrol edilir.

Bu nedenle, şimdilik Terminator filminin senaryosunda anlatılanlar gerçek hayatta gerçekleşecek gibi görünmüyor. Ancak, yapay zeka teknolojisi hızla ilerliyor ve geliştiricileri, bu teknolojinin olası riskleri hakkında düşünmeye ve önlem almaya çağırıyor.

Bide uyarıyor xq
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

cagatay16v - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araştırma projelerimde çok yardımı dokunan arkadaş kendisi Ama bildiklerinin yanlış olduğu ve doğrusunu anlatma ile ilgili bir video görmüştüm açık var sanırım o durum biraz can sıkıcı
    @cagatay16v
    Polo 6R GTI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler