User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
68 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Güncel Telefon alımı hk. Max 12.000 TL kadar önerileriniz nelerdir?

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı speed_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi serisinden S20 Fe fiyatı donanıma göre hangisi bir iki tık üstün olabilir bilgisi olan varmı? ��
    Xiaomi mi 10, duz mi10 ama, edge ekrani var hatuna aldik cok memnun. Kamerasi ciddi iyi. daha ustu istersen islemci olarak daha ustun mi11 var. Ama mi10 kayit sorunu yoktu, mi11 lerde vardi biz alirken. O yuzden hic mi11 dusunmedik.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk buna baktım. A73 bir tık iyi dediler. Sonra s20 fe alın en iyisi o dediler. Ondan konu açayım dedim
    3ünün karşılaştırması ;

Compare Samsung Galaxy S20 FE 5G vs. Samsung Galaxy A73 5G vs. Samsung Galaxy A53 5G - GSMArena.com

uzun süre kullanırım diyorsan en yeniyi seçmek mantıklı
    médiocrité partout

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi mi 10, duz mi10 ama, edge ekrani var hatuna aldik cok memnun. Kamerasi ciddi iyi. daha ustu istersen islemci olarak daha ustun mi11 var. Ama mi10 kayit sorunu yoktu, mi11 lerde vardi biz alirken. O yuzden hic mi11 dusunmedik.
    tşk ederım incelerim.
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3ünün karşılaştırması ;

Compare Samsung Galaxy S20 FE 5G vs. Samsung Galaxy A73 5G vs. Samsung Galaxy A53 5G - GSMArena.com

uzun süre kullanırım diyorsan en yeniyi seçmek mantıklı
    Sürüm olarak herhalde 2022 de çıkanlar daha çok sürüm alırlar gibi geliyor bana
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sürüm olarak herhalde 2022 de çıkanlar daha çok sürüm alırlar gibi geliyor bana
    tabiki , s20fe tamam specleri iyi alet ama eski ,çıkış tarihi 2021... zaten 2 yılı doldurdu.
    birde FE (fun edition) serileri her zaman S sınıfının en dandiğidir.

S sınıfının en dandiğindense A sınıfının en kralı en yenisi daha akla yatkın
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tşkler.

A serisinde A73 5G en üst sanırım işlemciden dolayı gördüğüm kadarıyla çoğu hepsi aynı özellikte A53 e göre

S20FE kullanan varmı?
    doğuştan araba manyağı

viper22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    xiaomi Note serisi snapdragon işlemcili şiddetle tavsiye olunur.
    Corsa D Tuned By viper22
    Opel Astra/Corsa/Meriva 1.3 dizele yazılım için dm atabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı viper22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xiaomi Note serisi snapdragon işlemcili şiddetle tavsiye olunur.
    Tşk ederim. İnceleyeceğim.
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aramaya devam.
    doğuştan araba manyağı

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mayısta 12 ye aldığım tel 25 olmuş. Böyle ekonominin dişlisini seveyim. Diyeceklerim bu kadar.
    Instagram: mutusgarage

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mayısta 12 ye aldığım tel 25 olmuş. Böyle ekonominin dişlisini seveyim. Diyeceklerim bu kadar.

O zaman euro 16.90 dolar 16 imiş. Kur %20 25 artarken, telefonun fiyatı %100den fazla artmış. Bu olay artık fazlasıyla insan silkmeye girdi. Hadi buna %10 15 de firmaların artan maliyetini girelim. Kalan %60 lar 70 ler hey yavrum hey....
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefon neydi
    doğuştan araba manyağı

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabiki , s20fe tamam specleri iyi alet ama eski ,çıkış tarihi 2021... zaten 2 yılı doldurdu.
    birde FE (fun edition) serileri her zaman S sınıfının en dandiğidir.

S sınıfının en dandiğindense A sınıfının en kralı en yenisi daha akla yatkın
    Akla yatkın olan fikre ben de katılıyorum. FE serileri kötü cihaz değildir fakat güncel olanı almak veya sınıfının en iyisini almak daha mantıklı.
    Note 7 FE kullanmıştım. Şimdi annem kullanıyor. Yıllardır tık demedi cihaz. Güncelleme alması açısından yeni bir cihaz almak daha mantıklı.

Bu arada ben xiaomi mi note 10 kullanıyorum. Bazen kamerasında netlik sorunu haricinde memnunum. Eşime de red mi note 9s almıştık. Ondan da memnunuz. Keşke zamanında o kadar para vermeseydim dedim.
    Yani xiaomi tarafına da yönelebilirsiniz. Güzel cihazlardır. Uzun zamandır takip etmiyorum gerçi ama. O fiyat bandında güzel telefonlar vardır mutlaka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akla yatkın olan fikre ben de katılıyorum. FE serileri kötü cihaz değildir fakat güncel olanı almak veya sınıfının en iyisini almak daha mantıklı.
    Note 7 FE kullanmıştım. Şimdi annem kullanıyor. Yıllardır tık demedi cihaz. Güncelleme alması açısından yeni bir cihaz almak daha mantıklı.

Bu arada ben xiaomi mi note 10 kullanıyorum. Bazen kamerasında netlik sorunu haricinde memnunum. Eşime de red mi note 9s almıştık. Ondan da memnunuz. Keşke zamanında o kadar para vermeseydim dedim.
    Yani xiaomi tarafına da yönelebilirsiniz. Güzel cihazlardır. Uzun zamandır takip etmiyorum gerçi ama. O fiyat bandında güzel telefonlar vardır mutlaka.
    Fe'ler ( yanlış yazmışım bu arada FAN edition olucak ) S serilerinin yada note serilerinin en dandiği..
    yoksa kötü değiller sadece bulundukları sınıfın en basic'i , haliyle en ucuzu en kolay ulaşılabiliri...

xiomi bende çok niyetlendim , ama izlediğim videolara hala kullanıcı arayüzlerinde hep bir eksik bir falso var.
    iosda böyle durum yok , android'dede UI (user interface) olayı bence tek yapabilen samsung...
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A serisimi üstün M serisi mi?
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A serisimi üstün M serisi mi?
    m'da su toz dayanıklık yok A da ip67 var. sıra şu ;

M<A<S
    médiocrité partout

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkinci el düşünülürse belki iPhone 10-11 falan olabilir. Sıfır olacaksa Samsung Galaxy Note 10 Lite diyebilirim ama sıfır bulunabilir mi artık bilemedim, veya fiyatı ne olmuştur emin değilim

A5x ve A7x serileri gayet alınır kullanılır modda. Geçenlerde bir arkadaşım oğluna A5x serilerinden birini almıştı sanırım, kocaman ekranlı, gayet akıcı, güzel de pili olan bi aletti. Elimdeki eski iPhone'dan güzel çalışıyor diyordu.

Xiaomi diyebilirdim ama elimdeki Mix3'ü adamlar "yürüyen çöp" haline getirdiklerinden beridir şayomiye gıcığım. Samsung bunu çok yapardı ama en azından şimdi yazılım, yeni android sözü vesaire desteği vererek geçiyor bunu. Herifler SD800 bilmemkaç işlemcili aleti bir türlü adam gibi güncelleme vermeyip problemli bıraktılar, ardından yeni çıkardıkları "orta segment" telefonları sattıracaz diye yeni android sürümlerini falan verdiler, bizim teli yalnız bırakıp. E çüş demiştim.

Şu an Galaxy Note 10 kullanıyorum, geçtiğimiz sene sıfır almıştım. Yeni Android daha almayacak, ama güvenlik güncellemesi vermeye devam ediyorlar ara ara.
    Note 10 Lite çıkış takvimi itibariyle bir Android sürümü daha alacak son kez.

Bundan sonrasında ilk fırsatta bi 20-22 Ultra falan istiyorum ama ateş pahası resmen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci el düşünülürse belki iPhone 10-11 falan olabilir. Sıfır olacaksa Samsung Galaxy Note 10 Lite diyebilirim ama sıfır bulunabilir mi artık bilemedim, veya fiyatı ne olmuştur emin değilim

A5x ve A7x serileri gayet alınır kullanılır modda. Geçenlerde bir arkadaşım oğluna A5x serilerinden birini almıştı sanırım, kocaman ekranlı, gayet akıcı, güzel de pili olan bi aletti. Elimdeki eski iPhone'dan güzel çalışıyor diyordu.

Xiaomi diyebilirdim ama elimdeki Mix3'ü adamlar "yürüyen çöp" haline getirdiklerinden beridir şayomiye gıcığım. Samsung bunu çok yapardı ama en azından şimdi yazılım, yeni android sözü vesaire desteği vererek geçiyor bunu. Herifler SD800 bilmemkaç işlemcili aleti bir türlü adam gibi güncelleme vermeyip problemli bıraktılar, ardından yeni çıkardıkları "orta segment" telefonları sattıracaz diye yeni android sürümlerini falan verdiler, bizim teli yalnız bırakıp. E çüş demiştim.

Şu an Galaxy Note 10 kullanıyorum, geçtiğimiz sene sıfır almıştım. Yeni Android daha almayacak, ama güvenlik güncellemesi vermeye devam ediyorlar ara ara.
    Note 10 Lite çıkış takvimi itibariyle bir Android sürümü daha alacak son kez.

Bundan sonrasında ilk fırsatta bi 20-22 Ultra falan istiyorum ama ateş pahası resmen
    abi sahibindeni arada kovala...
    ben 1 ay önce , sahibindede bir kişiden daha kutusu açılmamıs s22 ultra 256yı 25bine aldım.
    şirket telefonu olarak vermişler.vatandaştan kullanmadan kutuyu açmadan direk ilana koymuştu..

Bana iphone 13 vermişler bende aynı böyle sattım.

bu şirketin verdiği vatandaşların kullanmak istemediği sıfır kutusu açılmamış telefonlar ciddi fiyatta cazip oluyor (özellikle android telefonlarda)
    médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler