User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
41 sonuçtan 39 ile 41 arası

Konu: Yeni araç silecek kalite problemi

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    En iyiler valeo , bulamazsınız ama pae idi galiba silikonlu serisi, swf vw grubu kullanıyor zaten bildiğim kadarı ile resmî servislerde, Bosch boschunda üst serileri eco lar iyi değil , michellin unuttuğum olabilir gerisi Çinliler .. esas o işin iyisi silikon siliceklerdi ama harbi %100 silikon onlar bayağı uzun ömürlü oluyordu zamanında araştırmıştım Türkiye de ben bulamadım yurtdışı fiyatıda kargosu falan bir sileceğe değmez dedim ..

Her kaliteli silecekte her araçta güzel kaliteli sonuç vericek diye bir şey yok banana muz tipi silicekler özellikle orjinalinde telli karkas silecek olan ve camı dik olan araçlarda cama tutunma mukavemeti az oluyor haliyle verimli silemiyor ..
    telli karkas silecekler bastırma gücünü o karkas iskeletten alıyor haliyle onları sadece silecek lastiklerini değiştirmek daha verimli illa ben değiştiricem diyorsanız o zaman hybrid diye tabir edilen gene normal karkas yapıya sahip olan ama altı banana muz tipi olan sileceklerden alırsa daha memnun kalınabilinir..

Bunun dışında çok para vermek istemeyen sileceğe 2 set yapsın yazlık kışlık ucuz swf tarzı bir şey alsın birde düzenli kışa girerken su kaydırıcı kullansın işini görür fazlasıyla
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seat İbiza Silecek Takımı (2009-2016) Bosch Aerotwin Plus

865 tl ön 2 silecek

Seat İbiza Silecek Takımı (2009-2016) Bosch Aerotwin A295S
    bu da 350 tl ben açıkçası farkı anlamadım. Bağlantı aparatları 500 tl mi.
    865 değil, 427 TL yaw?

Silecek kodları muhtemelen model olmasa bile malzemeleri değişik olabilir.
    Ürün resimleri kuvvetle ihtimal hepsine aynısını kullanmıştır firma
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sileceğin çabuk aşınması bence yaz sıcağı-kış soğuğu ama esas cama yapışmış olan reçime-kuş pisliği vb şeyler. Silecek bunları temizlemeye çalışırken ucundan çok küçük bir parça kopuyor ve o bölgeyi silemez oluyor, iz bırakıyor.
    Onun için tırnağa gelen pislikleri el ile temizlemek hatta imkan varsa (araba 1-2 hafta yattıysa örneğin) camı yine el ile silip yola devam etmeli.
    Ben her kışa girişte değiştirtiyorum, kafam rahat ediyor.
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler