User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Tekrardan Selamlar

Baran^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tekrardan Selamlar

Evet herkese selamlar saygılar..

Orta okulda başlayan araba sevdası,Sinyal programı,oto haber oto show derken modifiye dergileri Peugeot Honda Kulüpleri...Mırch zamanı #Modifiye kanalı,sabahlara kadar süren sohbetler.Nickim Primera idi hahaah Caddebostan Mcdrive muhabbetleri S virajı..Modifiye fuarları Tuning Dergileri,cepteki imkanlarla yapılan modifiyeler..O zamanlar ki ben sonuna yetiştim 85 doğumluyum gercekten arabacı adamların araba seven adamların olduğu dönemlerdi.Aradan cook zaman geçti artık arabacı değil instagramcı arkadaslar popüler.Bu Techturkey aracılığı ile cok sevdiğim abilerim kardeşlerim arkadaslarımda oldu.Beni tanıyan tanır kimseye isteyerek zarar vermem,üzdüğümüz kırdığımız birileri muhakkak olmuştur affola..

Yıllar içinde BA plaka 307 den Audi A4 e Primeradan Mercedes C serisine Mutluhandan sıfır aldıgım BA plaka siyah S2000 den 46 kasa BMW ye bende kendi çapımda uğraştım modifiyeyle.Hepsinide cok severek kullandım.Aradan seneler geçti.En son 2015 de Kosiflerden sıfır f30 aldım gümüş (Estoril olur şimdi dağ taş) biz kopalım onlardan kafasıyla aldık o rengi iyikide almışım.Araba hala bende kazasız belasız M paket zıııırrr stok Bitek vazgeçemediğim hastalık ön cam dahil film var.Şu an 24.000km de kapalı garajda yatıyor.Aldıgımdan beri hep 2. bi arabam oldu ki oda Dacia Duster dı 100.000km kullanıp sattım geçen sene 4 cekerine gectim.Trafikte buzdolabı beyazı camları zindan gibi plastik tamponlu bir duster görürseniz o apaçi benim.Günlük dacia 4 ayda 1 BMW cıkıyor sokağa.M4 muamelesi gören tek f30 benimkidir heralde haahahah Evlendim çoçuğum oldu iş güç sahibi olduk ev al vs derken arabalarla arama mesafe girdi,eh girince ortamlardanda kopuyorsun.Doğrusu ülkedeki araba fiyatlarından sebep insan kaşınamıyorda..İnstagram sagolsun camiadan sevdiğim insanları takip ediyor haber alıyorum mutlu oluyorum.Bir dönem detailing ile kafayı o kadar yemişimki şimdi geldi aklıma..Kalmadı artık o işler.Kapalı garajda toz içinde evlat.

Heralde Türkiyedeki en iyi otomobil forumu burasıdır Özgün sagolsun.Birden aklıma geldi gireyim dedim şifremi bile unutmuşum.Baktım Evren abi koymuş GUK megane ı vayyy be dedim birde ekürisi vardı mavi Alper abide Xsara VTS acaba o napıyordur..Neyse işte görünce dedim 2 kelam bişey yazayım yenilere eskilere bir selam vereyim.Kendinize iyi bakın esenlikler..
    Konu Evrenoz tarafından (31-01-2023 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Klavyedenmi nedir ne biçim cıkmış yazı anlamadım

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Baran^ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klavyedenmi nedir ne biçim cıkmış yazı anlamadım

Orta okulda başlayan araba sevdası,Sinyal programı,oto haber oto show derken modifiye dergileri Peugeot Honda Kulüpleri...Mırch zamanı #Modifiye kanalı,sabahlara kadar süren sohbetler.Nickim Primera idi hahaah Caddebostan Mcdrive muhabbetleri S virajı..Modifiye fuarları Tuning Dergileri,cepteki imkanlarla yapılan modifiyeler..O zamanlar ki ben sonuna yetiştim 85 doğumluyum gercekten arabacı adamların araba seven adamların olduğu dönemlerdi.Aradan cook zaman geçti artık arabacı değil instagramcı arkadaslar popüler.Bu Techturkey aracılığı ile cok sevdiğim abilerim kardeşlerim arkadaslarımda oldu.Beni tanıyan tanır kimseye isteyerek zarar vermem,üzdüğümüz kırdığımız birileri muhakkak olmuştur affola..

Yıllar içinde BA plaka 307 den Audi A4 e Primeradan Mercedes C serisine Mutluhandan sıfır aldıgım BA plaka siyah S2000 den 46 kasa BMW ye bende kendi çapımda uğraştım modifiyeyle.Hepsinide cok severek kullandım.Aradan seneler geçti.En son 2015 de Kosiflerden sıfır f30 aldım gümüş (Estoril olur şimdi dağ taş) biz kopalım onlardan kafasıyla aldık o rengi iyikide almışım.Araba hala bende kazasız belasız M paket zıııırrr stok Bitek vazgeçemediğim hastalık ön cam dahil film var.Şu an 24.000km de kapalı garajda yatıyor.Aldıgımdan beri hep 2. bi arabam oldu ki oda Dacia Duster dı 100.000km kullanıp sattım geçen sene 4 cekerine gectim.Trafikte buzdolabı beyazı camları zindan gibi plastik tamponlu bir duster görürseniz o apaçi benim.Günlük dacia 4 ayda 1 BMW cıkıyor sokağa.M4 muamelesi gören tek f30 benimkidir heralde haahahah Evlendim çoçuğum oldu iş güç sahibi olduk ev al vs derken arabalarla arama mesafe girdi,eh girince ortamlardanda kopuyorsun.Doğrusu ülkedeki araba fiyatlarından sebep insan kaşınamıyorda..İnstagram sagolsun camiadan sevdiğim insanları takip ediyor haber alıyorum mutlu oluyorum.Bir dönem detailing ile kafayı o kadar yemişimki şimdi geldi aklıma..Kalmadı artık o işler.Kapalı garajda toz içinde evlat.

Heralde Türkiyedeki en iyi otomobil forumu burasıdır Özgün sagolsun.Birden aklıma geldi gireyim dedim şifremi bile unutmuşum.Baktım Evren abi koymuş GUK megane ı vayyy be dedim birde ekürisi vardı mavi Alper abide Xsara VTS acaba o napıyordur..Neyse işte görünce dedim 2 kelam bişey yazayım yenilere eskilere bir selam vereyim.Kendinize iyi bakın esenlikler..
    öyle işte.

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrar hoşgeldin Baran abi geçen gün senin W204 konuna girip bir bakınayım dedim özletme kendini uğra arada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baran selamlar
    taaa 2007 'den meguiars zamanlarından hatırlıyorum.
    hatta senin w204 'e opsiyonel 18" jantları almıştın, meg wheel brightener bijonları haşat etmişti, keremle görüşmüştünüz konuyu vs.
    Bende o zamanlar Leon vardı beyaz folyo kaplama, 156 'lı sercanla hep meguiarstaydık.

vay be 15 yıl öncesine flashback yaptırdın. tekrar hoşgeldin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkan zaten birara o beyaz arabaya o kadar sık cila yapıyodumki bulanık görünmeye başlamıştı boya Dönem dönem işte günde 2 kere yıkıyordum s2000 i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkan zaten birara o beyaz arabaya o kadar sık cila yapıyodumki bulanık görünmeye başlamıştı boya Dönem dönem işte günde 2 kere yıkıyordum s2000 i
    bagajda meguiars çantası tam takım hep hazırdı )

herkesin "arabacı" olmadığı , olamadığı dönemlerde hep tadında modlu , derli toplu arabaların oldu

ST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doktor kasa beyaz merso camlar zindan siyah hatırladım şimdi.. güzel günlerdi..
    Serdar TURGUT

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Selamlar,
    Sizin beyaz C serisini hatırlıyorum bende.Meguiars'tan çıkmıyordunuz Birkaç kez karşılaşmıştık sizinle; hatta o dönemlerde Focus vardı bende..FB Stadı'nın arkasındaki Meguiars'ta etkinlik yaparken denk gelmiştik.
    Tekrardan yeniden hoşgeldiniz.

Berk007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay vay vay...
    mercedes'i alırken sana dediğim beyaz al, senin bana dediğin ben beyaz sevmem muhabbetini hatırlıyorum
    neymiş beyaz araba parlar mıymış
    '06 Honda Civic Turbo '12 Mini Cooper S Roadster
    '02 Honda Civic Type-R-'05 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    '03 BMW M5-'12 Mercedes SLK 250 AMG-'12 Honda Accord

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baran Hoşgeldin,

Mercedes BBS LM takmıştın, S2000 oem lip servisten 1000 TL falan vermiştin.

Bende de siyah c200 vardı AMG w203 hatta caddede görüşüp saat satın almıştım senden

Güzel günlerdi.. Hiç bir oluşum forum tadı vermiyor. Tekrar hoşgeldin

SinanTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diecast koleksiyonun duruyor mu? Duruyorsa bostancı sanayide araba almıştın benden s2k ile gelip. Ama hangi arabayı aldın hatırlayamadım.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tekrar hoşgeldin Seni en son gördüğümde cleanyourcar.co.uk'den istediğin ürünleri teslim ettiğim günmüş. Onları sana teslim ettikten sonra bir daha seni görebilene aşk olsun

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tekrar hoşgeldin brom. az yazsam da sık okumaya çalışıyorum ben de burayı.

Alıntı SinanTT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diecast koleksiyonun duruyor mu? Duruyorsa bostancı sanayide araba almıştın benden s2k ile gelip. Ama hangi arabayı aldın hatırlayamadım.
    al bi eski toprak da burda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla beyaz w204 varken o gazla 1/18 komple mercedes yapmıştım sonra bıraktım diecast işini,BMW döndükten sonra pişmanlıklar Hep aklımda BMW dizmek vardı pandemide 2 sene evdeydim,bi gazla 150 parçalık 1/18 mercedes koleksiyonunu elden cıkarıp 170 e yakın 1/18 BMW topladım.Şu an onlar haricinde 1/43 ciddi adette subaru evo var birde 20 tane Porsche.Günün sonunda salon oyuncakcı dükkanına dönünce hanımdan yasağı yedim artık oğluma majorette hotwheels diziyorum hahahaahaha

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Oha kaç sene olmuş Guk'u nereden gördün
    Yaş kısmında 37 yazıyor ne oldun öyle ya, benim hafızamda gençten efendi sessiz sedasız halin var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alper abinin yan apartmanında oturuyodum,bisikletle gezdiğim yaşlar.Mırchda buldum onu mavi xsara vts az olan bi arabaydı,106-306 zamanları.Bayılıyodum onun arabayı alıp bizim garaja sokup yıkıyodum O dönem caddedeki tüm arabaları ezbere biliyordum GUK bilinmezmi Onu ethemefendide gördüm seneler önce sacları beyazlamış bende yaşlanayım bir zahmet ahahaha

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an yaşı 60+ olup eskiden fenerbahcede amerikanlarla takılan amcaları tenzih ederek söylüyorum,o dönem vtc yi cme plaka 3.18ti saks mavi compact ı hakkı amcanın gc8 ini falan bilmeyenler gözümde yarım arabacıdır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler