User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
57 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 50cc motor tavsiye

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ek olarak yüksek ihtimal seçimden sonra etraf durulsun biraz 125cc yasası geçicek büyük ihtimal böyle firmalarla hükümet arasında bir görüşmede olmuştu sanırım eğer 125cc yasası çıkarsa 50cc motorların yüzüne bakan olucağını sanmam ne alan ne satan kalır doğru düzgün ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ek olarak yüksek ihtimal seçimden sonra etraf durulsun biraz 125cc yasası geçicek büyük ihtimal böyle firmalarla hükümet arasında bir görüşmede olmuştu sanırım eğer 125cc yasası çıkarsa 50cc motorların yüzüne bakan olucağını sanmam ne alan ne satan kalır doğru düzgün ..
    belli bir kitlesi kalır elliliklerin, sigorta ve vergiden muaf oldukları için, çoğu kullanıcıda 50cc olarak kullanmıyor zaten.
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bilmiyorum ben şahsen trafik sigortası olmayan araçla büyük konuşmayım trafiğe çıkmazdım hani yazlık sessiz sakin mesir alanı olur o başka orda ilaç gibi gider ama istanbul trafiğinde ben sürmezdim çünkü araba parça fiyatları çok pahallandı bir egea megan aynası farı bile dünya para hadi gittin bir bmw Audi Mercedes Volvo Jaguar vurdun aynası gitti farı çatladı o motoru satsa belki ancak karşılar parasını ..

125cc gelirse hem araba ehliyeti ile hemde sigortalı sürebilicek ayrıca 125cc de en azında Çinlilerden güzel kalıplı iyi makineler var xadv xmas nmax mt25 tarzı bir sürü makineler var onlarada kesin 150-200cc ye çeviren kitler falan çıkar ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki kişi rahat binebiliyor musun
    henüz teslim almadım bu hafta içi teslim alacağım. Kullanınca yorumlarımı buraya yazacagım

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Vespa 50cc bugün sıfırını 90 bin tl ye alabilirsin bayilerde 2022 sıfır km primavera lar kesin vardır otursan sıkı pazarlıkla 80 bin tl ye bile alabilirsin .. Çin malı çok tutulan 50cc lik modellerde bu gün 40-50 bin tl bantlarında satılıyor yani arada dağlar denizler kadar fark yok 50cc çinmalı motor da 10-20 bin tl ye satılmıyor ..
    Vespa pahalı geldiyse pegout django falan 70 bin tl lere vardır onda da pazarlığa otursan 60-65 alabilirsin.. en olmadı sym orbit alabilirsin 40 -50 bin tl ye bulursun ..

Çin malı 50cc liklerde genelde uzun vadede masrafları astarı yüzünü geçiyor çok sık debriyaj yiyor kayış yiyor değişiyor varyatör değişiyor ..

Ben bir şey tavsiye ederken önceliğim sağlamlık kalite sorunsuzluktur sonra parasına bakarım .. kalitesiz sorunlu sıkıntılı bir şeyi sırf ucuz diye tavsiye etmem hiç almam daha iyi..
    mühendisliğine kalitesine bakarak söylerim parası vardır alır önemsemez verdiği parayı kazancı yüksektir böyle insanlarda var neticede o kısmı beni bağlamaz yani sokağa para atma endeksi sende farklıdır bende farklıdır başkasında farklıdır .. senin kazancınla yaptığın yorum genele hitap etmez sadece seni bağlar neticede günde 20 bin tl kazanan insanda var ayda sadece asgari ücretle geçinmeye çalışan insanda var .. birisi için sokağa atılıcak para 4 günde kazandığı para iken başkası için 7-8 ayda köşeye attığı biriktirdiği para olabilir ..
    Birde alma amacı önemli alan ben 10-20 sene kullanıcam satmalık almıyorum elimde kalıcak derse zaten zaman içinde fazla fazla kendini amorti eder o motor ..

Kısaca ilk mesajımda tek Vespa demedim pegout da dedim orda anlatmak istediğim bütçene göre kaliteli sorunsuz başını ağrıtmıycak bir şey al Vespa alamıyorsan pegout al onuda alamıyorsan sym al arada piaggio da bakılabilinir ..
    Vespa'yı bayiden ucuza alırım bi dünya yok maalesef

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vespa'yı bayiden ucuza alırım bi dünya yok maalesef
    50cc likleri verirler onları alıcak insan fazla yok stokları eritemezler bence kolay kolay şimdi baktım 2020 -21 yıllarından kalan bile bayilerin elinde sıfır primivera lar var 50cc lik ..

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50cc likleri verirler onları alıcak insan fazla yok stokları eritemezler bence kolay kolay şimdi baktım 2020 -21 yıllarından kalan bile bayilerin elinde sıfır primivera lar var 50cc lik ..
    Fiyatları ne abi? Dün sen söyleyince baktım 1 ay önce maks 90K olan ilanlar şu an 110K civarında Eğer söylediğin gibi bulabilirsek hemen alalım.

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hükümetin bir karı olacak mı bu işten ? Neden 125 cc ye çıkartılır ki. Bende de 50 cc var, ona göre satayım bari

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hükümetin bir karı olacak mı bu işten ? Neden 125 cc ye çıkartılır ki. Bende de 50 cc var, ona göre satayım bari
    125 olunca vergi sigorta zorunlu, hükümetin kârı, 'akmasada damlar' olur.
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatları ne abi? Dün sen söyleyince baktım 1 ay önce maks 90K olan ilanlar şu an 110K civarında Eğer söylediğin gibi bulabilirsek hemen alalım.
    Şunlar var ilki sahibinden sıfır km pazarlık payı yüksek olur sahibinden olduğu için

Sahibinden sıfır km emalsiz vespa İlan No: 1048605494
    PRİMAVERA 50 SIFIR KM İlan No: 1074616627

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Onun nedeni şikayetler çok oldu 50cc kazalarında sigorta olmadığı için ciddi bir sıkıntı şikayet oluşmuş ben öyle okumuştum birde yanlış hatırlamıyorsam japonic kanalında görmüştüm Japonya’da 400cc ye kadar araba ehliyeti ile sürebiliyordun ..

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Şunlar var ilki sahibinden sıfır km pazarlık payı yüksek olur sahibinden olduğu için

Sahibinden sıfır km emalsiz vespa İlan No: 1048605494
    PRİMAVERA 50 SIFIR KM İlan No: 1074616627
    en fazla 2k yapar o da yaparsa vespa'da kimse burnundan kıl aldırmaz. Diğer markalar gibi pazarlığın var sanma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en fazla 2k yapar o da yaparsa vespa'da kimse burnundan kıl aldırmaz. Diğer markalar gibi pazarlığın var sanma
    Diğer markalarda öyle bir pazarlık payı var mı ki

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diğer markalarda öyle bir pazarlık payı var mı ki
    kimse burnundan kıl aldırmıyor ama Vespa diğer satıcılara göre çok daha uyuz
    adam sen almasan da sırada başkası var diyip seni umursamıyor, aslında bu her yerde var maalesef son bir kaç senedir.
    yukarıdan sağlam tanıdığın yoksa, indirimde öncelikle almak çok zor.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şöyle bi bilgi paylaşayım,50 cc de sigorta zorunlu değil ancak isterseniz sigorta yapabiliyorsunuz ancak olurda kaza yaparsanız bir işe yaramıyor sigortacı böyle dedi doğrumu değilmi bilmem.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    125 olunca vergi sigorta zorunlu, hükümetin kârı, 'akmasada damlar' olur.
    Tamam işte 50 cc deki sistemiş 125 cc ye getirecek, yani 125 cc de ehliyet sigorta zorunluluğu olmayacak, yanlış mı anlıyorum ben. Buna istinaden dedim, hükümetin kârı ne olacak diye bu işten. Bilindiği üzere kârı olmayan işe girmez reisimiz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam işte 50 cc deki sistemiş 125 cc ye getirecek, yani 125 cc de ehliyet sigorta zorunluluğu olmayacak, yanlış mı anlıyorum ben. Buna istinaden dedim, hükümetin kârı ne olacak diye bu işten. Bilindiği üzere kârı olmayan işe girmez reisimiz...
    gerçekleşirse sadece b ehliyet ile kullanım avantajı geliyor, sigorta ve vergi olacak
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sweap07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Bende dun RKS azure 50 pro aldim, kullanip deneyimleyen varmidir.
    Test ettin mi? Nasıl memnun musun?

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Test ettin mi? Nasıl memnun musun?
    merhaba;
    Motoru teslim aldım 2km kullanma sansım oldu şu ana kadar çok tecrübe edilecek bir mesefa deil fakat motoru ben genel olarak begendim 2 kişi de kullandık bir problem olmadı, performansı için şuanlık birşey diyemiyeceğim fakat yeterli seviyede olduğunu düşünüyorum ilk 500km rodaj bakımından sonra dahada iyileşir sanırım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler