User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: Banyo için ani su ısıtma cihaz tavsiyesi

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ani su ısıtıcısında ihlas (şu an sanırım aura adı) marka yukarıda arkadaşın da yazdığı gibi çok uzun süre kullanım sağlıyor. Yazlıkta 1 baymak ve 1 adını hatırlamadığım değiştik 2 yılda. Diğer evdeki doğalgaz takılan kadar çok uzun süre dayandı, hala da sağlam durumda ama kullanmıyoruz. + olarak topraklama ve kaçak akım rölesi hayati öneme sahip...
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9 KW'lık monofaz bir cihaz ev tesisatı için aşırı yük demek. Elektrik hattı eski olan evlerde kullanılması sakıncalı. Yeni evlerde bile sakın ola en yakın buattan elektrik almayın, saat çıkışına kadar en az 5 veya 6 mm antigron kablo çektirin. Sigorta da 40 amperden yüksek olmalı.
    Şimdi siz yazınca bende hatırladım ben cihaz için kablo cektirmistim ve panoya onun için ayrı sigorta taktirmistik. Ev yeni olduğu halde. Ama termosifon dan çok daha uyguna ve çok dhaa randımanlı işimi goruyordu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler