User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Wi-fi Printer Tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Wi-fi Printer Tavsiyesi

Abiler kardeşler selamlar,

Hanımın da benim de ihtiyacımız doğdu, iphone/ipad üzerinden wifi ile bağlantı kurup çıktı alabileceğimiz bir yazıcı almam gerekiyor.

Tecrübeleri ile tavsiyelerini iletebilecek olanlara şimdiden çok teşekkürler, takribi bütçe 5k TL

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazıcıda seçenek çok fazla ne sıklıkta kullanılıcak, aylık ortalama kaç adet çıktı alırsınız , renkli sıyah beyaz , fotoğraf vs ne gibi ihtiyaçlarınız var belirtirsen daha doğru yardımcı olunabilir

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı mevzuyla, yaklaşık 1 sene once eve HP Laser MFP 135w aldım onu kullanıyoruz biz. Cayır cayır kullanmıyoruz ama ihtiyac hasıl oldukca yetiyo.

Cok anlamadıgım mevzu oldugu icin HP falan al gec mantıgıyla aldım ama gol yedirtmedi suana kadar bana.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xerox 3020 yaklaşık 5 sene oluyor evde kullanalı çok memnunuz
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dümdüz siyah beyaz çıktı alacağım, ayda max 200-250 sayfa falan basarım muhtemelen

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadece siyah beyaz cıktı alacaksanız, laser tercih edin.. Mürekkep tanklı vs almayın. Brother tercih edilebilir, garanti sonrası parça bulunabilirliği sarf malzemesinin ekonomik oluşu tercih sebebi olur. Dolum konusunda chip derdinizde olmaz hemde. Ben bilgisayar ve yazıcı teknik servis işi yapıyorum, hp garanti süresince sıkıntı yaratmasada garanti sonrası herhangi bir arıza yaptığında parça bulması bi hayli zor.
    AP Type-R

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renkli de isterseniz Canon G3460 almıştım 1 sene önce. Tarayıcı, fotokopi vs özellikleri de var.

Çocuğun ödevlerini falan basıyoruz, hız vs cart curt güzel. Tabi ki lazer gibi seri değil, böyle bir ihtiyaç yoksa lazere boşa para vermeyin, arkadaş tavsiye etmiş olsa da toner bulmak sıkıntı veya şu aralar toner fiyatları iyice cozutmuş vaziyette. Geçen babama HP 1018 gibi salak saçma bi yazıcının tonerini sordum 4.000 TL dediler. Muadil, dolum bilmemne alıyoruz ama kalitesi risk...

Bizim kız çeşitli çizimler bulup bulup basıyor canı sıkıldıkça, tanka 1.000 sayfa falan diyor ama bence daha fazlasını yapacak, mürekkep haznesi hala %90 veya üzerinde duruyor şu an, yarım cm anca azaldı 1 senede

Bu aletin rakibi HP'nin bir modeli vardı, aynı fiyat bandında, kronik sorunlu olduğunu öğrendim, son anda iptal ettim siparişi.
    Benzer şekilde 1-2 marka falan da araştırmıştım, Amazon'da bir yorum almamda etken oldu. Linkini bırakayım, en beğenilen yorum olarak okuyabilirsiniz

Canon G3460 Yazıcı-Tar-Fot-Wı-Fı Mega Tanklı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Ha sayfalarca, kitap, makale vb şeklinde çıktı alınacaksa tabi ki lazer o zaman.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı efe-E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dümdüz siyah beyaz çıktı alacağım, ayda max 200-250 sayfa falan basarım muhtemelen
    ayda 250 adet çokta az bi rakam değil siyah beyaz tonerli bir cihaz fiyatı göz onune alındığında + baskı maliyeti illaki muadil almak zorunda kalıcaksın

benim önerim renkli tanklı bir yazıcı olur

Brother T520 hatta o rakama çıkarsan t720dw öneririm

illa siyah beyaz lazer olsun dersen brother 1211w bak dolumu basit herşekilde iş yapar

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler