User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Yeni Chery modelleri hakkında ?

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yeni Chery modelleri hakkında ?

Fiyatlar ve modeller hakkında ne düşünüyorsunuz?

Donanım zengin, performans iyi, görünüş şık ve fiyatlar uygun gibi geldi bana.

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fabia monte carloyu almadan evvel. Düşünmüştüm çok. Satış müdürü satalım dedi ama 2 elindeki değer kaybı olsun, kronik sorunları , yedek parça vs derken sıkıntılar oluşabilir diye vazgeçmiştim.
    doğuştan araba manyağı

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Distribütörü olan Mermerler Grup o zaman aktif olarak Chery getirirken bile Chery Kimo'nun 7 sene boyunca hava filtresini bulamamıştım/tedarik etmemişlerdi. Fren disklerini Suzuki Swift'inkinden çevirip tornalatıp kullanmıştım. Yağ filtresi Golf 4 ile aynıydı mesela.

Tekrardan TR pazarına Mermerler Grup getirdiyse, siz düşünün derim.

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Distribütörü olan Mermerler Grup o zaman aktif olarak Chery getirirken bile Chery Kimo'nun 7 sene boyunca hava filtresini bulamamıştım/tedarik etmemişlerdi. Fren disklerini Suzuki Swift'inkinden çevirip tornalatıp kullanmıştım. Yağ filtresi Golf 4 ile aynıydı mesela.

Sanırım Chery kendisi getiriyor direkt.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    chery bir süredir Türkiye yapılanması için eleman ilanları açtı hep
    yöneticiler stratejistler vs..vs..
    istenen yetkinlikler de gayet yüksek düzeydeydi
    pazara ciddi giriyorlar özetle

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    omoda5 modeline bayıldım. fiyatı da donanımına göre gayet başarılı gibi.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Öncelikle Mermerler'le girmiyorlar. Hatta Mermerler işi mahkemeye götürüyor. Cherry markası bizim elimizde diye.

2018 den bu yana Çin ekonomik modelini değiştirdi. Artık fason üretim yerine kendi markalarıyla satışa yöneldi.
    Örneğin Huwaii gibi, Motosiklette Voge /CF Moto / Benelli /Zontes / RKS gibi motor markaları yeni modelleri ürün kalitelerini arttırıyorlar. Hala Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki'yi geçmiş değil. Ama eski Çin / Japon kalite uçurumu kapanıyor.

Ayrıca Geely Global, Volvo'yu 2010 da bu sebeple alıp geliştirdi şuan ki XC90 bunun ürünü.
    Yine SAIC Motor MG'yi aldı ve aldıkları markalarla kaliteyi oldukça yükseltti. Özellikle elektrikli modellerini getirdiler ilk.
    Skywell keza sadece elektrik getiriyor.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bulursan alırsın 408 alamadığım gibi tiggo 9pro da alamadım. bayiler acıklanmadan önce bende listesi vardı 600+ sıra olan da var daha satacak personelimiz belli değil showroom yok diyen de.
    cok az araba gelmiş 900 civarı diyorlar. satışa bunun 500ü çıksa 1 bayinin talebini bile karşılamaz. acıkcası bu da hüsran
    www.vava.cars

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Profesyonel bir şeyler yapmayı deniyorlar bakalım olur olmaz bilmiyorum ama Çin dünya genelinde büyük oynamayı tercih ediyor...
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Avrupa'nın Çini olarak ve yıllardır ıhracatcı olarak ben Çin'li bir telefondu ne bilim kulaktı alınmasından endişe etmiyorum ama bu adamların otomotiv gibi bir sektöre girmesi çok korkutucu ve bizim gibi nitelikli üretimi olmayıp anca yan sanayi,taşeron,fason üretim yapan bir ülke için risk değil süper risk.

Hyundai'ın Pony'den buraya gelmesi 35 sene aldı bu adamların 2,3vitesli kopyalama afla,bmwler görünümlü çöp olan araçlardan çok ciddi bir başarı elde eden araçlara gelmesi sadece 10 sene aldı.

Pandemiden önce neredeyse 2-3 ayda bir gittiğim Almanya pazarında değil Çinli neredeyse tek bir Japon araç göremezken bugün Münih havalimanında en hardcore Alman olan Sixt'de bile filodaki elektrikli araçların %80i Çinli grup (Bakınız Almanya diyorum bu çok iddialı) .

sizi bilmem ama ben cidden endişeliyim adamlar sadece otomotivde değil birçok bizi ilgilendiren alanda tam gaz geliyor yarın avrupaya giden,ford,renault,fiat,Vestel,Beko,Arçelik yerine bu adamların ürünleri gidince bizim iş gücümüzü,ıhracatımıza ciddi bir olumsuz etkisi olacak şahsi fikrim.

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ülkede ilk xiaomi kullanan kişilerden biriyim. hatta o zamanlar samsunglara imei atılırken niye samsung alayım bunu özellikleri dediğimde çinli telefon mu olur diye forumlarda yazıyorlardı sene 2012. şimdi telefon karşılaştırma testlerinde çinliler vs kore vs apple var. aynı şekilde herkesin evinde neredeyse robot süpürgeler var ilk çıktığında aman nereyi süpürcek dediğimiz. airfryer konusu aynı şekilde hepsi çinde üretiliyor. şuan çinli herhangi bir markaya türk markalarından daha çok güveniyorum ve bu güven giderek artıyor.
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa'nın Çini olarak ve yıllardır ıhracatcı olarak ben Çin'li bir telefondu ne bilim kulaktı alınmasından endişe etmiyorum ama bu adamların otomotiv gibi bir sektöre girmesi çok korkutucu ve bizim gibi nitelikli üretimi olmayıp anca yan sanayi,taşeron,fason üretim yapan bir ülke için risk değil süper risk.

Hyundai'ın Pony'den buraya gelmesi 35 sene aldı bu adamların 2,3vitesli kopyalama afla,bmwler görünümlü çöp olan araçlardan çok ciddi bir başarı elde eden araçlara gelmesi sadece 10 sene aldı.

Pandemiden önce neredeyse 2-3 ayda bir gittiğim Almanya pazarında değil Çinli neredeyse tek bir Japon araç göremezken bugün Münih havalimanında en hardcore Alman olan Sixt'de bile filodaki elektrikli araçların %80i Çinli grup (Bakınız Almanya diyorum bu çok iddialı) .

sizi bilmem ama ben cidden endişeliyim adamlar sadece otomotivde değil birçok bizi ilgilendiren alanda tam gaz geliyor yarın avrupaya giden,ford,renault,fiat,Vestel,Beko,Arçelik yerine bu adamların ürünleri gidince bizim iş gücümüzü,ıhracatımıza ciddi bir olumsuz etkisi olacak şahsi fikrim.
    dostum, diğer konuda da yazmıştım
    BYD denen çinli dev Türkiye'de fabrika yatırımı yapma planı yapıyor , ithal edip burada satmayı geçtim artık
    şaka değil gerçek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ülkede ilk xiaomi kullanan kişilerden biriyim. hatta o zamanlar samsunglara imei atılırken niye samsung alayım bunu özellikleri dediğimde çinli telefon mu olur diye forumlarda yazıyorlardı sene 2012. şimdi telefon karşılaştırma testlerinde çinliler vs kore vs apple var. aynı şekilde herkesin evinde neredeyse robot süpürgeler var ilk çıktığında aman nereyi süpürcek dediğimiz. airfryer konusu aynı şekilde hepsi çinde üretiliyor. şuan çinli herhangi bir markaya türk markalarından daha çok güveniyorum ve bu güven giderek artıyor.
    yıllar önce hong kong'a gittiğimde insanların apple'ların hatta samsung'ların bile yüzüne bakmadıklarını , öz çinli markaların mağazalarının dolup taştığını gördüm bizzat
    konu bambaşka bir yere evrildi son 10 senede evet

bir makine almak için çinli bir üretici ile görüşmemizi hatırlıyorum yıl 2008
    adam dedi ki bana , çinli diye bütün dünya bizim üretimlerimizi küçümsüyor
    ama onlar bizden ucuz ürün almak istiyorlar biz de kaliteyi o fiyata göre veriyoruz
    sen bize yeteri kadar para ödersen karşılığında da kaliteyi alırsın
    alman da amerikalı da japon da yaklaşamaz bize o konuda demişti
    herif kesinlikle çok haklıydı

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Omoda 5 2022 de Ncaptan 5 yıldız almış .Fiyatlarına göre bence iyi gibi duruyor.
    Euro NCAP Crash & Safety Tests of CHERY OMODA5 2022 - YouTube

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neredeyse aramadığım marka kalmadı sıfır araba için buna egeada dahil kimse burnundan kıl aldırmıyor. Umarım adam akıllı araç getirirlerde iyide satar. 15 senedir çin markalı ürünler kullanıyorum son 5 senedeki ürünler acaip kaliteli bakınız robot süpürgeler. Adamların üstüne yok. Arabalarda da başarı sağlayacağını düşünenlerdenim. Bekleyip görücez.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    eski tiggo bir kaç gelly chery modeli kullandım çokta kötü araçlar değildiler
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

neuras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üç aracın da tasarımı genel hatları itibariyle özgün duruyor. Eleştirecek bir şey bulamadım, Euro NCAP testleri de gayet başarılı. Lynk % Co'yu bekliyorum ben.

New Lynk & Co 03 Sedan Launched In China With 254 HP For 21,700 USD

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tiggo 8 proyu canli gordum, kocaman bi arac disi yikiliyo, ic kaliteside cok iyi,
    Fiyati direk 2 kati olan jopanlardan iyi duruyodu,
    Elektirikli gelse net alirdim

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motorlar Mitsubishi motoru mu yoksa Çin motoru mu ? O konuda tam bir kaynak göremedim.

1.6 turbo motorun değerleri gayet iyi duruyor kağıt üstünde

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler