User Tag List

17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Karavan Kiralama Hkk

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Karavan Kiralama Hkk

Merhaba,

Karavan macerasına atılmak için bu yaz girişinde böyle bir şey yapmak istiyorum. Avis bu konuda sanırım en kurumsal ve bilindik olan, kiralayan, tecrübesi olan veya fikir verebilecek olan var mıdır ? youtubedaki tüm videoları izledim zaten karavan park alanını bile seçtik sadece biraz cesaretlenmem lazım sanırım

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Enterprise'da da var çekme karavan şeklinde pickupla birlikte veriyor, ayrıca da bağlayabiliyorsan alabiliyorsun sanırım. Araçla birlikte olunca epey pahalıya geliyordu bence ama, bir bakın

oKsEAt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enterprise'da da var çekme karavan şeklinde pickupla birlikte veriyor, ayrıca da bağlayabiliyorsan alabiliyorsun sanırım. Araçla birlikte olunca epey pahalıya geliyordu bence ama, bir bakın
    Onlar tamamını deprem bölgesine yolladı diye biliyorum ama ellerinde vardır belki.
    '01 VK 106 GTI
    '17 B Fiorino Premio
    '98 AY 106 GTI
    '97 LC Civic 1.4 IS
    GNL Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=Mert Safa;8763770]Merhaba,

Karavan macerasına atılmak için bu yaz girişinde böyle bir şey yapmak istiyorum. Avis bu konuda sanırım en kurumsal ve bilindik olan, kiralayan, tecrübesi olan veya fikir verebilecek olan var mıdır ? youtubedaki tüm videoları izledim zaten karavan park alanını bile seçtik sadece biraz cesaretlenmem lazım sanırım [/QU

Çekme karavan mı, moto karavan mı?
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=DOHC;8763777]
    Alıntı Mert Safa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Karavan macerasına atılmak için bu yaz girişinde böyle bir şey yapmak istiyorum. Avis bu konuda sanırım en kurumsal ve bilindik olan, kiralayan, tecrübesi olan veya fikir verebilecek olan var mıdır ? youtubedaki tüm videoları izledim zaten karavan park alanını bile seçtik sadece biraz cesaretlenmem lazım sanırım [/QU

Çekme karavan mı, moto karavan mı?
    Motokaravan'a suan daha sıcağım.

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Shantigo iyidir
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biz şirket olarak deprem bölgesine doktolarımız yollarken , orda konaklasınlar diye kiraladık.
    ben hepsini sahibindeden buldum.

ortalama rakamlarda 1 ay için 30 bin tl şeklinde idi.

eski sanıyorum derindere toyatanın ssh müdür bu işi atılmıştı , bize o yardımcı oldu istersen telefonunu paylaşırım.

güzelde insandı biz 3 aylık 90 bin + kdv diye anlaştık.
    durumu anlattık biz bu iş için kiralıyoruz diye , bizden kdvyi almadı 90K kdv dahil vermişti
    médiocrité partout

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prosedürsel olarak normal araba kiralamaktan farkı yok.

Avis değremle birlikte tüm karavanlarınıvearaçların o bölgede olanlarını kiradan çekip bireysel kiralamaya kapattı. STK'lara tahsis etti. Şu anda boşta karavan bulamayabilirsiniz.

İst için yanlış anımsamıyorsam Kurtköy ofisi direk arayıp bilgi alabilirsiniz. Eskiden SAW ofisti ancak artık Kurtköy sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Shantigo iyidir
    Shantigo inanılmaz iyi fakat günlük 5 bin gibi rakamlardan bahsediyorlar

Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz şirket olarak deprem bölgesine doktolarımız yollarken , orda konaklasınlar diye kiraladık.
    ben hepsini sahibindeden buldum.

ortalama rakamlarda 1 ay için 30 bin tl şeklinde idi.

eski sanıyorum derindere toyatanın ssh müdür bu işi atılmıştı , bize o yardımcı oldu istersen telefonunu paylaşırım.

güzelde insandı biz 3 aylık 90 bin + kdv diye anlaştık.
    durumu anlattık biz bu iş için kiralıyoruz diye , bizden kdvyi almadı 90K kdv dahil vermişti
    Numarasını alabilirim abi firma ismi neydi acaba ? Sahibindendekilerin bazıları çok güven vermedi bana ya kişisel kiralamalar

Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prosedürsel olarak normal araba kiralamaktan farkı yok.

Avis değremle birlikte tüm karavanlarınıvearaçların o bölgede olanlarını kiradan çekip bireysel kiralamaya kapattı. STK'lara tahsis etti. Şu anda boşta karavan bulamayabilirsiniz.

İst için yanlış anımsamıyorsam Kurtköy ofisi direk arayıp bilgi alabilirsiniz. Eskiden SAW ofisti ancak artık Kurtköy sanırım.
    Evet adres kurtköy gözüküyor, dediğiniz doğru aslında siteden rezervasyon veriyor ama bakmak lazım. Ramazan sonrası gitmeyi düşünüyordum ama bugun arayıp bilgi almak sağlıklı olabilir.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gezenbilir sitesine bir göz gezdirmeni rica ederim.
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Shantigo inanılmaz iyi fakat günlük 5 bin gibi rakamlardan bahsediyorlar

Numarasını alabilirim abi firma ismi neydi acaba ? Sahibindendekilerin bazıları çok güven vermedi bana ya kişisel kiralamalar

Evet adres kurtköy gözüküyor, dediğiniz doğru aslında siteden rezervasyon veriyor ama bakmak lazım. Ramazan sonrası gitmeyi düşünüyordum ama bugun arayıp bilgi almak sağlıklı olabilir.

benim adamda öyle , firma falan değil
    médiocrité partout

e.sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba,
    geçen sene ben de sıfır tecrübe ile ilk kez karavan kiraladım. şahıstan kiralamak içime sinmemişti, kaza veya karavandaki ekipmanın bozulması durumunda can sıkıcı olur diye düşünüyorum. bayram dönemi olduğu için avis yine pahalıydı, şansa nurgaz firması kiralama işine girmiş, ben de onlardan kiraladım. bilirsiniz muhtemelen, normalde kamp malzemesi üretiyorlar, geçen sene 3-4 araçla kiralama işine de girmişler. benim kiraladığımın içi 2 yıllık, aracın kendisi 5-6 yaşındaydı. hem araçtan hem de hizmetten memnun kaldım. araçtaki ekipmanlar tamamı karavan tipiydi, camlar, buzdolabı, ısıtıcı vb. arnavutköydeki fabrikalarında teslim ediyorlar, su depoları da direkt dolu geliyor, ayrıca zaten kendi ürünleri olduğu için bardaklar, mangal, sandalye, masa vb. kamp malzemeleri de içinde geliyor. bu sene gördüğüm kadarıyla araçlar yenilenmiş, benim kiraladığım araç da bir ara satılıktı zaten. web sitelerinde bilgi var ama arayıp bilgi almanızı öneririm, hangi araç müsaitse detaylı fotoğrafını gönderiyorlar, özetle ben memnun kaldım, kiralayacak olursam yine nurgazdan bakarım.

karavancılık için ise bence mutlaka bir kere deneyin seversiniz sevmezsiniz orası ayrı ama güzel bir tecrübe. öneri olarak da gittiğiniz yerde minimum 2-3 gün konaklayın derim, her gün başka yerde olmak fikir olarak güzel görünüyor ama sürekli toplanıp tekrar yerleşmek bir yerden sonra yorucu oluyor.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Genelde amaç etrafında kiralanıyor çekme kiralayanlar genelde uzun süreli hatta minimal hayata kalıcı ev niyetine geçmek isteyenler tercih ediyor yapabilirmiyiz diye önden kiralayıp deniyorlar çekme karavancılar genelde camping alanlarını falan tercih ediyor .. moto karavan kısa süreli sık sık yer değiştirip gezmek yada karavancılığın bir tadına bakmak isteyenler tercih ediyor kiralamada genel olarak ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı e.sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    geçen sene ben de sıfır tecrübe ile ilk kez karavan kiraladım. şahıstan kiralamak içime sinmemişti, kaza veya karavandaki ekipmanın bozulması durumunda can sıkıcı olur diye düşünüyorum. bayram dönemi olduğu için avis yine pahalıydı, şansa nurgaz firması kiralama işine girmiş, ben de onlardan kiraladım. bilirsiniz muhtemelen, normalde kamp malzemesi üretiyorlar, geçen sene 3-4 araçla kiralama işine de girmişler. benim kiraladığımın içi 2 yıllık, aracın kendisi 5-6 yaşındaydı. hem araçtan hem de hizmetten memnun kaldım. araçtaki ekipmanlar tamamı karavan tipiydi, camlar, buzdolabı, ısıtıcı vb. arnavutköydeki fabrikalarında teslim ediyorlar, su depoları da direkt dolu geliyor, ayrıca zaten kendi ürünleri olduğu için bardaklar, mangal, sandalye, masa vb. kamp malzemeleri de içinde geliyor. bu sene gördüğüm kadarıyla araçlar yenilenmiş, benim kiraladığım araç da bir ara satılıktı zaten. web sitelerinde bilgi var ama arayıp bilgi almanızı öneririm, hangi araç müsaitse detaylı fotoğrafını gönderiyorlar, özetle ben memnun kaldım, kiralayacak olursam yine nurgazdan bakarım.

karavancılık için ise bence mutlaka bir kere deneyin seversiniz sevmezsiniz orası ayrı ama güzel bir tecrübe. öneri olarak da gittiğiniz yerde minimum 2-3 gün konaklayın derim, her gün başka yerde olmak fikir olarak güzel görünüyor ama sürekli toplanıp tekrar yerleşmek bir yerden sonra yorucu oluyor.

Tam olarak aynısını düşünüyorum bende sahıştan cesaret edemiyorum, Nurgazda suan avis e cok yakın fiyatlarda ne yazık ki. Ramazandan sonra Haziran için avis ile görüşeceğim artık ya

Abi yazı harika, fakat shantigo fiyatları konuda da geçtiği gibi ürkütücü malesef ya..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi yazı harika, fakat shantigo fiyatları konuda da geçtiği gibi ürkütücü malesef ya..
    Tamamen para çokomel ilişkisi diyorum.
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiyede gezmediğim yer kalmadı şimdi influcer adı altında gezıyorlar ben hep arabada kaldım ��
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler