User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
84 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Sıfır egea nasıl buluruz?

PaSHa-brk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu furya bittiğinde çürük elmaların hepsinin eleneceğini düşünüyorum.
    BMP

Ultraleggera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aposport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsun da bir arkadaş vardı. Senin gibi. Filoyu bayiyi savunan.

Fena linç yemişti.

Bence hiç konuşmayın artık.

Herşey ortada. Kimse keriz değil.
    Öncelikler linç minç hayırdır beni nerden ne kadar tanıyorsunda samsunda bir arkadaşla kıyaslıyorsun bu forumda beni 15-18 senedir tanıyan arkadaşlar var ben olanı yazar geçerim linç edebilen varsa buyursun kimseden bi çekincemiz yok. 2.si sen kimsinki seni keriz yerine koyayım. ? Sen sanıyormusun filo şirketi aracı alıp satabiliyor bilip bilmeden burada kulakdan dolma laflarla haberlerde okuduğunuz saçma sapan asparagas haberlerle avutmayın kendinizi.
    MGN TypeR.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dynatech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki sizin bayinizden liste fiyatından araç alabiliyormuyuz ne zaman geleceği önemli değil aracın?
    Hacı ben filo bölümünde operasyon sorumlusuyum satışda değilim fakat geçen samimi arkadaşım geldi yanıma onun için sorduk 8 ay sonrasına gün verdiler egea için bizim devreye girmemizde bir işe yaramadı malesef.
    MGN TypeR.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PaSHa-brk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu furya bittiğinde çürük elmaların hepsinin eleneceğini düşünüyorum.
    çürük elma kim oluyo acaba ?
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ultraleggera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikler linç minç hayırdır beni nerden ne kadar tanıyorsunda samsunda bir arkadaşla kıyaslıyorsun bu forumda beni 15-18 senedir tanıyan arkadaşlar var ben olanı yazar geçerim linç edebilen varsa buyursun kimseden bi çekincemiz yok. 2.si sen kimsinki seni keriz yerine koyayım. ? Sen sanıyormusun filo şirketi aracı alıp satabiliyor bilip bilmeden burada kulakdan dolma laflarla haberlerde okuduğunuz saçma sapan asparagas haberlerle avutmayın kendinizi.
    şimdi siz bu olayların hepsi gerçek dışı yok böle bişey hepsi yalan yanlış haber mi diyosunuz ? nası avutalım mesela kendimizi ?
    PROSTOCK GARAGE

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hacı ben filo bölümünde operasyon sorumlusuyum satışda değilim fakat geçen samimi arkadaşım geldi yanıma onun için sorduk 8 ay sonrasına gün verdiler egea için bizim devreye girmemizde bir işe yaramadı malesef.
    evet evet araç yok bütün araçları zamanında sıraya giren kişilere satıyorlar ve sırasıyla herkese sıra gelecek. şirinlerde bizi görecek mi? bende filo falan olaylarına inanmıyorum zaten. torpil olayları da asparagas kesinlikle.
    turbocuk istiyoruz

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki sayın operasyon ( algı ) sorumlusu arkadaş.

Sen büyüksün, ne desen haklısın.

Biz, bizler hep beraber keriziz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi siz bu olayların hepsi gerçek dışı yok böle bişey hepsi yalan yanlış haber mi diyosunuz ? nası avutalım mesela kendimizi ?
    Bunu bana değil bayilere gidip yok çekenlere söyleyeceksin ben fabrikayım demedim filo sahibiyimde demedim savunmuyorumda ben bize ne bilgi geliyorsa size onu aktarıyorum prosedür gereği zaten filolar sıfır aldıkları arabaları renault olsun fiat olsun volkswagen olsun vs vs en az 6 ay satamaz satmak isteselerde satamazlar çünkü aracı bayiden değil direk fabrikadan çekiyorlar. (Merdiven altı ren a car lardan bahsetmiyorum) intercity leaseplan garanti vs bizim gibi kurumsal filo şirketlerinden bahsediyorum ben.
    MGN TypeR.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu bana değil bayilere gidip yok çekenlere söyleyeceksin ben fabrikayım demedim filo sahibiyimde demedim savunmuyorumda ben bize ne bilgi geliyorsa size onu aktarıyorum prosedür gereği zaten filolar sıfır aldıkları arabaları renault olsun fiat olsun volkswagen olsun vs vs en az 6 ay satamaz satmak isteselerde satamazlar çünkü aracı bayiden değil direk fabrikadan çekiyorlar. (Merdiven altı ren a car lardan bahsetmiyorum) intercity leaseplan garanti vs bizim gibi kurumsal filo şirketlerinden bahsediyorum ben.
    niye o zaman çok bilmiş çok bilmiş konuşuyosun burda ,bizi avutmak mı senin işin bunları bilmiyosan niye burda ahkam kesiyosun ,kimse kafasını kuma sokup da deve kuşu misali görünmez sanmasın kendini herkes herşeyi biliyo
    PROSTOCK GARAGE

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hahahhaaha komedi filmi gibi ya şu yaşadıklarımız. Araba almak için önce elindeki monopoly parasından değersiz tl'yi biriktire biriktire yamuluyorsun, sonra devlet geçiriyor 3 katına sana, sonra bayii bir kere daha geçiriyor yok takas yok elden para bilmem ne utanmadan, üstüne bir de galericiler al-satçılar geçiriyor. Valla yazık günah gerçekten acıyorum halimize. Bir de iyi ki sektörün içerisinden tanıdıklarımız var da biliyoruz ne nasıl yürüyor yoksa, olur olur yeriz yeriz tabi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye o zaman çok bilmiş çok bilmiş konuşuyosun burda ,bizi avutmak mı senin işin bunları bilmiyosan niye burda ahkam kesiyosun ,kimse kafasını kuma sokup da deve kuşu misali görünmez sanmasın kendini herkes herşeyi biliyo
    Sen okuduğunu anladığına eminmisin ? Madem sen çok biliyosun gidip arayan arkadaşa bulsana sıfır egea.
    MGN TypeR.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın bayileri gezmenizi öneririm takasa araç vermeyecekseniz tüm aksesuarları istediğinizi söyleyin bir şekilde bulacaklardır. Daha geçen hafta büyükçekmecede bir bayinin park alanına girdim uzun uzun anlatmaya gerek yok ama manzara tahmin ettiğimizin bile çok ötesindeymiş gözlerimle görmüş oldum.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 8 ay sonrasına okeyim. bana 8 ay sonra olsun ama sıfır araç verin.
    en az 10 bayide numaram var.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

babayimben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stoksuz kar etmenin tadını aldı bayiler, işlerine geliyor, çok pis para kazanıyorlar, üstüne çalışanlar da nemalanıyor
    Ne güzel hayat...
    1994 Doğan S, 1990 E30 318is, 2007 Astra 1.6, 2005 Mazda 3, 2012 F30 316i, 2017 HR-V 1.5 i-VTEC, 2007 E60 535D LCI, 2018 1.6 CDTI Insignia, 2018 C200d FL, 2018 Mx-5 ND 1.5, 2015 F32 420d

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baran selam bilgi doğru benim bir ilavem olacak. Geçtiğimiz yıllarda evet konu chip kriziydi, şu an arz yavaş yavaş artmaya başladı fakat bu sefer de üreticiler daha çok kar ettikleri Avrupa pazarına araç sevk ediyormuş. Türkiye'de yüksek vergilerden dolayı güya kar marjları düşükmüş. Hal böyle olunca dünyadaki kriz çözülmeye yüz tutmuşken biz Türkiye'de olumlu anlamda yansımasını göremedik. Bu böyle gitmez bir süre sonra düzelir diye düşünüyorum. Şu an araba almak isteyene Allah kolaylık versin. Bir arabayı beğenip cebimizde para ile gidip istediğimiz arabayı alabildiğimiz günleri çok özledim.
    Yurt dışındaki üreticinin Türkiye'ye bakış açısı şöyle benim nezdimde.

Tr de 1.000.000 TL ye satılan arabanın 470.000 TL Üreticinin TR ye gönderip Distribütör karı ile satış fiyatı var.

470.000 TL ye Türkiye ye sattığı malı %110 kar ederek ( Devlet karından bahsediyorum ) son kullanıcıya ulaştırıyor.

---

Olayı farklı yorumlayalım.

.Sen bir üreticisin 470.000 TL ye toptancına mal veriyorsun. Toptancı bu malı piyasaya 1.000.000 TL ye satıyor.
    Dersin ki ben bu toptancıyı zengin edeceğim bu gidişle. Birazcık malı az vermeye başlayalım bu gidiş iyi değil biz enayimiz...
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurt dışındaki üreticinin Türkiye'ye bakış açısı şöyle benim nezdimde.

Tr de 1.000.000 TL ye satılan arabanın 470.000 TL Üreticinin TR ye gönderip Distribütör karı ile satış fiyatı var.

470.000 TL ye Türkiye ye sattığı malı %110 kar ederek ( Devlet karından bahsediyorum ) son kullanıcıya ulaştırıyor.

---

Olayı farklı yorumlayalım.

.Sen bir üreticisin 470.000 TL ye toptancına mal veriyorsun. Toptancı bu malı piyasaya 1.000.000 TL ye satıyor.
    Dersin ki ben bu toptancıyı zengin edeceğim bu gidişle. Birazcık malı az vermeye başlayalım bu gidiş iyi değil biz enayimiz...
    tamamda bu toptancı sadece sana böyle değil ki. telefon satan adama da aynı tarife araba satan adama da sigara satan adamın zaten canını okuyor alkol satan adam nasibini alıyor. şimdi bu üreticiler piyasadan çekilecek mi ?
    turbocuk istiyoruz

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamda bu toptancı sadece sana böyle değil ki. telefon satan adama da aynı tarife araba satan adama da sigara satan adamın zaten canını okuyor alkol satan adam nasibini alıyor. şimdi bu üreticiler piyasadan çekilecek mi ?
    Bu sadece benim görüşüm
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sıfır bulamadık 2023 model 800 km'de Egea Cross aldık kayınpederime bugün.

1.4 Fire Urban paket. Gönül isterdi 1.6 mjet ama zaten 78 yaşında, 95 hp fazlasıyla yeter ona

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Showroooma girip üretim sahibi Ali Koç bile sıfır araç istese ondan bile komisyon isterler.
    Instagram: mutusgarage

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler