User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 125CC altı motorlar B ehliyet ile kullanılabilecek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni çıkan motorlarda 124.9 cc olarak çıkar artık rahat olur bizim içinde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen ay tvs jüpiter aldım almadan önce çok araştırdım. Honda servisi bile önerince gidip inceledim, yan kaporta ve ön çamurluk sac , enjeksiyonlu 110cc motor gayet başarılı i. Ekstra eco ve power modu var modları seçemiyorsunuz gaz tepkisine göre otomatik geçiyor yakıtı gayet uygun 100km 2 litre fabrika verisi. Şu an 460 km de ve bi sorun görünmüyor. Honda dio alacaktım ve iyiki bunu almışım diyebilirim hemde dionun nerdeyse yarı parasına
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende tvs jüpiter 125 alma arefesindeyim yorumunuz nasıl tvs hakkında?
    Memuration

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orkuteren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende tvs jüpiter 125 alma arefesindeyim yorumunuz nasıl tvs hakkında?
    Eyvallah aslında japondan şaşmazdım ama honda servisi bile tvs ye bakıyor ve kullanan arkadaşlar fiyat performans ürünü diyince dayanamayıp gidip aldım. Honda activa alıp restore edip binecektim taki bu karşıma çıkınca bide activaya kasa olarak benziyor yan kaportalar ve ön çamurluk sac. O sebeple vede fiyatının motoru olduğu için aldım ve bugün 500 bakımına gittim. Bu kilometreye kadar bi sıkıntı yaşamadım. Sürüş olarak sele çok rahat boyum 178 ve manevrası iyi eco ve power modu var ama gaz açışınıza göre sert kullanınca değişiyor yoksa 55 km ye kadar ecoda gidiyor. Plaka ve ruhsat dahil 37800 e geldi. Bu paralara çinli gösterişli 50cc leri veriyorlar hatta daha pahalı olanları var. 125 lik benim hoşuma gitmedi birde start stop ile ilgili sıkıntı yaşıyanlar olmuş. Yani honda dio alan arkadaşım buna bindi ve ilk söylediği motorun sesinin hondadan daha honda gibi çalıştığı
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

erdielkoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çıkan haberden dolayı mı, zaten mi öyle bilmiyorum ama motosiklet piyasası da araba piyasası gibi olmuş; sıfır km Honda Pcx soruyorum sene sonuna kadar yok Yamaha Nmax soruyorum sene sonuna kadar yok. İlan fiyatlarından bahsetmeye gerek bile yok Allah sonumuzu hayır etsin

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bence iyi oldu
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yasa yürürlüğe girdi mi?

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50cc Django kullanan var mi acaba? Bisiklet niyetine alıp bineyim diyorum.

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mustafa53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasa yürürlüğe girdi mi?
    girmedi daha
    turbocuk istiyoruz

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aramızda pejo motor bayisi olan var mı? Pulsion 125 gt almayı düşünüyorum
    TR - B13

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim bu iş yalan oldu gibi normalde 3 günde yasa çıkartıyorlardı
    turbocuk istiyoruz

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yönetmelik resmi gazatede yayinlanmis 10 şubat itibari ile

mira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçişleri Bakanlığından:
    KARAYOLLARI TRAFİK YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK
    YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK
    MADDE 1- 18/7/1997 tarihli ve 23053 mükerrer sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan
    Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 85 inci maddesine aşağıdaki fıkra eklenmiştir.
    “B sınıfı sürücü belgesi ile;
    a) Deneyim bakımından en az 2 yıllık B sınıfı geçerli sürücü belgesine sahip olmak,
    b) Sürücü Adayları ve Sürücülerde Aranacak Sağlık Şartları ile Muayenelerine Dair
    Yönetmelikte iki tekerlekli araçları kullanacaklar için aranan sağlık şartlarını taşımak,
    c) Başvuru tarihinden itibaren geriye doğru beş yıl içinde 2918 sayılı Kanuna istinaden
    daha önce sürücü belgesi geçici veya daimi olarak geri alınmamış olmak,
    koşullarıyla Millî Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde bu fıkrada belirtilen şartları taşıyanlar için belirlenen direksiyon eğitimi dersinin tamamlanarak uygulama sınavında başarılı olunması ve buna dair Millî Eğitim Bakanlığınca düzenlenen A1 sınıfı sertifikanın sürücü belgesi sistem kayıtlarına işlenmesi halinde her türlü ticari
    faaliyette kullanılan motosikletler hariç olmak üzere ülkemiz sınırları içerisinde A1 sınıfı sürücü
    belgesi ile kullanılabilen motosikletler de sürülebilir. Bu duruma ilişkin olarak sürücü belgesi
    sistem kayıtlarına gerekli kod eklenir, ayrıca sürücü belgesi üzerine kod yazılmaz. Ancak söz
    konusu kişiler istemeleri halinde 2 yıl içerisinde sertifikalarını sürücü belgesine işletebilirler.
    Sistem kayıtlarında bu koda sahip olan kişinin bu fıkrada sayılan şartlardan herhangi birini
    kaybetmesi ya da 2918 sayılı Kanuna istinaden sürücü belgesinin geçici veya daimî olarak geri
    alınması halinde başka bir işleme gerek kalmaksızın bu yetkisi trafik kolluğu veya sürücü belgesi vermeye yetkili birimlerce iptal edilir.”
    MADDE 2- Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.
    MADDE 3- Bu Yönetmelik hükümlerini İçişleri, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği
    ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanları birlikte yürütür.

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50ccler çöp oldu desenize hondanın motorları kara borsa olur, yine bayilerde motor bulunmaz

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir avantajı yok, ehliyet almak daha mantıklı
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sigorta konusundan kaynaklı sorun olacağini sanmıorum
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçişleri Bakanlığından:
    KARAYOLLARI TRAFİK YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK
    YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK
    MADDE 1- 18/7/1997 tarihli ve 23053 mükerrer sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan
    Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 85 inci maddesine aşağıdaki fıkra eklenmiştir.
    “B sınıfı sürücü belgesi ile;
    a) Deneyim bakımından en az 2 yıllık B sınıfı geçerli sürücü belgesine sahip olmak,
    b) Sürücü Adayları ve Sürücülerde Aranacak Sağlık Şartları ile Muayenelerine Dair
    Yönetmelikte iki tekerlekli araçları kullanacaklar için aranan sağlık şartlarını taşımak,
    c) Başvuru tarihinden itibaren geriye doğru beş yıl içinde 2918 sayılı Kanuna istinaden
    daha önce sürücü belgesi geçici veya daimi olarak geri alınmamış olmak,
    koşullarıyla Millî Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde bu fıkrada belirtilen şartları taşıyanlar için belirlenen direksiyon eğitimi dersinin tamamlanarak uygulama sınavında başarılı olunması ve buna dair Millî Eğitim Bakanlığınca düzenlenen A1 sınıfı sertifikanın sürücü belgesi sistem kayıtlarına işlenmesi halinde her türlü ticari
    faaliyette kullanılan motosikletler hariç olmak üzere ülkemiz sınırları içerisinde A1 sınıfı sürücü
    belgesi ile kullanılabilen motosikletler de sürülebilir.
    Bu duruma ilişkin olarak sürücü belgesi
    sistem kayıtlarına gerekli kod eklenir, ayrıca sürücü belgesi üzerine kod yazılmaz. Ancak söz
    konusu kişiler istemeleri halinde 2 yıl içerisinde sertifikalarını sürücü belgesine işletebilirler.
    Sistem kayıtlarında bu koda sahip olan kişinin bu fıkrada sayılan şartlardan herhangi birini
    kaybetmesi ya da 2918 sayılı Kanuna istinaden sürücü belgesinin geçici veya daimî olarak geri
    alınması halinde başka bir işleme gerek kalmaksızın bu yetkisi trafik kolluğu veya sürücü belgesi vermeye yetkili birimlerce iptal edilir.”
    MADDE 2- Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.
    MADDE 3- Bu Yönetmelik hükümlerini İçişleri, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği
    ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanları birlikte yürütür.
    Ben anlamadım. Kursa gidilecekse ve kurs parası odenecekse gider ehliyet alırım. Ayrıca ticari maksatla da kullanamıyorsunuz. Ne farki var bunun normal ehliyetten?

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carmageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben anlamadım. Kursa gidilecekse ve kurs parası odenecekse gider ehliyet alırım. Ayrıca ticari maksatla da kullanamıyorsunuz. Ne farki var bunun normal ehliyetten?
    bu videoda açıkça belirtmiş sadece kurs parası veriliyor,sınavı geçtikten sonra çiplere yükleniyormuş,sadece harç ücretinden muaf olmuş sayılıyorsunuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dogru anlamisim. Sadece harç ücreti kalkmış. Zaten para tutan kurs ücreti degil mi? Kursa yazılıp, sınava giren gider normal ehliyetini alır.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dirifitçilerede güzel haberler var

https://www.sozcu.com.tr/siyasetteki...racagiz-p21873
    médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler