User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
87 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: e39 530i

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın e39 gerçekten çok özel araba. Resimlerini de görmek isteriz veya konusu olacaksa ise

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, bu devirde temiz araba bulmak imkansız gibi birşey. arabanın konusunu beklemedeyiz.
    e60 535d & THE A45 AMG

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı uğurlu olsun. Bu karışık gündemde zevkli bir otomobil kullanmak kadar güzel bir şey yok kafa dağıtmak için. Kazasız belasız.
    E90 330i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konusunu eksiklerini tamamladıktan sonra açacağım arkadaşlar. Yavaş yavaş toplayacağız bakalım.
    IN BOOST WE TRUST

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konusunu eksiklerini tamamladıktan sonra açacağım arkadaşlar. Yavaş yavaş toplayacağız bakalım.
    Bi foto bari alalim konuya kadar idare etsin
    e60 535d & THE A45 AMG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdilik tadımlık olsun.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arka lastikler çok geniş. Ama jantlarda ofsetli. 265 lastik koymuşlar arkaya. Lastikler 1 aylık. 4 lastik Conti ya da Michelin 4S olacak,
    bakıcaz.
    IN BOOST WE TRUST

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hala çok şık be güle güle kullan abi

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arka lastikler çok geniş. Ama jantlarda ofsetli. 265 lastik koymuşlar arkaya. Lastikler 1 aylık. 4 lastik Conti ya da Michelin 4S olacak,
    bakıcaz.
    265 lastik tabanı normal değil mi bu büyüklükte bir araç için abi ?

benim f30 da bile arkalar 255.

Bu arada tekrar hayırlı olsun, hala çok güzel gerçekten nasıl bir tasarımsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    M5ler 275 yaw. bu alet 190 hp nereye çevirecek 265 lastiği.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    M5ler 275 yaw. bu alet 190 hp nereye çevirecek 265 lastiği.
    Abi, aynı jant lastik kombinayosnum vardı benim 525i de katalizör iptalinden sonra düzde 255 soluksuz çok rahat gidiyordum sadece eibach 3.5 yay vardı arkaya 3 kişi oturduğunda esnemelerde çamurluğa sürtme yapıyordu onun dışında bir problem yok bence

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gayet iyi duruyor makina. Plaka da GTR Yürekli bir bmw olduğunu mu gösteriyor, güzel bir detay.

İç kondüsyon ne alemde ? Bugün biraz e39 baktım ama dıştan çok iyi duran arabaların içi maalesef çok yıkık geldi gözüme.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi, aynı jant lastik kombinayosnum vardı benim 525i de katalizör iptalinden sonra düzde 255 soluksuz çok rahat gidiyordum sadece eibach 3.5 yay vardı arkaya 3 kişi oturduğunda esnemelerde çamurluğa sürtme yapıyordu onun dışında bir problem yok bence
    Bu arada kışlık kombinasyonum içinde kendi orijinal çok kollu 16 jantları ile 205/55/16 kullandım açıkcası komfor harici gidişinde de öyle aman aman bir fark hissetmiyordum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Plaka değişti 06 plakaydı. Şansa GTR geldi.
    İçinde bir problem yok gayet muntazam. Kumaş recarolar var elektriksiz. Elektrikli olmasının bir cazibesi yok benim için sadece ben kullanacağım için ayarlarım ayarı bi daha allahbilir ne zaman bozulur. Klasik sürücü koltuğu bakalit kırığı var yenisini sipariş ettim. K&N filtre siparişini verdim. Egzoz vs düşünmüyorum komple headers vs bile yapsam 15hp geliyormuş. O paraya Supercharger takarsın gerek yok. Özgün müsait olduğunda bi gıdıklar bir kaç hp gelir.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Binebilir miyim bilmiyorum, arızası - kroniği vs.

Ancak öyle bir tasarım ki takım elbise gibi ütüsünü yap, giy.

Hayırlı uğurlı olsun, ütüsü eksik olmasın maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bakıcaz.
    Çok büyük bir hevesle conti allseason almıştım, kışın hiç üzmedi arkadan itiş arabada bile ama 3. senenin sonunda tüm lastiklerde çatlaklar vardı, bir tanesi yolda giderken direk yanaktan patladı. Benzer şikayetler çok var maalesef.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok büyük bir hevesle conti allseason almıştım, kışın hiç üzmedi arkadan itiş arabada bile ama 3. senenin sonunda tüm lastiklerde çatlaklar vardı, bir tanesi yolda giderken direk yanaktan patladı. Benzer şikayetler çok var maalesef.
    Evet Continentalin yanak koruması zayıf Megane RS de 2 kez yanaktan patlamıştı SportContact 5ler. Ama yol tutuş anlamında testlerden hep en yüksek puanı alıyorlar. Konforu Michelin Pilot Sport a göre daha düşük.
    Gelelim 525i ile olan ilk 1 haftalık gözlemime. Alet gerçekten mıh gibi. Üstünde yaylar kesik mi presli mi ya da spor yay mı var bilmiyorum ve sert ama hiçbir yerinden ne bir trim sesi ne de başka bir ses geliyor. Sadece sürücü koltuğunda anlamadığım bir tıkırtı var sanki civatalarında bir gevşeklik varmış da ray tık tık ileri geri 1-2mm hareket ediyormuş gibi. Saçma sapan bir ses yalıtımı var. 130 a kadar ne rüzgar ne yol sesi var. Daha önce A6 2.7 vardı kıyas kabul etmez o konuda. A6 daha çok gürültü alıyordu içeri.
    Yol tutuş- lastik ebatlarından mıdır yoksa genel karakteri midir bilemiyorum spormax lastiğe rağmen beklediğimden iyi. Direksiyon tepkisi olarak tabii ki 156 kadar net değil ama o ağırlıkla başa çıkabiliyor zorladığında. Gerçi çok da üstüne çıkmaya çalışmadım.
    IN BOOST WE TRUST

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet Continentalin yanak koruması zayıf Megane RS de 2 kez yanaktan patlamıştı SportContact 5ler. Ama yol tutuş anlamında testlerden hep en yüksek puanı alıyorlar. Konforu Michelin Pilot Sport a göre daha düşük.
    Gelelim 525i ile olan ilk 1 haftalık gözlemime. Alet gerçekten mıh gibi. Üstünde yaylar kesik mi presli mi ya da spor yay mı var bilmiyorum ve sert ama hiçbir yerinden ne bir trim sesi ne de başka bir ses geliyor. Sadece sürücü koltuğunda anlamadığım bir tıkırtı var sanki civatalarında bir gevşeklik varmış da ray tık tık ileri geri 1-2mm hareket ediyormuş gibi. Saçma sapan bir ses yalıtımı var. 130 a kadar ne rüzgar ne yol sesi var. Daha önce A6 2.7 vardı kıyas kabul etmez o konuda. A6 daha çok gürültü alıyordu içeri.
    Yol tutuş- lastik ebatlarından mıdır yoksa genel karakteri midir bilemiyorum spormax lastiğe rağmen beklediğimden iyi. Direksiyon tepkisi olarak tabii ki 156 kadar net değil ama o ağırlıkla başa çıkabiliyor zorladığında. Gerçi çok da üstüne çıkmaya çalışmadım.
    E39 zehri kana karışmaya başlamış Normal desenli kaliteli bir yol lastiği aldıktan sonra çok fazla lastik seçmiyor E39. Yalnızca parlak asfaltta bu jantlarla sadece biraz gezme yapabilir. V taban vs olmadığı sürece keyifle binersiniz.

Koltuk menteşesi çatlağında oluyor koltuktaki küt küt. Özellikle gaza basınca bi küt yapar arkaya oturur yavaşlayınca sessizce ayrılır geri. Döşemeciye gidilecek döşemesi kasadan ayrılacak, köşelere bayrak atılacak kaynak tazelenecek. O şekilde geçiyor ancak.Koltuğun sol ön tarafında tilt shift kolu var. Onu çekip arkaya tilt verirseniz çok uzun boylu yada çok kilolu değilseniz bir ihtimal yerine oturup sabit kalabilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler