User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Digiturk iptal hk. ve TV+ alımı hk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Digiturk iptal hk. ve TV+ alımı hk.

Merhaba,

2 temmuzda digiturk taahütüm bitiyor. Aboneliğimi iptal ettireceğim.
    Biraz inceleme yaptım, çeşitli kanallardan başvuru imkanım var fakat süreç 1 hafta sürer yazıyor web sitesinde.
    Bu işlemi daha önce yapan var mı?
    1 hafta denilen süreç 2 temmuzdan 1 hafta önce mi başlıyor yoksa 2 temmuzdan sonra mı?

Edevlet yoluyla başvuru en sağlıklısı geldi bana. Daha önce bu süreci yaşayan var mı?

SOL interneti ile birlikte TV+ almayı planlıyorum. Olumsuz durum yaşayan oldu mu TV+'da?
    Okumadan imzalamam.....

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Digitürk iptali ile ilgili bilgim yok fakat.. 2 Seneden fazladır Sol internet ve Tv+ kullanıyoruz herhangi bir sıkıntı problem yaşamadık B.evler bölgesinde gayet başarılı.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu servislerin TV'lerine para ödeyeceğine iptv falan al gitsin bence. Std TV servislerinin hiçbiri beş para etmez çünkü.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sol fiber + tvplus kullanıyorum + yan oda paketi de aldım
    alet yazılımsal olarak nispeten yavaş , bir xiaomi mibox veya apple tv hızında değil
    ayrıca kanalların hepsi sansürlü sesler kısık sahneler kesik falan , keyif vermiyor bana böyle müdahaleler
    tvplus'tan bu sebep haricinde memnunum , zaten iptv olunca sardır kaydet falan bunlar ciddi keyifli şeyler

ha bir zayıf yönü var , film ve dizi kataloğuna yeni filmler ve diziler pek düşmüyor , günceli takip etmiyor
    ama arşivi fena değil

turkcell servisleri de herhangi bir sorunda çok hızlı yardım ediyorlar o kısmından çok memnunum

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Digiturk iptali ile ilgili, bunu basarabilmis kisilerden dinledigim kadariyla zulum. Faks ile istiyorlar bazi belgeleri, baska turlu kabul etmiyorlar diyordu bir tanidigim. Inat edip becermis, bir daha da yakinindan gecmeyi falan birakin, adini anmamaya ant icmis. Sozun ozu, iptal edememeniz icin ellerinden geleni yapan bir firma, oncelikle kolayliklar diliyorum bu konuda

TV+ almak yerine bir adet streamer (apple tv, xiaomi media player) gibi bir cihaz alip televizyona baglasaniz, istediginiz servise abone olsaniz daha mantikli sanki? Ustte @8.000rpm 'in de bahsettigi gibi sansurler, kesik sahneler falan can sikar. Uste para verip de sigara yerine cicek gorunce benim gozum seyirmeye basliyor mesela. Ya da Tosun Pasa'daki, Adile Nasit'li hamam sahnesi minvalindeki sahneler dahi makaslaninca istemsizce sovmeye basliyorum

iptv de var evde. Ama goruntu kalitesi bozuk genelde amacina hizmet eden kanallarda. Yani, daha dogrusu, hic bir zaman berrak bir goruntu alamiyoruz. Ayni yayini kendi platformunda acinca ama goruntu olmasi gerektigi hale geliyor. Bu benim icin problem mesela. O yuzden iptv almadan once bir sekilde deneyin derim.

Internet ile alakali olarak da ikamet ettiginiz bolge belirleyici. Ankara Kucukesat'ta inanilmaz memnun oldugumuz KabloNet, Giresun Bulancak'ta internet baglayacagim diye evin telefon hattini calismaz hale getirdi. Cozumu de yok, ikisi ayni anda faal olamiyor. Iptal edip mecburen Turk Telekom baglattik. Keza, Ankara Yasamkent'te vaat ettiginden bile yuksek hizlara cikabilen Superonline fiber Istanbul Esenkent'te 3 cihaz ayni anda internete girdiginde adsl'den beter hale geliyordu.
    öyle işte.

anamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iptv aldım genelde 12-14saniye gerinden geliyor maçlar tt 36mb internet var ve android tv dijitsu marka xciptv kurulu yaklaşık üç yıldır sıkıntısız derbiler dahil izliyorum
    Renault Sport

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benımde aynı şekilde ağustosta bitiyor ,

e-devletten iptal en kolayı , belge isteme yok diye biliyorum orda.
    bu sene 170 tl olan aboneliğim için 400 küsür tl istediler..

arıyorlar haftada bir, yenilemiyorum bitsin e- devletten bende dilekçe vericem.
    e- devletten dilekçeyi verince yana yakıla arıyorlar fiyatlar yarı yarıya kadar düşüyor.

maç izleniyorsa ve yenilenmeyi para yüzünden yapmayan varsa bu taktik iş yapıyor , bilginize
    médiocrité partout

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iptv' yi nereden aldınız? Bende almayı planlıyorum ama güvenilir bir site bulamadım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ev internetini zaten yenileyeceğim. SOL var evde. 25 mbit limitsiz 115 tl ödüyordum, 2 yıl sözleşmeyle 269 tl yapalım dediler. Dedim durun, araştırayım.
    Sonra bunu gördüm:
    Evinizin Artısı TV+ Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE

Önerdikleri internet fiyatına Tv+ dahil paketleri var yine 2 yıllık. Hatta 25 tl fazla verip 50 mbit alayım diyordum. Tv+ interneti yerken laptoplar, telefonlar için de internet kalsın.
    Digiturk masrafı da bitecek zaten.

IPTV hanım istemiyor, o programı ileri-geri sarmayı, daha sonra izlemeye alıştı digiturkte. IPTV bana gelmez dedi. Yoksa yıllık 500-600 TL'ye full+maç kanallı paketler var, biliyorum.

Evdeki TV aptal zaten benim, Mibox ile akıllı yaptım. Netflix, youtube, internet falan bakıyorum.
    @CloudGrey ben de edevletten iptal etmeyi planlıyorum ama yüklemen gereken bir iptal formu var digiturkun. Web sitesinde bulabilirsin.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ev internetini zaten yenileyeceğim. SOL var evde. 25 mbit limitsiz 115 tl ödüyordum, 2 yıl sözleşmeyle 269 tl yapalım dediler. Dedim durun, araştırayım.
    Sonra bunu gördüm:

Önerdikleri internet fiyatına Tv+ dahil paketleri var yine 2 yıllık. Hatta 25 tl fazla verip 50 mbit alayım diyordum. Tv+ interneti yerken laptoplar, telefonlar için de internet kalsın.

IPTV hanım istemiyor, o programı ileri-geri sarmayı, daha sonra izlemeye alıştı digiturkte. IPTV bana gelmez dedi. Yoksa yıllık 500-600 TL'ye full+maç kanallı paketler var, biliyorum.

Evdeki TV aptal zaten benim, Mibox ile akıllı yaptım. Netflix, youtube, internet falan bakıyorum.
    @CloudGrey ben de edevletten iptal etmeyi planlıyorum ama yüklemen gereken bir iptal formu var digiturkun. Web sitesinde bulabilirsin.
    Sadece internet fiyatina TV+ da alinacak dogru anladiysam, bir nevi TV+ bedavaya gelecek. Eger oyleyse alinir, bakilir. Begenilmezse baska alternatiflere yonelinir. Yalniz, TV+'da yayin geri alma ozelligi 24 saat ile sinirli diye biliyorum, kullanan arkadaslar gerekli detayi aktarirlar. Yani tikiturk'teki kaydet sonra izle gibi olmayacak, 24 saat gecince bir daha izleyemeyeceksiniz.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonra bunu gördüm:

Edit geri gelse keske flood'u.

Superonline'in sitesini biraz kurcaladim. Guzel kampanyalar var, size niye soylemiyorlar bilemedim. Misal: 100 mbps tam sinirsiz 100 mbit internet, tam sinirsiz, 189 tl. Aradaki 100 lira farka aylik bazda TV+'tan daha iyi alternatifler olabilir.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonra bunu gördüm:

tv+ interneti yemiyor , yanlış bilgi olmasın
    tabii ki internetten geliyor yayın ama evin internet hızını veya bant genişliğini etkilemiyor tv+
    dolayısı ile internet hattını ayrı , tv yayını için gelen bant tüketimi ayrı
    birbirlerine dokunmaz bu ikisi
    turkcell'den de teyit edebilirsiniz bu bilgiyi
    tv sebebiyle daha hızlı internete ihtiyaç olmaz , boşa para vermeyin üst hıza

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece internet fiyatina TV+ da alinacak dogru anladiysam, bir nevi TV+ bedavaya gelecek. Eger oyleyse alinir, bakilir. Begenilmezse baska alternatiflere yonelinir. Yalniz, TV+'da yayin geri alma ozelligi 24 saat ile sinirli diye biliyorum, kullanan arkadaslar gerekli detayi aktarirlar. Yani tikiturk'teki kaydet sonra izle gibi olmayacak, 24 saat gecince bir daha izleyemeyeceksiniz.
    canlı yayını geri alma sınırı geriye doğru 24 saat
    ama henüz yayınlanmadan da programları kaydet komutu girebiliyorsunuz listeden programı seçip
    vakti gelince kaydedior
    kayıt sınırı da gayet iyi
    kayıtta bekleme süresi de 30 gün müydü neydi , daha da fazla bile olabilir benim max gün sınırı ile ilgili bir derdim olmadığı için aklımda kalmamış

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada iptv'den maç izleyecekler için ;

iptv net 30 sn geriden geliyor.
    benim evim beşiktaşta , burda evler hep *** göte biliyorsunuzdur.
    bütün mahallar gooool diye bağırıyor , bende iptvde top hala kalecide

seyir zevkini , heyecanı %100 öldürüyor.
    sizdede durum boysa aklınızda olsun , ben iptvyi bu yüzden bıraktım
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit geri gelse keske flood'u.

Superonline'in sitesini biraz kurcaladim. Guzel kampanyalar var, size niye soylemiyorlar bilemedim. Misal: 100 mbps tam sinirsiz 100 mbit internet, tam sinirsiz, 189 tl. Aradaki 100 lira farka aylik bazda TV+'tan daha iyi alternatifler olabilir.
    23 mayısta açmışlar paketi, ben de görmemişim galiba. Buna da bakayım.
    Evde mibox olduğu için Tv+ uygulaması ile de Tv+ izleyebilirim sanırım. Bu durumda ayda 35 TL eder Tv+ TV+: Dizi, Film ve Canlı TV Kanalları - İlk 7 Gun Ucretsiz Deneyin!
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada iptv'den maç izleyecekler için ;

iptv net 30 sn geriden geliyor.
    benim evim beşiktaşta , burda evler hep *** göte biliyorsunuzdur.
    bütün mahallar gooool diye bağırıyor , bende iptvde top hala kalecide

seyir zevkini , heyecanı %100 öldürüyor.
    sizdede durum boysa aklınızda olsun , ben iptvyi bu yüzden bıraktım
    Futbol takip etmeyince boyle dertler de olmuyor. Bende s sport var, yillik 159 liraya mi ne almistim, ustune bir de indirim yakaladim, 149 lira mi ne, kafam rahat 2024'e kadar. Basket ve F1 icin s sport yeterli. Arada tenis maclarina da bakiyorum. Voleybol icin de zaten CEV maclari YouTube'dan veriyor, FIVB de TRT Spor'da, onu da TRT'nin ucretsiz uygulamasiyla cozdum.

Mesela, bizdeki iptv ile EuroLeague maclarini keyifle izleyemedik. Bir devre bitmeden 3-4 kere donup kaldigi oldu. Goruntu kalitesi de cok dusuktu. Hos, ayni iptv'de futbol maclarindaki goruntu kalitesi de cok dusuk. Genel olarak iptv'lerdeki bir problem mi bu, yoksa bizdekine has bir durum mu, bilemiyorum ama alismis kudurmustan beterdir misali, diger platformlari 4k izlerken maclari 144p'den hallice gormek asap bozuyor bende. Zirt pirt donmasi da cabasi.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    23 mayısta açmışlar paketi, ben de görmemişim galiba. Buna da bakayım.
    Evde mibox olduğu için Tv+ uygulaması ile de Tv+ izleyebilirim sanırım. Bu durumda ayda 35 TL eder Tv+ TV+: Dizi, Film ve Canlı TV Kanalları - İlk 7 Gun Ucretsiz Deneyin!
    Evet evet, mibox'a yuklersiniz uygulamayi, TV+'i da izlersiniz. Bu durumda 100 mbps internet ve premium TV+ 223 liraya gelir ki yine kardasiniz ama, benden tavsiye, once birine sonra digerine abone olun. Ikisini ayni anda isterseniz size pahali olani itelemeye calisirlar yuksek ihtimalle.
    öyle işte.

anamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Korner TV – 50 FPS'nin Adresi! buradan aldım ama altyapınız önemli
    Renault Sport

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tv+ interneti yemiyor , yanlış bilgi olmasın
    tabii ki internetten geliyor yayın ama evin internet hızını veya bant genişliğini etkilemiyor tv+
    dolayısı ile internet hattını ayrı , tv yayını için gelen bant tüketimi ayrı
    birbirlerine dokunmaz bu ikisi
    turkcell'den de teyit edebilirsiniz bu bilgiyi
    tv sebebiyle daha hızlı internete ihtiyaç olmaz , boşa para vermeyin üst hıza
    abi tcell çalışanıyım, ben de öyle biliyorum ama evdeki tecrübem tv+ açıkken telefona gelen wifi sinyalinin zayıfladığı yönünde he ama bu bi tek vpn'li kullanımlarda falan hissedilir oluyor yoksa normal kullanımda can yakan bir şey yok

ek olarak, 25mbit yerine 100'e çıkardım sonradan, bence gerek yok çok nadir portalde 100'lük hız çekiliyor. steam'de download yaparken bi boka yaradığı yok mesela, xboxtan online oynarken falan da eskiden de takılmıyodu şimdi de takılmıyor gibi gibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler