User Tag List

Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
237 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: 2023 Ek MTV

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı sıfır aldım geçen hafta. Şimdi internetten baktım ilk yarıyıl taksidinin dublesini benden Ağustos ayında alacaklar. Olmayan arabanın, olmayan MTV'sinin dublesini ödeyeceğim.
    E90 330i

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi bi sıkıntın var ise 05363858420 yardımcı olayım.
    Senin şahsın kim ki seninle insanların bir sıkıntısı olsun. Kendini bu kadar önemseme bence. Bu tarz atarlar yapmadan önce düşün karşındakinin kim olduğunu sen de bilmiyorsun.

Kendini ifade edemeyen biri olarak etrafını çeşitli şekillerde tehdit etmeye çalışıyorsan burası hiç yeri değil. Burası bir forum hakkında yanlış bir kanı oluşmuşsa kendini anlatırsın okuduğun okulları mesleğini yazarsın mesele çözülür, öyle bir durum yoksa buraya numara yazıp atar gider yapmaya çalışma burada yemez. Gerekte yok zaten. Sen doğduğunda liseye giden adama canım cicim dersen cevabını alırsın, cevabını aldığında da gücenmeyeceksin.

Burada gördüğün tepki gerçekte yaşanan durumlara karşı gösterdiğin duyarsız yaklaşımdan dolayı. Akli dengesi bozuk yada alkolik bir şarapçı bile satın alma gücünün düştüğünün farkında, sen çıkıp ileri geri konuşup, bu durumu inkar edip, üzerine üslubunu bozup saplamalara falan girersen bu cevaplar çok normal hiç alınmaya gerek yok.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olayı iktidara baglamak kadar saçma bi konu yok. (1) Tarihte görülmemiş bi salgın ve deprem yaşandı bizim ölçeğimizdeki bi ülke için ciddi bi yıkım ve maddi açıdan kayıptı.(2) Bu bölgenin ihtiyacı olan ortalama 100 milyar dolar (3), farklı farklı kaynaklardan saglanmalı , onlardan biride bu vergiler. O deprem muhalefetin zamanında olsaydı şuan ticari hayatımız bitmişti, deprem bölgesinde sağ kalanlar da muhalefet yüzünden ölmüştü.(4) Bi şekilde oradaki çarkı döndürmeye çalışıyolar , işçiler , memurlar doktorlar hemşireler…. hayatlarındaki görüp görebileceği en büyük maaşı alcaklar.(5) Halen burda, yok 52 yok iktidar yazan var. Dükkanda 50 araba var biz dert etmiyoruz , dışarda 1 arabası olan bu yapılır mı ? Nası ödüyeceğiz kafasında.(6) Türkiyede sağlanan iş ortamlarından söz eden yok, (7)çalışanların hakları çok güzel korunuyor , maaşlar güzel (8), bundan kimse bahsetmiyor (9)
    Kafanız açılsın,daha anlayabilir olsun diye 9a böldüm yazdıgınıza cevapları

- Ülkemizde Tek adam rejimine geçiş 2017 referandurumu ile yaşandı. Adaletten askeriyeye ben ekonomistim diyen bir şahıs tarafından son söz söyleniyor.
    - Tarihte görülmemiş değil ancak ülkemizde maalesef bu kadar büyük bir alanda ilkti maalesef. Kendim olmasa da iş ve genel çevremden 1. 2. derece yakınlarını kaybeden arkadaşlarım oldu maalesef.
    - Depremin olduğu zaman $ kuru 18,8260 muş, an itibariyle 26,15 desem, adı üstünde deprem vergileri ödeyen bireyleriz?
    - Muhalefetin ne zaman iktidar olduğunu gördüğünüz bu ülkede? Yaşım sizden büyük ben görmedim. Hangi hayallerle böyle bir cümle kurdunuz?
    - Zamanında tek seferlik diye çıkan vergilerimiz oldu bu ülkede tek ömürlük ödemeye devam ediyoruz. Sizin tuzunuz kuru olabilir ama bu ülkede çalışan kesmin büyük yüzdesi asgari ücretle geçinmeye çalışmaya devam ediyo. Kendi adıma konuşayım "bir kaç" asgari ücret kadar maaşım var ama hadi araba alayım diyemiyorum. Yoksa vergi olabilir mi sebebi :Soru işareti:
    - Doktorlara mühendislere giderlerse gitsinler denmişti, bundan mı bahsediyosunuz?
    - 3. maddede döviz kurundaki farkı belirttim (sadece 5ay geçti) bağlı veya bağımsız alım gücündeki daralmanın bir siz mi farkında değilsiniz?
    - Ahaber bahsediyor, siz izliyorsunuz

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya trolün teki işini yapıyor.

Engelleyin, sürün gitsin.

Dışarda bunun gibi 26 milyon 329 bin 919 kadar daha var.

Hangi birine laf anlatacaksınız.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anayasa mahkemesinden iptali gerçekleşir diyenler bence o eskidendi

konuşmamızın hiç bir anlamı yok. daha doğrusu konuşmaktan yoruldum. Zaten seçiminde artık göstermelikl olduğu çok belli. Bu zam kararları ortaya çıktığında da muhalefet liderinin doğru düzgün bir kelime laf ettiğini de görmedim.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Don, dolar, tapu paylaşımlarından nerelere geldik. Valla eski tadı yok

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bu troller sadece para için bu işi yapan normalde herşeyin farkında olan normal insanlar sanıyordum. Ama o kafayı birebir gerçekten yaşayan ve söylediğine tamamen inananlar varmış. Yüz yüze de tanıştım bu akıl almaz insanlardan. Aha bir tanesi de gelmiş hiiiiiç utanmadan burada yazıyor. Küfür etmek istiyorum ama küfür etmekte kesmiyor artık. Daha ne kadar alçalabilir bunlar bir sınırı var mı bilmiyorum.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Don, dolar, tapu paylaşımlarından nerelere geldik. Valla eski tadı yok
    Favorim don ve Eskibin dir.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Favorim don ve Eskibin dir.
    Donlar Kelvin Kılayn dı üstelik

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tefeci , baba parası , vasıfsız insanlar … hocam sende yaş 50 ama anlaşılan karşıdakini bilmeden etmeden tanımadan atıp tutma yaşın baya geride , istediğin vakıt ara tanışalım sen şahsi bi meselen olmuş galiba halledelim onu
    arkadaş şaka mısın? Böyle atarlar falan? Ölmeyi bayılmak mı sanıyorsun?
    IN BOOST WE TRUST

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    médiocrité partout

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    %80 lik dilimdeki araçların ÖTV lerin %120 olacağı gibi bir söylenti var, umarım söylenti olarak kalır.

Kur dan dolayı zaten zam kaçınılmaz oluyor ama üstüne ÖTV zammı gelirse sıfır araç satışları nasıl şekillenir meraktayım.

Ben yeni mezun az buçuk otomobil sevdalısı gençlere üzülüyorum, bu gidişle beğendikleri arabaların ancak diecast lerini alabilecekler.

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olayı iktidara baglamak kadar saçma bi konu yok. Tarihte görülmemiş bi salgın ve deprem yaşandı bizim ölçeğimizdeki bi ülke için ciddi bi yıkım ve maddi açıdan kayıptı. Bu bölgenin ihtiyacı olan ortalama 100 milyar dolar , farklı farklı kaynaklardan saglanmalı , onlardan biride bu vergiler. O deprem muhalefetin zamanında olsaydı şuan ticari hayatımız bitmişti, deprem bölgesinde sağ kalanlar da muhalefet yüzünden ölmüştü. Bi şekilde oradaki çarkı döndürmeye çalışıyolar , işçiler , memurlar doktorlar hemşireler…. hayatlarındaki görüp görebileceği en büyük maaşı alcaklar. Halen burda, yok 52 yok iktidar yazan var. Dükkanda 50 araba var biz dert etmiyoruz , dışarda 1 arabası olan bu yapılır mı ? Nası ödüyeceğiz kafasında. Türkiyede sağlanan iş ortamlarından söz eden yok, çalışanların hakları çok güzel korunuyor , maaşlar güzel , bundan kimse bahsetmiyor
    Yazık kafana
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

Berk007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %80 lik dilimdeki araçların ÖTV lerin %120 olacağı gibi bir söylenti var, umarım söylenti olarak kalır.

Kur dan dolayı zaten zam kaçınılmaz oluyor ama üstüne ÖTV zammı gelirse sıfır araç satışları nasıl şekillenir meraktayım.

Ben yeni mezun az buçuk otomobil sevdalısı gençlere üzülüyorum, bu gidişle beğendikleri arabaların ancak diecast lerini alabilecekler.
    kaliteli diecastler 300Euro bandına dayandı, ona bütçe ayırabilecek durumda olabileceklerini düşünmüyorum yaşamsal öncelikleri göz önüne alınca.

Maalesef insanımız hayatta kalmayı yaşamak zannediyor.
    '06 Honda Civic Turbo '12 Mini Cooper S Roadster
    '02 Honda Civic Type-R-'05 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    '03 BMW M5-'12 Mercedes SLK 250 AMG-'12 Honda Accord

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaliteli diecastler 300Euro bandına dayandı, ona bütçe ayırabilecek durumda olabileceklerini düşünmüyorum yaşamsal öncelikleri göz önüne alınca.

Maalesef insanımız hayatta kalmayı yaşamak zannediyor.
    işte sene de aylık 30 euro falan kenara ayırabilseler ancak 1 yılda diecast ini alılar. Yazık geldiğimiz duruma gerçekten. Neyse umarım gelecek nesiller bu yaşananlardan ders alır ve 20 yıllık süreçte ne hatalar yapıldı görür gelecekte yapmazlar o hataları.

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni mtv borçları yayınlanmış. E-devlette çıktı benimki şimdi. Verginin vergisini ödeyecez.

Orhun1907fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Satana kadar ödemeyeceğim, af gelir faizi silinir para devede kulak kalınca öderiz.

Kyk ları ödedik faiz silindi ödediğimiz fazlalıklar öylece kaldı.
    Ya af gelmeden aracinizin vize suresi biterse
    Volvo 760 Turbo

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir de böyle yapmıyorlar mı, baya sövdürmek istiyorlar bütün akrabalarına falan. Bari dalga geçmeyin AMG. Ama buna inanan var işte... Dert o.
    Twitter'da yazmış, buna sebep olan görevden alınmalı diye, millet de altına cb'nımızı mı kastediyorsun demişler

Yani şu tek hücreliler böyle kafasına göre atıp tutup konuşabiliyor ve buna bir şey yapmıyorlar ya, lanet olsun böyle ülkeye. Hani "yalancıyı bilmemne etmiyorlar ya ondan" derler ya, tam ondan... O yüzden diledikleri gibi saçmalayabiliyor dalga geçebiliyorlar.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MTV konusuna yazmışım pardon ya, benzine olacaktı Neyse, aynı kapıya çıkıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler