User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Yakın Tatil Yeri Otel Önerisi ??

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arrow Yakın Tatil Yeri Otel Önerisi ??

Herkse merhaba arkadaşlar. Piyasa fiyatlarından dolayı artık yakın tatil yerleri bakmaya başladım.

Eskilerde Kıbrıslara Antalyalara kadar gidilen yerler artık devletimiz sağolsun imkansız hale geldi.

Bu durumda artık kendime göre yakın yerler olan Assos-Ayvalık-Edremit-Güre-Altınoluk-Burhaniye belki İzmir diyebilirim.

Buralarda Her şey dahil temiz bir otel bulabilir miyiz, aramızda bu bölgelere hakim arkadaşlar vardır diye düşünüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o bölgelerde herşey dahil konsepti yok pek. Ne aradığına bağlı. Sessiz sakin yemekleri kaliteli bir yer mi yoksa kalabalık olsun kalitesiz bir açık büfesi olsun ama zengin menüsü olsun havuzu olsun barı olsun öyle bir yer mi? O bölge genelde yarım pansiyondur.
    IN BOOST WE TRUST

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkse merhaba arkadaşlar. Piyasa fiyatlarından dolayı artık yakın tatil yerleri bakmaya başladım.

Eskilerde Kıbrıslara Antalyalara kadar gidilen yerler artık devletimiz sağolsun imkansız hale geldi.

Bu durumda artık kendime göre yakın yerler olan Assos-Ayvalık-Edremit-Güre-Altınoluk-Burhaniye belki İzmir diyebilirim.

Buralarda Her şey dahil temiz bir otel bulabilir miyiz, aramızda bu bölgelere hakim arkadaşlar vardır diye düşünüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim..
    Geçen sene "cidden" uygunken Gökçeada'ya gitniştim motorla. Bu sene geçen sene "ciddi" anlamda ucuz olan otel artık pahalı :d
    Ama yine de orayı seçtim. Çünkü sessiz-sakin ve denizi vs harika. Tam dingin bi tatil için ideal yer. Öneririm

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen bizde araştırma yaptık yakın yerlerinde fiyatları pek uygun değil hatta geçen sene kaldığımız yer sadece konaklama var 1+1 9,5 tu aynı yerde 2+1 29 bin fiyat çıktı çanakkale küçükkuyu diye bir yer asosa yakındı sanırım. datça da 2+1 19,500 e bulduk onu tuttuk doğanın içinde sakin plaja çok yakın aradığım herşey var

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en makul tatil ancak airbnb şekli olur artık gerisi her türlü fuhuş

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın yerlerde malesef pek uyguna gelmiyor. Ben Antalya Kemer klikya palaceye gidiyorum. Bu yıl 3. Olacak. Genelde 12 . Ayda direk rezervasyon açılınca yer ayırtıyorum. Enflasyon ile uyguna geliyor. ( bu yıl 16 000 ödedim ) (Eylül ilk hafta 4 gece 5 gün.

Artık geceliği 1000 tl altı yer yok.

Oteller 3 000 bandında.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o bölgelerde herşey dahil konsepti yok pek. Ne aradığına bağlı. Sessiz sakin yemekleri kaliteli bir yer mi yoksa kalabalık olsun kalitesiz bir açık büfesi olsun ama zengin menüsü olsun havuzu olsun barı olsun öyle bir yer mi? O bölge genelde yarım pansiyondur.
    Hocam temiz bir yer olsun her şey dahil olsun diyeceğim ama o bölgede zor tabi. Gerçi artık her yerde zor yazık bu halimize..

Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene "cidden" uygunken Gökçeada'ya gitniştim motorla. Bu sene geçen sene "ciddi" anlamda ucuz olan otel artık pahalı :d
    Ama yine de orayı seçtim. Çünkü sessiz-sakin ve denizi vs harika. Tam dingin bi tatil için ideal yer. Öneririm
    Çok öncelerde gitmiştim çok güzeldi. Ama denizi buzdu ya da bana öyle gelmişti

Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen bizde araştırma yaptık yakın yerlerinde fiyatları pek uygun değil hatta geçen sene kaldığımız yer sadece konaklama var 1+1 9,5 tu aynı yerde 2+1 29 bin fiyat çıktı çanakkale küçükkuyu diye bir yer asosa yakındı sanırım. datça da 2+1 19,500 e bulduk onu tuttuk doğanın içinde sakin plaja çok yakın aradığım herşey var
    Baktım da artık her şey çok pahalı sadece zengin kesim tatil yapabilir. Orta kesim bitmiş abi yazık çok yazık..

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en makul tatil ancak airbnb şekli olur artık gerisi her türlü fuhuş
    Haklısın hocam diyecek hiç bir şey yok..

Alıntı S-works Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın yerlerde malesef pek uyguna gelmiyor. Ben Antalya Kemer klikya palaceye gidiyorum. Bu yıl 3. Olacak. Genelde 12 . Ayda direk rezervasyon açılınca yer ayırtıyorum. Enflasyon ile uyguna geliyor. ( bu yıl 16 000 ödedim ) (Eylül ilk hafta 4 gece 5 gün.

Artık geceliği 1000 tl altı yer yok.

Oteller 3 000 bandında.
    Buda mantıklı hocam ama artık diyecek bir şey bulamıyorum.

Devletimiz sağolsun bizi bu durumlara getirdi. İnsanların bir tatili vardı onada balta vurdular. Bu devirde sadece devlete çalışacaksın !
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denizin soğukluğundan şikayet ettiyseniz Ayvalık bölgesini falan hatta genel olarak Ege'yi elemeniz lazım en azından Eylül'e kadar falan, 3 ayda anca ısınıyor su

Geçen sene mayısta mı haziranda mı ne Ayvalık'a gitmiştik de denize ancak parmağımı falan sokabilmiştim oranın en sıcağı dedikleri yerde Giren titreye titreye yüzüyordu

Önceki hafta Akçakoca'daydım orada denize girdim su kıvamında serindi. Ben soğuk su sevmem, rahatsız olmadım. Konaklama işini bilmiyorum ama günübirlik bile kaçılabilecek bir yer yaklaşık 2 saat mesafede

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bana geçen sene Bozcaada'ya gitme denizi buz gibi dediler o yüzden eleyip Gökçeada'ya gitmiştim. Suyu muhtemeşen. Belki o taraflarda denize girilebilecek en güzel yerlerden. Suyun sıcaklığı-temizliği 10 numara

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Airbnb den bakabilirsin. Bütçe nedir? Kaç gün?
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat bütçe belirtsen daha kolay yardımcı olunabilir belki,
    ben 2-3 sene Antalya olimposta olimpia otel var oraya gittim. Butik aile işletmesi kahvaltı ve akşam yemeklerini anneleri yapıyor.
    Havuzu var denizde yakın sayılır araç ile 5 dk falan, rakamda 15K'yı bulmaz muhtemelen sessiz sakin bir yer ararsan önerebilirim.
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Antalya'da acentesi olan arkadaşım var. Ellerinde muhtemelen bi ton yerel otel vardır. No verebilirim istersem

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben pazartesi günü joly'den bir otel buldum Eylül 4-9 arası 19 K ya 5 gece 6 gün. Satın aldım.

Sonra oteli aradım aynı tarihlere 15K fiyat verdiler. Joly'i iptal edip otel'den rezervasyonu yaptım.

Otel'den çok bir beklentim yok maksat biraz kafa dağıtmak bu sene yoğun stresliydi birde oğlan denizi havuzu unutmasın yaz keyfini yaşasın maksadıyla aldım.

Aklınızda olsun joly ets deki fiyatları gördükten sonra otelleri arayıp birde oradan fiyat alın.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben pazartesi günü joly'den bir otel buldum Eylül 4-9 arası 19 K ya 5 gece 6 gün. Satın aldım.

Sonra oteli aradım aynı tarihlere 15K fiyat verdiler. Joly'i iptal edip otel'den rezervasyonu yaptım.

Otel'den çok bir beklentim yok maksat biraz kafa dağıtmak bu sene yoğun stresliydi birde oğlan denizi havuzu unutmasın yaz keyfini yaşasın maksadıyla aldım.

Aklınızda olsun joly ets deki fiyatları gördükten sonra otelleri arayıp birde oradan fiyat alın.
    zaten acenteden tatil fln almayın. oteller direk kapı fiyatı veriyor. acenteye vereceği yüzdeyi sana düşüyor.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bodrum bölgesi kan ağlıyor. Çoğu işletme doluluk ve bütçeyi tutturamadı. Pazarlığın dibine vurun.

Uber zenginler çatır çutur yapıyor tatilini bizde doluluk ortalaması %97

Diğer segment oteller de durum vahim.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bodrum bölgesi kan ağlıyor. Çoğu işletme doluluk ve bütçeyi tutturamadı. Pazarlığın dibine vurun.

10-17 Haziran arası Bodrum'da idim şok oldum resmen. Plajlar vs bomboştu. Turgutreis'de studio ev tutmuştuk. Turgutreis sahil falan akşam 22 oldu mu incin top oynuyor mekanlar kapanıyordu. Bodrum barlar sokağına 16 yaşımdan beri giderim ve ilk defa Haziran ayında bu kadar boş gördüm. Hatta gittiğimiz plajda yeme içme sınırı bile yoktu ne yer içersem onu veriyorduk. Günlük 2 kişi 400-500 TL plaj harcaması yaptık 4-5 bira + atıştırmalık şeklinde. Yarım adanın güney tarafındaki plajları tercih ederim genelde zaten.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çeşme'de indirimli ***** otele 23 bin,
    Yedin, içtin, gittin geldin beach meach aşağı yukarı 16-17 bin de öyle..
    Total 40-42 bin.. 4 gece tatil..
    Artık gecelik konaklama sayısını düşürdük.. En kısa tatilim olacak..
    Kızımın ilk tatili olacak diye şartları zorladım.. Anımız olsun hesabı..
    Bu iş böyle giderse seneyede Kilyos Gümüşdere'ye gideriz heralde artık..
    Tatil büyük lüks büyük..

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

XOR abim sıfır clio parasına oda sattığı için dolu ama söylediği gibi gerisi bitik.

Bodrum merkez - Turgutreis arasında trafik yok. Sadece lüks araç var yolda ( Yeni kasa Range, S Class ayarında lüks ) ya da yazlığıolan emekli amcalar var. Belediyenin işlettiği plajlarda soda 30TL , okul kantini ayarında hamburger 140 TL olunca normal.

Orta direğe Bodrum Çeşme de falan tatil yapmak hayal 2023 itibari ile. Cunda bile kafayı yemiş fiyat olarak.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    XOR abim sıfır clio parasına oda sattığı için dolu ama söylediği gibi gerisi bitik.

Bodrum merkez - Turgutreis arasında trafik yok. Sadece lüks araç var yolda ( Yeni kasa Range, S Class ayarında lüks ) ya da yazlığıolan emekli amcalar var. Belediyenin işlettiği plajlarda soda 30TL , okul kantini ayarında hamburger 140 TL olunca normal.

Orta direğe Bodrum Çeşme de falan tatil yapmak hayal 2023 itibari ile. Cunda bile kafayı yemiş fiyat olarak.
    Belediye plajını yazmışım ama diğerlerini belirtmemişim. Gündoğan Torba vs çok lüks olmayan beach lerde günlük kişi başı 1000 TL gibi düşünün. Geneli 800 TL 1000 TL ( Giriş 500 harcama limiti 500 gibi. Köfte 350 + içecek 150 gibi )

Türkbükü falan derseniz su 75 den başlıyor.

Örnek mekan menüsü

https://narubodrum.com/wp-content/up...k-menu-web.pdf

https://narubodrum.com/wp-content/up...a-menu-web.pdf

Mekanda ne işimiz var gariban işi sahilde yürüyüp döneceğim menüsü otopark 100TL , dondurma top 50, köfte ekmek + kola 150. Mangal yakayım desen kömür 90 lira köfte kilo 450 lira.

Vize masrafı yok ise yurtdışı tatil daha ucuz Euro ya rağmen.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler