User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
47 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Bmw M4 competition

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Spoyler dediğimiz şey, az buçuk da olsa sevmeyen birinin başkasının yorumuyla uygulatacağı bir eklenti değil benim gözümde, doğası gereği zaten abartı bir durumu var

Yani sevdim ama elalem ne der diye açıldıysa bu konusu (ki yukarıda dediğim gibi bana öyle geliyor); yaptırın geçin düşünmeyin bile. Ki araba M4, bu araba kaldırmayacaksa hangi araba kaldıracak

Sevmedim ama genel olarak arabaya artı katar mı diye açıldıysa ise bu konu, genel oylama %100 yaptır diye çıksa dahi ellemeyin, hep gözünüzün önünde olacak, gözüm alışsın diye bekleyeceksiniz

Benim yorumum, ben normalde böyle uçuk kaçık eklentileri sevmesem de bu arabaya yakıştırdım; mesela clubsport olayı e36da ne kadar güzelse e46 da bana çirkin geliyor, bu arabada öyle hissettirmedi bana

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne güzel dertleriniz var sizin ya bir gün bende böyle bir konu açmak istiyorum ,bu arada araca maşallah mermi gibi.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun, ağız tadıyla binmek nasip olur İnşallah.
    Butun gorsel opsiyonlarin olduğu bir m4 olmasi icin bile taktirirdim. Faydasi olmayacak, sadece gorsel icin bir parca olduğunu sanmiyorum illaki aerodinamik faydası da olacaktır arabaya. Ilerdeki satisina da faydasi olacağını düşünüyorum.
    Aerodinamiğe normalinden daha fazla katkısı varmış. Şimdilik iptal ettim ama her an tekrar verebilirim. Geri kalan tüm karbon parçalar gelecek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spoyler dediğimiz şey, az buçuk da olsa sevmeyen birinin başkasının yorumuyla uygulatacağı bir eklenti değil benim gözümde, doğası gereği zaten abartı bir durumu var

Yani sevdim ama elalem ne der diye açıldıysa bu konusu (ki yukarıda dediğim gibi bana öyle geliyor); yaptırın geçin düşünmeyin bile. Ki araba M4, bu araba kaldırmayacaksa hangi araba kaldıracak

Sevmedim ama genel olarak arabaya artı katar mı diye açıldıysa ise bu konu, genel oylama %100 yaptır diye çıksa dahi ellemeyin, hep gözünüzün önünde olacak, gözüm alışsın diye bekleyeceksiniz

Benim yorumum, ben normalde böyle uçuk kaçık eklentileri sevmesem de bu arabaya yakıştırdım; mesela clubsport olayı e36da ne kadar güzelse e46 da bana çirkin geliyor, bu arabada öyle hissettirmedi bana
    Ben biraz olumsuz görüşlerden etkileniyorum. Aslında kanat çok severim zaten fanatik subaru sti hastasıyım 2 kerede aldım. Ama bunda emin olamadım. Bir ortamda arkadaşım ulan apaçimisin bu kanat ne falan der canım sıkılır. Şahsen gözüme hoş göründü ama eşime bile attım arabanın asaleti gidiyor yapma dedi muhtemelen burada çok fazla yaptır yazısı görseydim siparişi vermiştim

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kanat konusunda bir diğer kritik hususta fabrikadan böyle çıkıp çıkmadığı.

Orjinal üretimlerde kimsenin bişey deme hakkı olmaz örneğin sti, gt3 gibi ama sonradan takılan kanatlarda illaki bir ortamda bu ne abi böyle ne gerek vardı yakıştırması yapılır.

Eşinizin yorumu da çok iyiymiş bu arada bence böyle kullanın kendi spoiler i de gayet tatlı duruyor.

madem tüm carbon parçaları aldınız ben vorsteiner in carbon grill ini söyleyeyim size. Onu da alıp takarsanız kanat fln gelmez bence aklınıza bi daha

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun aracınız, g82 bayıldığım bir araba.
    tüm m performans parçalar takıldıysa kanat bence farz olmuş, kombini tamamlamak önemli.
    ve bu kasadaki kanat bence çok zarif

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir ortamda arkadaşım ulan apaçimisin bu kanat ne falan der canım sıkılır.
    bunu diyen arkadaşıma 'senim m4'ünde kanat var mı?' derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tavsiyem hiç ama hiç kimseyi dinlememeniz olur , abi Ali şunu demiş Veli bunu demişle ne uğraşıyorsun, X çirkin demiş Y bu sitede eleştirmiş valla inan hiç ama hiç sallamamanı tavsiye ederim.

yaşın 38 az yarı yola gelmişsin belki yarın evlilik engel olacak belki bir rahatsızlık git keyifini sürebiliyorken sana en zevk vereceği şekilde bin be kardeşim, biz yapamıyoruz sen yap adına sevinelim.

bende aynı senin gibi yıllarca çevremin fikrini sıkça alan bir adamdım yeni yeni umursamadan kendi beğenilerime göre hareket ediyorum ve öyle daha mutlu olunca ulan ne hata etmişim bunca sene dedim.

calamityeas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonuçta araç 420d değil , savaşta tankın üstündeki bir fazladan makineli tüfeğin kimseye zararı olmaz ben olsam kanatı da taktırdım.Hayırlı olsun iki türlüde araba güzel zaten

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu araçta arkadaki o abuk subuk egzoz tarzı hariç diğer bütün parçalar bence çok şık duruyor. m4'de bu parçaları çok güzel taşıyor..
    ac schnitzer'in spoiler'ı 50 kg ek downforce sağlıyormuş agrasif flaplerle 70 kg, 250km limiti iptal edildiğine göre şu koca kanadın downforce'na oldukça ihtiyaç olacaktır sırf bu sebeple bile ben olsam taktırırdım..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi valla videoyu açınca "vay aw" dedim baya hoşuma gitti benim arabanın rengi de karbon parçaları gösterece kıvamdaymış, ben evet diyorum

he arabamı park ettiğim yere çok dikkat edemiyorsam cidden bu kanatla halka karışması çok iyi olmayabilir ama amaaaann azcık dikkat ediverirsin sen de

fatihob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    M3 sedan veya Touring falan olsa en sleeper hali ile gezerdim ama araba M4 ve bütün carbon parçaları aldınysanız, hiç düşünmem kanadına taktırırdım. Hatta egzozu bile alırıdm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zor soru makina kanatlı da güzel ince spoiler ile de ayrı güzel. Kanadın muhakkak etkisi vardır boşa yapmazlar karbondan o kanadı o nedenle her zaman işe yarar sadece pist için düşünmemek gerek.
    IN BOOST WE TRUST

FRTDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun öncelikle güle güle kullanın aracınızı, kanatlı hali çok güzel duruyor bence takılmalı..
    Kurallara Aykırı İmza Boyutu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kanat ve egzozu canlı görmek lazım. Resimlere bakınca bu ne aluminium diyen çok.

Canlıda işin rengi değişiyor. Tahmini "iyiymiş lan" deme süresi max. 3sn!
    Ama fiyatlar? O iş TRde yapılmaz, yapılmamalı.
    Sadece şöyle bir örnek vereyim. M Perf. yay seti Borusan 4000 euro üstü falan olması lazım. Arayıp sormuştum. Yurtdışına göre 3 katı yani kabaca.

Yabancı sitelerdeki görünen rakamlara göre aşağı yukarı 3 katı şeklinde bi doğru orantı pek yanıltıcı olmaz. :/
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence, tak veya takma diyen herkes buraya spoiler'li resmi bekliyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki benim adıma önemli olduğu için soruyorum. Diyelim ki kanat takıldı fakat iş ortamından veya evden gelen tepkiler sebebi ile vazgeçildi.

Sökülebiliyor mu ? Delik vs durumu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki benim adıma önemli olduğu için soruyorum. Diyelim ki kanat takıldı fakat iş ortamından veya evden gelen tepkiler sebebi ile vazgeçildi.

Sökülebiliyor mu ? Delik vs durumu ?
    Sökülebiliyor tabii ama delikler kalacak haliyle.

Kişisel zevk tabii ama öyle STi kanadı gibi alamet bi kanat olmadığı için, ben şahsen sökme gibi gereklilik hasıl olacağını düşünmüyorum açıkçası.
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu diyen arkadaşıma 'senim m4'ünde kanat var mı?' derim
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler